Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ajajaj
0
3 na 1 a Suarez swoje..
1
Z Mane buc wychodzi.
1
Dobrze widziałem że piłka leciała na łeb Gomeza a on odsunął łeb żeby nie dostać w twarz? xD
0
GOLAZO !111111111111111111
0
YEP!
2
Po kij to podawał, aż się prosiło o strzał po długim.
3
Mam nadzieję że w nagrodę nie wypuszczą ich za szybko, tak co by ominęli meczyk :)
7
Po co wchodzicie na strony innych klubów i piszecie tutaj co się tam dzieje? Wisi mi to.
5
GOT, w sumie true
https://memy.pl/show/big/uploads/Post/269638/15566430515383.jpg
0
0
Czy ja wiem, kwestia gustu.
0
Kiedyś te gry wydawały się dłuższe.
0
A dlaczego szaman kuponów miałby mieć zniżki?
0
Dawno i nieprawda.
3
Spoiler
To Gendry im nie zrobił kos ze smoczego szkła?! Tyle wiosłował to i wykuć powinien.
PS. Ban za spoiler.
16
Nazywają go ojcem bukmacherki.
18
Czyżby Cię skusiły gorące mamuśki z twojej okolicy?
63
Insigne 27 lat, Messi 32 lata, panie, toż to złoty interes.
1
fili, iitvx
0
https://www.podatki.gov.pl/ logujesz, sprawdzasz, potwierdzasz, jak olejesz to pójdzie i tak tyle że nie na pewno bezbłędnie.
0
No skoro tak mówisz.
0
iksde iksde 69 iksde iksde
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
kici kici, taś taś
tvn
2
Co tydzień jeden? helloł?
2
Nie o takie Jinno walczyłem.
0
Piłkarskiej dziury po nim nie załataliśmy, a nasi obecni też mają swoje jazdy, czy to Alba czy Suarez.
2
Co zrobił Beric przed śmiercią?.. Najgłupsze co można zrobić to rzucić jedyną bronią.. Theon też mógł chwilę zawalczyć z NK, to samo Jon. W momencie w którym Melisandre z Aryą się spotkały już wiedziałem kto NK wykończy.. Ta szarża dothraków na samym początku? Ale po co? Dlaczego? A komu to potrzebne? To samo sforsowanie muru, wystarczyło ich dzidować, wystarczył jeden cios przecież żeby ich powalić.. Czary Melisandre w sumie spoko ale do przewidzenia, Ogar fajnie zagrany, uśmieszek NK złoto, kolejne wskrzeszenie NK też ok. Dlaczego kapłanka Berica nie wskrzesiła? Tak, tak, on już swoje zrobił. Ogólnie przed zwiastunem 4 odcinka myślałem że ponieśli większe straty.
6
GOT SPOILER
Czy tylko ja liczyłem że gigant Mormontowej głowę odgryzie?