0

"xD"

2

Czyli wjeżdżamy wszyscy naraz.

1

Suarez nie strzelił ;f

3

Wołać chłopaków?

0

Alena zdecydowanie gra najlepiej dzisiaj.

1

No właśnie widzę.

1

I cyk na Barce.

1

Za łatwa pozycja dla Suareza, woli poczekać na trudniejszą do przełamania.

5

Co ten Alba xd

1

Ostatnim razem jak Messi poczuł krew to graliśmy z Realem, a Messi dał popis.

0

a to gnój

0

ehh
edit. a jednak GRYZOŃ!

0

Haksy.

1

Nie chciał mnie wpuścić do kopalni i teraz wącha kwiatki od spodu.

0

Gdyby postawił więcej to zaraz by wszedł komornik i by go zlicytowali xD

16

Czekam aż szaman kuponów poda swoje typy, a potem stawiam na odwrót.

32

Czyli bezbramkowy remis.

0

To niezły "fan" będziesz miał jak przerżniesz ;P

3

Na wszelki wypadek wgl nie oglądaj, nie wiem pograj w warcaby czy cuś.

1

Co więcej nie mogłem się zalogować podając swoje dane, cały czas mi wyskakiwało że nieprawidłowe dane, zalogowałem się dopiero z profilu zaufanego ;f

0

Mysterio miał kontuzję, a to że zawodników trashują to nic nowego.

0

Co za gamonie, sprawdzam ten swój pit przez internet co go przygotowali i nie wiem skąd wzięli ten adres co tam wpisali, lepiej dokładnie sprawdzić i im nie ufać.

2

Soloną? A to zwyrol.

22

A żeby to City spadło.

3

Fetyszysta jakiś, ciekawe kiedy ostatnio był w kościele.

11

Kiedyś to było, teraz to nie ma. If you know what i mean ^^

2

Jakim gustem, zwykły kryminalista i pewnie antyszczepionkowiec w dodatku.

0

Słabe.

0

Jak w streszczeniu wyczytam że się działo coś ciekawego to zerknę ;d Przestałem regularnie oglądać.

1

A wszystko zaczęło się na Royal Rumble, na którym go chcieli kibice, a wygrał Batista który potem był buczany(aż w końcu Bryana dodali do walki na WM), a Reignsowi dali rok później tyle że już bez aprobaty kibiców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?