1

@Rust_Cohle racja, rudy po zmianie gra zdecydowanie lepiej

4

madryciaki w żałobie bo haalandinho nie zabierze balona panu messiemu xD

1

haalandinho jakie finezyjne podanie

9

oby real wyrwał tego martineza, będzie pikobelo partaczył madryciakom

2

ale bydle.. lukaku też spory

1

@Gibbon_FCB rudy znowu się nie dostał

1

city łysego upada po raz pierwszy

3

nic nie boli, kurła nie sięgnę piłki jednak boli ała ała

1

to carla brasil pany

0

ale ich inter zmiażdży 1:0 po karnym z dupy

0

@Pawlak1992 wiesz kiedy ostatnio ona tak wyglądała? x lat temu ;x

0

@ToWinaSedziego że madryciaki mają problem z liczeniem to nie od dzisiaj wiadomo, jak se var podliczyliście to też wam majster wyszedł

1

@Rust_Cohle imagine dostać bana na finał LM

0

@kampe36 był wysryw dziennikarzyn a nie info

0

@VegetaPolska kroosa puścili, hummelsa zresztą też, także ten

0

@derus 6 nuggetsow, duze frytki i duza cola - 29,70

0

@molibden za dużo śo mamy do tego

3

@michal26 tych co się nie stołują po prostu nie stać, pozdro biedaki

0

@molibden Balde kontuzja i uj wie czy nie zrobi Fatiego, a Araujo podrabianiec to też uj wie czy zostanie, Cancelo może obskakiwać dwa boki obrony

0

@Mario96w tebas to już idzie za nielegala z cvc

0

hah znowu się w macu walnęli i zamiast 6 nuggetsów dali 9, tyle wygrać

0

@molibden ale wypadłeś z obiegu - nazywamy to odsiewem, słabi odpadają, gigachady zostają

2

Messi co prawda odpadł ale kurłła, ależ to będzie chodziło

https://zapodaj.net/images/cf07e7e86c0ce.jpg

2

@dominiczek12 netflix and chill

8

@Mario96w wszystkie kg

2

ufff, jesteśmy bezpieczni

2

@Faro transformers prelude to energon
dragon ball z budokai tenkaichi 3
shinobido way of the ninja
wwe smackdown vs raw 2011

fajne gierki

i rayman 2 na ps2 był jakiś unikatowy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@hayek a żeby inter wygrał

7

@Barca1922 drygnął ci?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?