Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle racja, rudy po zmianie gra zdecydowanie lepiej
4
madryciaki w żałobie bo haalandinho nie zabierze balona panu messiemu xD
1
haalandinho jakie finezyjne podanie
9
oby real wyrwał tego martineza, będzie pikobelo partaczył madryciakom
2
ale bydle.. lukaku też spory
1
@Gibbon_FCB rudy znowu się nie dostał
1
city łysego upada po raz pierwszy
3
nic nie boli, kurła nie sięgnę piłki jednak boli ała ała
1
to carla brasil pany
0
ale ich inter zmiażdży 1:0 po karnym z dupy
0
@Pawlak1992 wiesz kiedy ostatnio ona tak wyglądała? x lat temu ;x
0
@ToWinaSedziego że madryciaki mają problem z liczeniem to nie od dzisiaj wiadomo, jak se var podliczyliście to też wam majster wyszedł
1
@Rust_Cohle imagine dostać bana na finał LM
0
@kampe36 był wysryw dziennikarzyn a nie info
0
@VegetaPolska kroosa puścili, hummelsa zresztą też, także ten
0
@derus 6 nuggetsow, duze frytki i duza cola - 29,70
0
@molibden za dużo śo mamy do tego
3
@michal26 tych co się nie stołują po prostu nie stać, pozdro biedaki
0
@molibden Balde kontuzja i uj wie czy nie zrobi Fatiego, a Araujo podrabianiec to też uj wie czy zostanie, Cancelo może obskakiwać dwa boki obrony
0
@Mario96w tebas to już idzie za nielegala z cvc
0
hah znowu się w macu walnęli i zamiast 6 nuggetsów dali 9, tyle wygrać
0
@molibden ale wypadłeś z obiegu - nazywamy to odsiewem, słabi odpadają, gigachady zostają
2
Messi co prawda odpadł ale kurłła, ależ to będzie chodziło
https://zapodaj.net/images/cf07e7e86c0ce.jpg
2
@dominiczek12 netflix and chill
8
@Mario96w wszystkie kg
2
ufff, jesteśmy bezpieczni
2
@Faro transformers prelude to energon
dragon ball z budokai tenkaichi 3
shinobido way of the ninja
wwe smackdown vs raw 2011
fajne gierki
i rayman 2 na ps2 był jakiś unikatowy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@hayek a żeby inter wygrał
7
@Barca1922 drygnął ci?