1

dobrze że chociaż neymar na last dance przychodzi

6

ehh kolejny sezon wbiertalu w LM.. chociaż flashbacki fajne będą w ea fc ;f

0

@MichuZ44 25 pickow dostałem z totsami xD lewy dias mane militao goretzka son varane itd xD a przecież jeszcze czerwone muszą oddać z ligue

1

Elemelent będzie musiał się następnym razem dobrze zastanowić zanim znowu zadrze ze spotterowcami


0

@jacobFCB zaraz po konferencji elemelenta

1

@jacobFCB zapłać za internet, mam nadzieję że pomogłem

1

@DaPidejpi a tam powalił, wydupcyć go chciał

8

@SkN czy chodzi o przyjęcie w nochala

4

@Nazio87 to po co te wysrywy czytasz, oni na tym zarabiają

0

@lucas/catalan kolega mówi że robi

0

@lucas/catalan kolega pyta czy robi anal

0

@Nazio87 guzik od koszuli laporty

0

@Zoker kto

2

@Deviler skisne zaraz xD

0

@Barca1922 ale gruby

3

@Medium i przyjemność zobaczenia kloca metr przed kiblem, nie to co xavi ball z trofeum

3

@Medium ideolo do zesrania się metr przed kiblem, tak jak to Arsenal lubi

0

@Tomasson81 Carla brasil

2

@Bobo25 dobra to wypinaj się

3

@Kgorecki2500 tej między nogami?

5

@Sulimo dobrze że przypomniałeś, już zgłaszam

0

@klopx najbardziej to jak go nie ma

0

@Kondziu_FCB fajne rzeczy oglądasz

9

@esem91 z innych rzeczy jest jeszcze ułomem co wstawia rzeczy bez sprawdzania, a potem kasuje bez wieści, coś jak bi

4

@Kuba_1 nasi nie umią w internety i na to nie wpadną

3

Neymar też wróci, rzekłem.

La Bamba tier 1

1

@Bartula w końcu, akurat chciałem wyszukać krzynówka

0

@AlwaysBlaugrana mogą, a nawet muszą

0

@OskP nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?