3

@tomek8756 wreszcie coś dla ludzi

2

@masq uu rasizm, oczywiście że abidal za wątrobę

0

@wpwelement na bi to ja mam teczki, ale mi kasujesz

5

Niech układy realu z tebasem nie odwrócą waszej uwagi od wieloletnich układów bi z elemelentem

0

@ArterkHD po 2 z lewej nic nie było, tydzień później po 2 z prawej morda spuchła, także ten

0

@Bartula ta, on by powiedział a tamten że gdzie się patrzy i jest przypał.. to trzeba taktycznie papierowymi kulkami rzucać do dziury i jak trafisz to się sam skapnie

7

@Deviler bezsilny bo za mało na siłownię chodzisz, a tak byś mu lepe sprzedał i nikt by nic nie powiedział

12

@KamQiX babę na pasach

11

@Albatros żeby cena nie spadła

4

skład z cyklu mamy wbite w jakiś tam rekord matsa

2

@MesQueUnClub96 wtedy przychodzi elemelent i ci robi willa smitha

1

@NeKenI jutro za garażami ch1, moja szynszyla pokaże twojemu chomikowi miejsce w szeregu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13141474#comment-13141474

2

@fcbarcafan19 porób karty z zadań, niektóre można na squad battles, la liga teraz jest to tam jest carrasco flashback, gaya tots itd do zdobycia, z mlsu masz vele

0

@Encore dokładnie, sysia miała rację

1

@kuz czyli araby podpisują starego messiego

0

@Rust_Cohle Bruno miał toty, a keita ile miał toty? No właśnie

0

@zenoowity łamią to go w ligue1

0

@Faro na ls

0

@pioz123 #RageKounde

1

@Gaz wszystko ograsz na pc, gry z ps5 też ;) a wibracje w padach to gówno, no chyba że robisz przysiady na pada

1

@Fenelon za De Ligta wymiana 1 do 1 i gitara

0

Żulowi niewygodnie na PO? Heh, a gra tam lepiej niż na ŚO

1

@gruchaxd7 Xbox na lepszego pada, uruchamia się w sekundy, gry tak samo, z menu start do Fify ut w kilka sekund, konsola nie chodzi jak traktor i ma praktyczną obudowę w odróżnieniu od naleśnika od ps5 + gamepass

0

@MrPGG a gundo tylko do fotki ;x

11

@Criss18Barca poprawnie powinno być gimbusy z gimbazy

3

@Emhyr to niezły kolega rasistacy

1

@ZwyklyKibicBarcy04 za paczkę ze sklepu, pisało na niej pick hero fantasy a był pick wypożyczonych i tera musieli oddać faktycznego picka fantasy

0

@HighestInTheRoom nie mogę przestać trafiać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?