Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tomek8756 wreszcie coś dla ludzi
2
@masq uu rasizm, oczywiście że abidal za wątrobę
0
@wpwelement na bi to ja mam teczki, ale mi kasujesz
5
Niech układy realu z tebasem nie odwrócą waszej uwagi od wieloletnich układów bi z elemelentem
0
@ArterkHD po 2 z lewej nic nie było, tydzień później po 2 z prawej morda spuchła, także ten
0
@Bartula ta, on by powiedział a tamten że gdzie się patrzy i jest przypał.. to trzeba taktycznie papierowymi kulkami rzucać do dziury i jak trafisz to się sam skapnie
7
@Deviler bezsilny bo za mało na siłownię chodzisz, a tak byś mu lepe sprzedał i nikt by nic nie powiedział
12
@KamQiX babę na pasach
2
Tak żem czuł
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13146215#comment-13146215
11
@Albatros żeby cena nie spadła
8
@gumaz tam już nie ma przypału
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_4cUa4cb0LDSM9UuHGJMUCboTfyNtJne2.jpg
4
skład z cyklu mamy wbite w jakiś tam rekord matsa
2
@MesQueUnClub96 wtedy przychodzi elemelent i ci robi willa smitha
1
@NeKenI jutro za garażami ch1, moja szynszyla pokaże twojemu chomikowi miejsce w szeregu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13141474#comment-13141474
2
@fcbarcafan19 porób karty z zadań, niektóre można na squad battles, la liga teraz jest to tam jest carrasco flashback, gaya tots itd do zdobycia, z mlsu masz vele
0
@Encore dokładnie, sysia miała rację
1
@kuz czyli araby podpisują starego messiego
0
@Rust_Cohle Bruno miał toty, a keita ile miał toty? No właśnie
0
@zenoowity łamią to go w ligue1
0
@Faro na ls
0
@pioz123 #RageKounde
1
@Gaz wszystko ograsz na pc, gry z ps5 też ;) a wibracje w padach to gówno, no chyba że robisz przysiady na pada
1
@Fenelon za De Ligta wymiana 1 do 1 i gitara
0
Żulowi niewygodnie na PO? Heh, a gra tam lepiej niż na ŚO
1
@gruchaxd7 Xbox na lepszego pada, uruchamia się w sekundy, gry tak samo, z menu start do Fify ut w kilka sekund, konsola nie chodzi jak traktor i ma praktyczną obudowę w odróżnieniu od naleśnika od ps5 + gamepass
0
@MrPGG a gundo tylko do fotki ;x
11
@Criss18Barca poprawnie powinno być gimbusy z gimbazy
3
@Emhyr to niezły kolega rasistacy
1
@ZwyklyKibicBarcy04 za paczkę ze sklepu, pisało na niej pick hero fantasy a był pick wypożyczonych i tera musieli oddać faktycznego picka fantasy
0
@HighestInTheRoom nie mogę przestać trafiać