1

@Ukasz no chyba że tak, w takim razie tematu z rekordem nie było.. i nie będzie

11

Ale z tym że Alba i Busquets nie zagrają w ostatnim meczu to głupota, MATS z szansą na rekord a Balde i Pedri połamany

3

@Emhyr aha, balde połamany a mats stoi przed rekordem to lepiej wyjść alonso xD

8

Haaland > Lewy i nawet z tym nie handlujcie

9

@MesQueUnClub96 musi odejść, rzekłem

15

opchnąć alonso i ogarnąć guerreiro i cancelo, ideolo na wahadła a nie wiadomo jak to będzie z balde po tym wejściu

1

@Kgorecki2500 wina właściciela

6

@LM10GOAT aha

1

@IrekPOL prędzej uwierzę że neymar do nas wróci ;x

2

@MesQueUnClub_87 jak za ile? in vitro i na alimenty dziada, taka kasa

0

@Herato arsenal

2

@PaCo już ćwiczył podawanie wody modriciowi

0

arsenal i bvb, zaorać i posadzić chwasty

0

haller xD from hero to zero

0

auuuuuuuu

10

@Deviler w 81 już po ptokach

1

prędzej bayern się zesra niż bvb zepnie

0

i znowu się zesrajo, zakichańce z bvb

1

@baczmus https://forum.benchmark.pl/ tu se temat załóż

32

Początek weekendu, co może pójść nie tak? Ano możesz mieć np internet u tych nieudaczników z vectry co znowu leży

0

@Sulimo snejka jej ściągnij i niech gra na offline a nie

0

@Damiano27psk no jak tanio to do Radomia

6

@AFA90 ok ok

0

@Walker trochę drogo, poczekam aż będzie jakaś promka 2 w 1

0

ok zadzwonimy do pana

1

@Kidd w dupie u viniciusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kidd łysy liczyć nie umie

5

@Rust_Cohle ake? xD

1

@Ojciec5tkidzieci tylko pod żadnym pozorem nie wpisuj ben 10 sultry summer
( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Rust_Cohle own goal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?