Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Danny Gaucho gepard moreno to zwykły błazen, a ludzie tutaj siedzą u niego, nic nie rozumieją i się cieszą jak kręci dupą na strimie xD
3
@Emhyr
2 Kounde
3 Balde
5 Christensen
12 Gundogan
14 Inigo
16 Kimmich
0
@cracker no jak co, wyebać się na plecy, przecież pokazane jest na filmiku
2
echeverry w biurach?! no to nie pozostaje nic innego, @GeraltzKatalonii mów ile podnieść
1
@Medium zainstaluj se poważną gierkę metina a nie jakieś gunwo
2
@bartas97 on już tam nie pracuje
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13203673#comment-13203751
0
@Medium grube babsko za grube żeby uciekać stoi i drze morde
8
@Luciano99 dokładnie, won za bramę bo cię deviler odholuje
1
@MesQueUnClub96 w pół do komina
0
@Kinginiesta z flashbackiem suareza będzie chodził miodzio, a jest szansa że iniesta też tam będzie
0
@TR3YWAY a jaks
2
kiedy w końcu kopną w dupę tego dziennikarzynę za 5 zł
0
@qbuteq z klubu
6
@Rust_Cohle a to ty xD zakamuflowany parówczan
5
@Rust_Cohle to wróć jak messi, na inną stronę
0
@Inko ok ok
0
@Inko dziękujemy za ekspercką analizę, zadzwonimy do pana
0
@JarekS Zaha to podobno do arabów idzie, poza tym czy jest lepszy od tego Carrasco? no właśnie, mamy największe problemy w ataku i potrzeba tam kogoś kto potrafi drygnąć z przodu
1
@Deviler no jak z victorią pilzno to mocne 1:0 po own goalu
0
@Lucerfi ktoś musi być na ławce, Inigo i Christensen z ławki, Kounde przesuwany na PO, Kimmich przesuwany do pomocy, wszystko calculated
0
MATS
Kimmich-Kounde-Araujo-Cancelo
Gundogan-FDJ-Pedri
Dembele-Lewy-Neymar
na papierze fajny, Gundo za free, Cancelo wypożyczenie(w końcu Balde kontuzja i nie wiadomo co będzie), tylko ten Neymar z Kimmichem ze 100 melonów wyjdzie.. niech gruby z barcy odpala już te wrotki ze sprzedażami bo jak nie to będę musiał odpalić kariere w fifce
0
@Luciano99 bo żeby teczki wstawiać to musisz się nazywać transu i mieć konszachty z elemelentem, ot co
0
@Zbyszard ibra po mls wrócił, także ten (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@Luciano99 bo tak jest
1
@LS ciebie to do madryciaków możemy dać, będziesz nowym męczennikiem po brazolu
1
Nie mamy LS i nie ma na rynku budżetowych opcji, takie są fakty. Jeśli PSG chce wypchnąć Neymara po kosztach to dawać mnie tego Neymara, będzie lepszy od wszystkich innych LS za 100mln
0
pierwszy mecz po przyjściu messiego do miami, a messi bez bramki i bez asysty, jednak dobrze że nie przyszedł do nas bo trzeba naszego dembele rozwijać
4
@nuevojugador stary idzie po mleko, nie ma pszypadGów
2
jak brazol chce złotego balona to wie co robić, ostatni dzwonek bo haalandinho odpala wroty
1
@Danny Gaucho mrau