Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@OskP nie
0
jakim łbem trzeba być żeby rezygnować w ostatnim meczu z alby i busquetsa gdy się gra o rekord jednego ze swoich i przy tylu kontuzjach..
10
Najlepsze w tej rewolucji realu jest to że ani haaland, ani mbappe ani kane nie przyjdzie do nich w tym okienku, a dziadek z napoli nie lubi nikogo sprzedawać co zostawia ich w ciemnej dupie
la bamba tier 1
6
@kazbychu mógłby przyjechać nawet i Krzysiu Ibisz, wszyscy to mają w dupie
4
@Kamilos84 cholera czyli jednak turbogrosik za męczennika
1
@Sysia11 no przecież będzie nowym Messim w PSG
5
@Emhyr i cyk Lewus do Bayernu za Kimmicha
4
jeden sezon lewusa wystarczył żeby benzyniak zawinął manatki
1
@Sau_Ron sadge for cabbage guy from avatar
4
@MESSIah16 jak to co, last dance z messim
2
wciągaj tą swoją flagę na górę i wyganiaj gotować ten swój kamień
1
ju gołin dałn
4
ju gołin dałn, ju gołin dałn jee jee ju gołin dałn
0
licze na 3 asysty messiego żeby te parówy miały messiego w swojej gablocie wstydu jako najlepszego asystenta
0
@michal26 jak united ledwo jedną bramką zrobili to nie ma co się nastawiać na finał, city łysego lubi się zesrać w ważnym meczu LM
13
za mocne xD
0
@partymaker kokosa
7
@RonnieVEB nie dzięki
6
@Danny Gaucho neymar do połowy sezonu to szedł na złotą piłkę a ludzie i tak te swoje wysrywy będą pisać o skończonym brazolu
6
@Szmulek rudy?
1
@MrPGG przecież są, premiuma trzeba mieć
5
@JarekS nie fikaj bo ci pucharek zabierzemy, znaczy co
1
@Kessie mi elemelent przesłał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Kessie @wpwelement tak jak się umawialiśmy, wystawiłem ci kessiego, ja z ankietą nie mam nic wspólnego i umywam ręce
( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@pt9 dzwonimy do łysego z brazzers, tylko on jest w stanie to przepchnąć
11
Nic tylko czekać aż na elemelenta doniosą, co chwilę widzę jak się znęca i banuje @Deviler i @Kessie co jest jawnym przejawem rasizmu, czas temu powiedzieć STOP.
2
@Szklaner a zasadził ktoś panu kiedyś kopa w dupę
8
@bartas97 jedziemy z bi
1
@escarabajo i żeby wszystkie gole city były odgwizdane na spalonych których nie było
7
A żeby w finale były takie wałki jakich jeszcze nie było i niech Inter po jakimś karnym z dupy wygra