0

@OskP nie

0

jakim łbem trzeba być żeby rezygnować w ostatnim meczu z alby i busquetsa gdy się gra o rekord jednego ze swoich i przy tylu kontuzjach..

10

Najlepsze w tej rewolucji realu jest to że ani haaland, ani mbappe ani kane nie przyjdzie do nich w tym okienku, a dziadek z napoli nie lubi nikogo sprzedawać co zostawia ich w ciemnej dupie

la bamba tier 1

6

@kazbychu mógłby przyjechać nawet i Krzysiu Ibisz, wszyscy to mają w dupie

4

@Kamilos84 cholera czyli jednak turbogrosik za męczennika

1

@Sysia11 no przecież będzie nowym Messim w PSG

5

@Emhyr i cyk Lewus do Bayernu za Kimmicha

4

jeden sezon lewusa wystarczył żeby benzyniak zawinął manatki

1

@Sau_Ron sadge for cabbage guy from avatar

4

@MESSIah16 jak to co, last dance z messim

2

wciągaj tą swoją flagę na górę i wyganiaj gotować ten swój kamień

1

ju gołin dałn

4

ju gołin dałn, ju gołin dałn jee jee ju gołin dałn

0

licze na 3 asysty messiego żeby te parówy miały messiego w swojej gablocie wstydu jako najlepszego asystenta

0

@michal26 jak united ledwo jedną bramką zrobili to nie ma co się nastawiać na finał, city łysego lubi się zesrać w ważnym meczu LM

13


za mocne xD

0

@partymaker kokosa

7

@RonnieVEB nie dzięki

6

@Danny Gaucho neymar do połowy sezonu to szedł na złotą piłkę a ludzie i tak te swoje wysrywy będą pisać o skończonym brazolu

6

@Szmulek rudy?

1

@MrPGG przecież są, premiuma trzeba mieć

5

@JarekS nie fikaj bo ci pucharek zabierzemy, znaczy co

1

@Kessie mi elemelent przesłał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Kessie @wpwelement tak jak się umawialiśmy, wystawiłem ci kessiego, ja z ankietą nie mam nic wspólnego i umywam ręce
( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@pt9 dzwonimy do łysego z brazzers, tylko on jest w stanie to przepchnąć

11

Nic tylko czekać aż na elemelenta doniosą, co chwilę widzę jak się znęca i banuje @Deviler i @Kessie co jest jawnym przejawem rasizmu, czas temu powiedzieć STOP.

2

@Szklaner a zasadził ktoś panu kiedyś kopa w dupę

8

@bartas97 jedziemy z bi

1

@escarabajo i żeby wszystkie gole city były odgwizdane na spalonych których nie było

7

A żeby w finale były takie wałki jakich jeszcze nie było i niech Inter po jakimś karnym z dupy wygra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?