Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Anonymus0608 łatwo przyjmie w dupala ze 3 od haalanda
1
Może i nie mamy kasy dla Bayernu za Kimmicha, ale za to nie mamy też ffp żeby go zarejestrować.
4
@cules100pro bezcenne tysioncpincet melionow dolarów
0
@bartekvisca latem są jakieś wybory?
0
nie musi ;x
0
@iniesta44 bellinghama to się na toty trafiało a nie na koniec gry hehe
1
@barcanawieki przynajmniej wróci nie dla hajsu xD
3
i cyk hehe
https://zapodaj.net/images/f431d09b19782.jpg
2
@VegetaPolska wkładałeś w dziurkę od paska od spodni? maluśki
1
@ranger3120 uwaga w środku strim z diablo, nie wchodźcie
1
@FCB_dimiC oglądałem strima z diablo
0
@FCB_dimiC wybieraj się częściej bo było git
1
@wawrzyn1 mordę Valverde też wszyscy widzieli a jak się skończyło to wie tylko hajto
1
@Luciano99 ehh myślałem że chodzi o inne przyciśnięcie, czas odstawić strimy z diablo
0
@Kgorecki2500 słaby skład a nie gameplay
1
@Kessie romano to wie tyle ile mu powiedzą, czyli nic
2
no to będzie 2 do szczelania wolnych w barcy po messim
1
@Criss18Barca jest git, jak najbardziej grywalny, nie słuchaj barceloniarza bo będziesz zimną wodę pił
1
@Rust_Cohle owszem
1
o patrzcie jaki fajny gameplay z diablo
https://www.twitch.tv/esskayuwu
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Kgorecki2500 no wiem że u cb są zawyżone bo ty na squad battles grasz xD a towarzyskie to wszystkie puchary za które są paczki ;x 1 liga tots np teraz
0
@Kgorecki2500 a wiesz że jak wychodzisz z meczu to ci stat nie zapisuje ale mecze nabija? np w towarzyskich gdzie normalni ludzie robią golden goala? staty na wszystkich są grubo zaniżone
0
@takisobiektos przy haalandinho to bez różnicy, nawet gold > toty benzema i tyle w temacie
1
@Deviler dopóki grał w 1 składzie to miał jakieś 100 bramek więcej jak meczy, ale potem trzeba było go przesadzić dla zgrania na ławkę ;f
0
żegnaj
https://zapodaj.net/images/011ec6e971af1.jpg
i witaj hehe
https://zapodaj.net/images/97efb17aa2026.jpg
dla porównania jaki to jest koks
https://zapodaj.net/images/c20036392020b.jpg
1
@Deviler no fajnie fajnie że trafiłeś na koniec fify, u mnie to już ma 800 meczy nabite bo na toty wpadł hehe
1
@Jojek gość był poszukiwany, odstawili go prosto do pierdla
1
@Criss18Barca nie bój się, nie wpadnie
2
@Kessie 21 dla nas, 37 dla nich
1
@macio_944 drewno > surfowanie w gta