0

@Varg deja vu

3

@PiotrR nie

2

@Luciano99 wrzuć jeszcze raz bo sześćdziesiony zgłosiły

3

@Mario96w ale miękiszon

0

@Rust_Cohle twardym trzeba być a nie miętkim, twardym jak żelki z biedronki

2

@Rust_Cohle nie ma psychy żeby wystawić elemelenta do turnieju, bo by wyszedł brak kwalifikacji ;x

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@GeraltzKatalonii najpierw konferencja

7

Witam panie szejku z Newcastle, tego gumaresa poproszę. Tak, w trzystu ratach. Tak frytki też mogą być. Ale my nie mamy telefonu. Okey okey

1

@Rust_Cohle już się tak nie bulwersuj gruby

3

@Barwindg impressive, very nice, lets see Paul Allen record

0

@Artysta9 manzano

0

@Firestone jak jeszcze lata nie było

9

W końcu obejrzymy cały sezon bez sztangi, a nie pojedyncze mecze i chrzanienie że nikt go nie zastąpi

1

Madrycioki poszli w ryk? Nowe, nie znałem

1

a łysy swoje.. kij w ten mecz, lepiej się zrelaksować na fut champions

3

@czółkovsky złodzieju

1

2

4

@FCB24 orbit

1

@Barwindg a jak wskazujesz na siebie to którym palcem, hmm?

3

@Poro6niec instruktor bachaty nauczył Ankę, a Anka lewego

4

@Zoker albo wyższy jak na rozgrzewce de bruyne urwie sobie kolano w kostce, a haaland dostanie sraczki i nie zagrają

0

@Kgorecki2500 dopiero co pisałeś ze 7-13 zrobiłeś, tyle warte te twoje recenzje, kane to kloc

8

@AmigoBlancos oc w axa oc w axa oc w axa pan też ćwiczy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

1

@Kgorecki2500 trafiłem, właśnie zagrałem 2 mecze, drewniak totalny

1

@Kinginiesta grunt by zarobić a się nie narobić, a jak ty na łopacie jedziesz no to cóż ;x my na takich wołamy gumowce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?