0

@Kessie ty pierwszy bo całą czarną masz

1

@barcelonaLM jak nie ma rąsi jak jest

https://zapodaj.net/images/3b1538983bce8.jpg

tylko takich słabych kart to ja nie wstawiam, + jakieś 5 już przepalone na sbc

0

@BorzyKrzys toty bellingham i prime gullit + yaya wc z ławki

0

0

@LM10GOAT to trzeba przekwalifikować z rezerwowego na trybunowego i zimą sam pójdzie

0

meh

0

@DawidekFCB jakby cię nasterydowali od młodego to też byś strzelił ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@AlexDark00 na uj

5

Ależ upalny mróz mamy tego lata

0

@FCB24 60? Chyba polskich złotych

1

@Rust_Cohle ja widzę beast mode

0

@Krzysztof1987 ciekawe dlaczego?

0

@arasz1819 Frenkie nie miał takiej kontuzji i nigdy nie grał poniżej pewnego poziomu. Villa po kontuzji nie wrócił, Umtiti po kontuzji nie wrócił i Fatima też nie wróci, rzekłem.

0

@arasz1819 pokaż mi chociaż jeden post w którym chciałem wywalić de jonga ziomuś :) nie pokażesz bo takiego nie ma, to ja nakręciłem beke z analiz pewnego analizatora gry frenkiego

0

@Lanosss dembele przez pół roku w szpitalu robi staty, fati przez cały sezon nie robi nic

1

rok 2033, ludzie dalej wierzą że 30l fati odpali i nalegają by dać mu jeszcze szanse

2

@FCB24 bredzisz, wymiana bezużytecznego typa na typa który nie wiadomo jak będzie grał + dojdzie kasa + zajmie miejsce kessiego za którego też wleci kasa

1

@FCB24 zarządu wolves ;x kto ci tera da samo 30 za fatiego, a tu 30 + gracz którego się zimą opchnie najwyżej ;f

0

@KidusFCB yes i dont

4

@Firestone nie mam zielonego pojęcia o czym ty wgl mówisz

Me serce z utęsknieniem wypatruje Ciebie...
Jedna z najjaśniejszych gwiazd, ale nie na niebie.
Błyszczysz na boisku, czarujesz niczym magik,
Kto raz Cię ujrzy w akcji, ten w moment się zatraci.
Nie zapomnę sztuczek i tych wspaniałych goli.
Odkąd tu nie ma Ciebie, serce okropnie boli.
Choć nie żyję w niedoli, mam rodzinę i pracę,
To, gdy wspominam Ciebie, często nocami płaczę.
Bardzo wiele zapłacę, polecę do Paryża,
Abyś Księciu tu mieszkał, a nie już tylko bywał.
To tu jest Twoje miejsce, Twój dom, Twoja świątynia.
Barcelona wciąż czeka aż nadejdzie ta chwila.
Wierzyłem od początku i wierzę bezgranicznie,
Mój zapał nie przeminął, bardzo na Ciebie liczę.
Przywrócisz Barcelonie ten błysk, blask i magię,
A Twoi przeciwnicy niech gadają na marne.
Znosiłem poniżenia, obelgi niesłychane,
Lecz zdania nie zmieniłem i bronię Ciebie stale.
Czekamy Neymarito, my Cules z krwi i kości.
Kiedy do nas powrócisz, wielka radość zagości.
Serca wypełni ogień, a łzy popłyną z oczu.
Te amo Neymar, te amo, wracaj do nas, do domu...

3

Neymar last dance? Cholibka, chyba aż ode z tej okazji napisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@tomek8756 haha co za rura, jak można nie wiedzieć że lalkę napisał Jagiełło

0

@Tomo1989 kagawa

0

@Szklaner zabrakło najważniejszego - yes i dont

5

@MesQueUnClub96 Haaland i wcale nie piszę tego dla zielonych

0

@Esteban_ tylko gdzie tym grać, kijowy podział tempa 96/83 więc tylko śpo, a jest masa lepszych na śpo, nawet ten simmons

3

@MesQueUnClub96 no i czego blefa kręcisz że miałeś kolegów

0

@Firestone nie mieli razem 30cm? (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

0

@Rust_Cohle a jak on też nie przetrwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?