2

@Rust_Cohle a przetrwasz do 21 czy znowu @Kessie wstawi

3

@ro3ak hajtnąłeś się z egzaminatorem z komisji?! nie no przesada gościu

1

@Worny "do tego akurat odnieść się nie mogę, ale mogę za to odnieść się do zbrodni i kary"
na polaku przeszło xD

0

@DonCarletto i bellingham to typ modricia? ;x

0

@AmigoBlancos czumeni już be? camaczinga transferem na lo? valverde nowy skrzydłowy czy po? a nie, valve prison fc xD

0

@ptrx na wuj ci mekambe, tylko haalandinho

0

@PatrychoO same git sbc wyszły, zwłaszcza 2x86 za 81 team

0

@AmigoBlancos przecież to władze zmusiły do odejścia abramowicza

21

@Kondziubarca czubek, mamy kręgosłup drużyny na lata, nietykalny

5

Alechciwy mógł mieć problem z przedłużeniem roberto i busquetsa bo są mierni, ale że miał problem do powrotu messiego za friko to nie uwierzę, na rynku nie ma lepszych alternatyw za friko, wystarczyło opchnąć nasz chrust

68

@Peciak fatiego, de jonga za nic

2

@PatrychoO jakoś w liceum klasą na tym byliśmy, a tam nagle ruchańsko w filmie, a nasza facetka w ryk xD

2

@PatrychoO to ten co się całowali pośród kul w zwolnionym tempie? xD

1

Czyli jak w tym oknie Messiego nie ogarną to już wgl nie ogarną bo to banda nieudaczników, a jedyny kumaty właśnie wygina do drawska ;x

6

@Firestone nie wstyd ci tego sprzedawczyka na avatarze trzymać, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

kolejne czyste konto, rekord należy się matsowi jak psu buda, sam go wyrzucałem po ostatnich sezonach, ale w tym sezonie.. pikobelo

2

szejki się nagle przejmują zasadami? a to dobre xD

1

@PatrychoO co to za jakieś nowe zasady z dupy?

0

@lucas/catalan pies kolegi pyta kogo masz na avatarze

0

@NeKenI gadane jak @Danny Gaucho tylko włosów za dużo.. bez sensu

0

co te łajzy znowu za patcha w fifie zrobili i to na totsy.. no nie da się na sprincie biegać

0

@Mads basen na twitchu

3

Żeby się tylko nie zesrali z tym yamalem jak z fatim, bo zaraz mu czubki dadzą umowę do jakiegoś 2030 i za wuja się go potem nie pozbędą

1

@IronSanHybrid dobrze że pojechałeś tak jak ci powiedział bo już się bałem że zostaniesz

2

@pax ze jednej złej pisowni poprawiłeś na drugą złą pisownię ;x

4

@supraomnes1 chyba w kategorii padolino

15

@AmigoBlancos dziękujemy panu za te garść bezcennych informacji, do widzenia

0

@Striker nawet się nie łudź somsiad, wszyscy dobrze wiemy kto nie może przestać trafiać

0

@RosjaninBut na czech streets widziałem lepsze if you know what i mean

1

@TheNekro94 najujowsza postać w serialu to właśnie ten walt, wszystkie opcje na happy end spieprzył, jesse drugi najujowszy, szkoda mike'a

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?