0

@Nieznajomy a ty osobno pada zamawiałeś czy tego co dostałeś z konsolą? jak tego co z konsolą to trzeba cały zestaw odsyłać w ramach gwarancji czy samego pada?

2

@barcelonaLM tylko fut chempions w niedziele po 22 żeby jak najkrócej w to gówno grać

0

@barcelonaLM rivals nikt nie gra

0

@Rust_Cohle pół roku temu xklocka kupiłem i już mi lewa gałka w padzie zaczyna się przycinać w dół, w sensie nie mechanicznie tylko na ekranie ;f sama idzie w dół aż ją "odklikniesz", z tymi od xone tak nie było

1

Kupował ktoś pada Xbox Elite Series 2? dobre to?

3

@jacobFCB apap dzień w noc

0

@PatrychoO nie widzę u niego żadnych grywalnych kart na tym etapie gry więc nie ma z czym jechać ;x zambrotta jeszcze ujdzie, ale dalej nic

7

@Cotutajsiedzieje camp nou z którego się wynosimy na czas remontu?

0

o 8 minut szybciej niż niemcy zrobili 5:0 brazylie w 2014

6

@AmigoBlancos kiedyś wstawiłem w opis teczki na bi, to mnie zbanowali xD

1

@Bocheno1 you mean you give him a big load? (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

2

Komentarz usunięty

10

@Pawel13sz ah shit, here we go again

0

@Rust_Cohle lepiej żeby wygrał bo już tylko 2 mecze zostały do ulepszenia Cordoby w fifce

1

@Bocheno1 stary kabel uciął?

0

@MigcampistaCesc zestawienie w którym można w każdej chwili przejść na 4 obrońców(np. gdyby wpuścić z ławki Dembele), a Alba już pokazał jak współpracuje z Messim gdy wchodzi na skrzydło

6

Raphinha, Fati, Ferran.. wszyscy partacze, a z jednym skrzydłowym co i tak pół sezonu się leczy nie da się grać. Szanse na ściągnięcie dobrego skrzydłowego przy obecnych finansach nikłe, a Messi na skrzydle to też już nie gra, więc jak grać? Trzeba przejść na 3 śo, a bocznych obrońców zaangażować na wahadłach. Balde już pokazał że mu dobrze idzie na skrzydle, a na drugiej stronie wypożyczony Cancelo? Pedri by fajnie chodził za dwójką napastników bo ma ten dryg do mijania zawodników. Coś w tym stylu, trza robić licencję trenerskie bo ten szawi to życia nie zna, a w fifce chodzi miodzio (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

-------------------------------MATS-----------------------------
-------KOUNDE---CHRISTENSEN---ARAUJO-------
CANCELO--------GAVI-------FRENKIE--------BALDE
-----------------------------PEDRI------------------------------
--------------------MESSI---------LEWY---------------------

0

@Destroyer_of_Worlds też myślę że będzie 5-3-2 ale jaki znowu Tavernier? Obstawiam że wypożyczony Cancelo z Balde będą obstawiać skrzydła, a Pedri za napastnikami

-------------------------------MATS-----------------------------
-------KOUNDE---CHRISTENSEN---ARAUJO-------
CANCELO--------GAVI-------FRENKIE--------BALDE
-----------------------------PEDRI------------------------------
--------------------MESSI---------LEWY---------------------

0

@Kgorecki2500 czyli 75% na dobry traf

0

@Kgorecki2500 zrobiłem 4, prime carlos, prime maldini, prime cantona i prime suker

2

@norbi77 kolega pyta o linka do tej ambitnej produkcji ;x

1

@VegetaPolska pudzian z johnem ceną a mamed z popkiem

1

@MesQueUnClub96 ten omos to się nadaje, ani skilla ani wyglądu a robią z niego niewiadomo co które i tak przegrywa mecze xD strowman był lepszym monsterem

0

@barcelonaLM a madrycioki w ryk

0

@Ojciec5tkidzieci no cóż.. time to execute order 66

16

@TheNekro94 to tylko arsenaloniarz od analiz

1

8

@Rewolucja123 na mś norwegii nie poprowadził, dlaczego? bo nawet się nie dostali

17

@Rewolucja123 bardziej kluczowy xD kluczowy to jest Messi dla Argentyny a w PSG ciągle posyła ciasteczka które partaczą jego koledzy, obudź się

8

@Rewolucja123 a on te staty nabił w kilku meczach czy w całym sezonie? :) MŚ > LM zawsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?