3

@PatrychoO united przed szejkami ma historię bogatą w sukcesy - najlepszy angielski klub, a city przed szejkami nie ma nic.

0

@CulerParaSiempre nie no szanujmy się

0

@Rust_Cohle chciałbyś mieć zapasowy za 740 ziko z baterią 40h

0

@Rust_Cohle dalej cię boli mój free padzik? i bardzo kurłła dobrze

1

@gumaz jak się kładę spać

0

@Rust_Cohle jako posiadacz szamanki lv 29 się chyba zaliczam

1

@Tabaluga37 na rynku za 170k masz araujo future starsa i sobie zobacz jaki mały upgrade ma na totsie, pointless, a w ikonie masz desailly, ferdinand, maldini i vidic wszyscy będą lepsi

0

@Kgorecki2500 moje ostatnie 4 ikony - prime maldini, prime carlos, prime cafu i prime cantona, pozdro

1

@barcelonaLM droższy od ikony gdzie możesz trafić lepszych śo toty/urodzinowych

0

@Kgorecki2500 za tyle to niech sobie zostanie na zawsze w sbc ;x

2

@gumaz jedziemy z elemelentem nad zatokę zbanowanych

0

@Encore czy chodzi o blowjob

2

@Emhyr pamiętam jak wczoraj jak się odwołałem do zbrodni i kary na polaku mimo że był inny tytuł podany xD "akurat do tego odnieść się nie mogę, ale mogę za to odnieść się do zbrodni i kary" i przeszło xD

9

@shahman przecież widać że edit i to słaby

5

@BorzyKrzys a potem kupić haalanda za 25k i się okazuje że lepszy

0

@barcelonaLM useless

1

tottenham: nie odpadniesz z pucharów jeśli nie weźmiesz w nich udziału

https://media.tenor.com/dp_hQBGT0rIAAAAC/think-smart.gif

0

@Striker zerwał kontrakt i jako wolny zawodnik dołączył do besiktasu bo go namówili motywem come to besiktas

0

@Eoren toś wybrała, nie lepiej jakąś kategorię z jaką jest chociaż w minimalnym stopniu zaznajomiony? ;x

0

@Eoren wystawisz do quiza elemelenta?

6

@Nhyz uff zdążyli na decydującą faze lm, a już się bałem że będą ze szpitala oglądać

1

@MesQueUnClub96 zgadzam się i elemelent powinien cię za to zbanować

0

@Pogba z opcją do 2025 xD


1

ale rudy zepsuł setke od haalandinho..

0

gangbang na arsenalu czas zacząć

1

@Rl9k1nG nie mogę przestać trafiać, ostatnio free padzik wleciał, czego chcieć więcej

0

@Zoker tak się kończy memowanie z elemelenta, no chyba że ja memuje to wtedy nie hehe (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

0

@Vernon_Roche zagłosowane na griezmanna hehe

1

@kuz a big klamoty będą?

3

@PatrychoO czego babę oznaczasz do męskiego grania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?