Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@PatrychoO united przed szejkami ma historię bogatą w sukcesy - najlepszy angielski klub, a city przed szejkami nie ma nic.
0
@CulerParaSiempre nie no szanujmy się
0
@Rust_Cohle chciałbyś mieć zapasowy za 740 ziko z baterią 40h
0
@Rust_Cohle dalej cię boli mój free padzik? i bardzo kurłła dobrze
1
@gumaz jak się kładę spać
0
@Rust_Cohle jako posiadacz szamanki lv 29 się chyba zaliczam
1
@Tabaluga37 na rynku za 170k masz araujo future starsa i sobie zobacz jaki mały upgrade ma na totsie, pointless, a w ikonie masz desailly, ferdinand, maldini i vidic wszyscy będą lepsi
0
@Kgorecki2500 moje ostatnie 4 ikony - prime maldini, prime carlos, prime cafu i prime cantona, pozdro
1
@barcelonaLM droższy od ikony gdzie możesz trafić lepszych śo toty/urodzinowych
0
@Kgorecki2500 za tyle to niech sobie zostanie na zawsze w sbc ;x
2
@gumaz jedziemy z elemelentem nad zatokę zbanowanych
0
@Encore czy chodzi o blowjob
2
@Emhyr pamiętam jak wczoraj jak się odwołałem do zbrodni i kary na polaku mimo że był inny tytuł podany xD "akurat do tego odnieść się nie mogę, ale mogę za to odnieść się do zbrodni i kary" i przeszło xD
9
@shahman przecież widać że edit i to słaby
5
@BorzyKrzys a potem kupić haalanda za 25k i się okazuje że lepszy
0
@barcelonaLM useless
1
tottenham: nie odpadniesz z pucharów jeśli nie weźmiesz w nich udziału
https://media.tenor.com/dp_hQBGT0rIAAAAC/think-smart.gif
0
@Striker zerwał kontrakt i jako wolny zawodnik dołączył do besiktasu bo go namówili motywem come to besiktas
0
@Eoren toś wybrała, nie lepiej jakąś kategorię z jaką jest chociaż w minimalnym stopniu zaznajomiony? ;x
0
@Eoren wystawisz do quiza elemelenta?
6
@Nhyz uff zdążyli na decydującą faze lm, a już się bałem że będą ze szpitala oglądać
1
@MesQueUnClub96 zgadzam się i elemelent powinien cię za to zbanować
0
@Pogba z opcją do 2025 xD
1
ale rudy zepsuł setke od haalandinho..
0
gangbang na arsenalu czas zacząć
1
@Rl9k1nG nie mogę przestać trafiać, ostatnio free padzik wleciał, czego chcieć więcej
0
@Zoker tak się kończy memowanie z elemelenta, no chyba że ja memuje to wtedy nie hehe (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@Vernon_Roche zagłosowane na griezmanna hehe
1
@kuz a big klamoty będą?
3
@PatrychoO czego babę oznaczasz do męskiego grania