Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rl9k1nG nie mogę przestać trafiać, ostatnio free padzik wleciał, czego chcieć więcej
0
@Zoker tak się kończy memowanie z elemelenta, no chyba że ja memuje to wtedy nie hehe (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@Vernon_Roche zagłosowane na griezmanna hehe
1
@kuz a big klamoty będą?
3
@PatrychoO czego babę oznaczasz do męskiego grania
0
@RomanHoffer oo dobrze że przypomniałeś o gangbangu na arsenalu
0
@Zoker pewnie dużo trików robi prawą gałką..
0
@Zoker prawa większa od lewej, gdzieś już to widziałem.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
121
@Miszak dziękujemy za tę garść bezcennych informacji, do widzenia
3
@Mario96w nie zapomnij przez godzine charakteryzować postaci bo to gra z pierwszej osoby i nigdy już jej nie zobaczysz
0
@VegetaPolska
i tyle o tobie
1
@Rust_Cohle ale darmowy padzik śmiga mówię ci
1
@abram3k było walić w przeponę, amator
5
@Kapitan_SW gorszy niż Rey? Dalej nie czytam
11
@chavez na twarz czy na klate? I czy Vegeta wie?
1
@Rust_Cohle a tak się śmiałeś wczoraj że za tyle bulę, a tu dwa w cenie jednego przyszły xD 740/2 już się opłaca xD
0
@kiper09 normalnie jak za 1, fakturke mam, na stronce też
0
@Medium nie ;x nie mogę przestać trafiać XD jak w fifie
3
ty, te pady przychodzą w parach czy właśnie wygrałem w życie? bo zamawiałem tylko 1 xD
https://zapodaj.net/images/7a90ed545c2bc.jpg
0
@Deathwing112 ja z filmiku jak chciał bić jakiegoś gościa bo obraził jakąś babe ;x
0
@mindbender84 nie rzuca się że pełni drugoplanową rolę to i obniżkę przyjmie + jego funfel messi wraca
3
Alba akurat mógłby zostać, na wahadle z Balde by se pykał a lepszych alternatyw nie ma w naszym budżecie
7
@Faro nawet do znicza pruszków
0
@Michu94 to może znowu do chelsea? ;x
1
@Kessie tylko nie kliknij niechcący kasacji konta jak dapi.. albo właśnie kliknij (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
1
@Vernon_Roche napisz lepiej jaki miałeś nick wcześniej mulciaku
4
@BulaKG jaki firmino, rogue w ratach po dwa pisiont miesięcznie
0
@Nieznajomy gdzie zamawiałeś? sam musiałeś wysyłać czy kuriera przysłali?
0
@Nieznajomy a ty osobno pada zamawiałeś czy tego co dostałeś z konsolą? jak tego co z konsolą to trzeba cały zestaw odsyłać w ramach gwarancji czy samego pada?
2
@barcelonaLM tylko fut chempions w niedziele po 22 żeby jak najkrócej w to gówno grać