1

@Rl9k1nG nie mogę przestać trafiać, ostatnio free padzik wleciał, czego chcieć więcej

0

@Zoker tak się kończy memowanie z elemelenta, no chyba że ja memuje to wtedy nie hehe (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

0

@Vernon_Roche zagłosowane na griezmanna hehe

1

@kuz a big klamoty będą?

3

@PatrychoO czego babę oznaczasz do męskiego grania

0

@RomanHoffer oo dobrze że przypomniałeś o gangbangu na arsenalu

0

@Zoker pewnie dużo trików robi prawą gałką..

0

@Zoker prawa większa od lewej, gdzieś już to widziałem.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

121

@Miszak dziękujemy za tę garść bezcennych informacji, do widzenia

3

@Mario96w nie zapomnij przez godzine charakteryzować postaci bo to gra z pierwszej osoby i nigdy już jej nie zobaczysz

0

@VegetaPolska


i tyle o tobie

1

@Rust_Cohle ale darmowy padzik śmiga mówię ci

1

@abram3k było walić w przeponę, amator

5

@Kapitan_SW gorszy niż Rey? Dalej nie czytam

11

@chavez na twarz czy na klate? I czy Vegeta wie?

1

@Rust_Cohle a tak się śmiałeś wczoraj że za tyle bulę, a tu dwa w cenie jednego przyszły xD 740/2 już się opłaca xD

0

@kiper09 normalnie jak za 1, fakturke mam, na stronce też

0

@Medium nie ;x nie mogę przestać trafiać XD jak w fifie

3

ty, te pady przychodzą w parach czy właśnie wygrałem w życie? bo zamawiałem tylko 1 xD

https://zapodaj.net/images/7a90ed545c2bc.jpg

0

@Deathwing112 ja z filmiku jak chciał bić jakiegoś gościa bo obraził jakąś babe ;x

0

@mindbender84 nie rzuca się że pełni drugoplanową rolę to i obniżkę przyjmie + jego funfel messi wraca

3

Alba akurat mógłby zostać, na wahadle z Balde by se pykał a lepszych alternatyw nie ma w naszym budżecie

7

@Faro nawet do znicza pruszków

0

@Michu94 to może znowu do chelsea? ;x

1

@Kessie tylko nie kliknij niechcący kasacji konta jak dapi.. albo właśnie kliknij (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

1

@Vernon_Roche napisz lepiej jaki miałeś nick wcześniej mulciaku

4

@BulaKG jaki firmino, rogue w ratach po dwa pisiont miesięcznie

0

@Nieznajomy gdzie zamawiałeś? sam musiałeś wysyłać czy kuriera przysłali?

0

@Nieznajomy a ty osobno pada zamawiałeś czy tego co dostałeś z konsolą? jak tego co z konsolą to trzeba cały zestaw odsyłać w ramach gwarancji czy samego pada?

2

@barcelonaLM tylko fut chempions w niedziele po 22 żeby jak najkrócej w to gówno grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?