0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@AlexDark00 ten Phillips wcale nie jest taki dobry

0

@Rust_Cohle lata mijają, a ja tu dalej jestem ;x musisz być twardy jak żelki z biedronki

0

@Rust_Cohle lenghty się liczy tylko na nowej generacji

1

@Rust_Cohle La bamba is brutal and full of zasadzkas, przetrwają tylko najsilniejsi, jak ci coś nie pasuje to droga wolna ;x

0

@Rust_Cohle


Dalej sobie wmawiaj, że to ja wszystkie twoje posty zgłaszam ;x tu jeszcze nawet nie zdążyłem odpisać bo poleciał xD

1

@Rust_Cohle to jest właśnie ten mental ;x

2

@Rust_Cohle rust gdy:
Śmieszki z biurka: hehe
Śmieszki z niego: moderacja pomusz

1

@Rust_Cohle xDD psycha is sitting

2

@Rust_Cohle tobie to i vieira nie pomoże

0

@Dari0G ta, a biurko stoi w piwnicy

0

@Deviler tam gdzie biurko ma podłogę, tam ty masz sufit

0

@ranger3120 7 miesięcy to oporu raczej nie będzie, myślę że podoła

0

@Deviler fascynujące

0

@Encore ale za rudego bo inaczej się nie opłaca

1

@Bocheno1 widzę że był warunek z matematyki bo wyraźnie pisze że ma 382 lata, więc jeszcze za wcześnie na wyprowadzkę

0

@Rust_Cohle lepiej być prawiczkiem, niż żeby ci koledzy gwint zerwali tak jak to było w twoim przypadku ;x

0

@Rust_Cohle oczywiście, w końcu manual jest dla facetów, a automat dla dziewczyn, dziadków i ciebie ;x

0

@Bocheno1 jechać to wy możecie co najwyżej na poręczy w bloku, bo z tych puszek od menelaosów to transportu nie załatwicie

0

tak właśnie myślałem żeby wpuścić trossarda za liverpooloniarzy do fpla i się opłaciło hehe

4

@Rust_Cohle nic tu nie zgłaszałem xD
już nawet nie muszę Cię zgłaszać bo inni to robią
Wracaj liverpooloniarzy pompować ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Encore to ty jeszcze liverpooloniarzy masz w fplu? xDD już dawno wywaliłem wszystkie kotwice z salahem na czele

2

@Encore z mikrofonem jej szło lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Rust_Cohle im dalej brniesz tym bardziej się kompromitujesz panie dotrzymujący słowa, panie nie to co inni xD

2

@Rust_Cohle głąbem można nazwać za to kogoś, kto nie wie że nie może się logować, żeby mu usunęli konto xD

0

@Rust_Cohle elemelent już kiedyś tłumaczył że mu się wyświetlają pojedyncze posty i nie wchodzi w dyskusje :*

3

@Rust_Cohle dziwnym trafem pod naszymi dyskusjami znikają też moje komentarze, co za pszypadeG ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

liverpooloniarze in the mud

4

@Danny Gaucho ta, już po meczu łysolu :=]

3

@Rust_Cohle prędzej uwierzę prostytutce która mi wyzna miłość przy drodze niż tobie ściemniaczu, misterze dotrzymujący słowa xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?