Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@AlexDark00 ten Phillips wcale nie jest taki dobry
0
@Rust_Cohle lata mijają, a ja tu dalej jestem ;x musisz być twardy jak żelki z biedronki
0
@Rust_Cohle lenghty się liczy tylko na nowej generacji
1
@Rust_Cohle La bamba is brutal and full of zasadzkas, przetrwają tylko najsilniejsi, jak ci coś nie pasuje to droga wolna ;x
0
@Rust_Cohle
Dalej sobie wmawiaj, że to ja wszystkie twoje posty zgłaszam ;x tu jeszcze nawet nie zdążyłem odpisać bo poleciał xD
1
@Rust_Cohle to jest właśnie ten mental ;x
2
@Rust_Cohle rust gdy:
Śmieszki z biurka: hehe
Śmieszki z niego: moderacja pomusz
1
@Rust_Cohle xDD psycha is sitting
2
@Rust_Cohle tobie to i vieira nie pomoże
0
@Dari0G ta, a biurko stoi w piwnicy
0
@Deviler tam gdzie biurko ma podłogę, tam ty masz sufit
0
@ranger3120 7 miesięcy to oporu raczej nie będzie, myślę że podoła
0
@Deviler fascynujące
0
@Encore ale za rudego bo inaczej się nie opłaca
1
@Bocheno1 widzę że był warunek z matematyki bo wyraźnie pisze że ma 382 lata, więc jeszcze za wcześnie na wyprowadzkę
0
@Rust_Cohle lepiej być prawiczkiem, niż żeby ci koledzy gwint zerwali tak jak to było w twoim przypadku ;x
0
@Rust_Cohle oczywiście, w końcu manual jest dla facetów, a automat dla dziewczyn, dziadków i ciebie ;x
0
@Bocheno1 jechać to wy możecie co najwyżej na poręczy w bloku, bo z tych puszek od menelaosów to transportu nie załatwicie
0
tak właśnie myślałem żeby wpuścić trossarda za liverpooloniarzy do fpla i się opłaciło hehe
4
@Rust_Cohle nic tu nie zgłaszałem xD
już nawet nie muszę Cię zgłaszać bo inni to robią
Wracaj liverpooloniarzy pompować ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@Encore to ty jeszcze liverpooloniarzy masz w fplu? xDD już dawno wywaliłem wszystkie kotwice z salahem na czele
2
@Encore z mikrofonem jej szło lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Rust_Cohle im dalej brniesz tym bardziej się kompromitujesz panie dotrzymujący słowa, panie nie to co inni xD
2
@Rust_Cohle głąbem można nazwać za to kogoś, kto nie wie że nie może się logować, żeby mu usunęli konto xD
0
@Rust_Cohle elemelent już kiedyś tłumaczył że mu się wyświetlają pojedyncze posty i nie wchodzi w dyskusje :*
3
@Rust_Cohle dziwnym trafem pod naszymi dyskusjami znikają też moje komentarze, co za pszypadeG ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
liverpooloniarze in the mud
4
@Danny Gaucho ta, już po meczu łysolu :=]
3
@Rust_Cohle prędzej uwierzę prostytutce która mi wyzna miłość przy drodze niż tobie ściemniaczu, misterze dotrzymujący słowa xD