Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Rust_Cohle tyle warte te twoje słowa, do elemelenta pewnie też się prujesz regularnie ale na bambie przy wszystkich prawilniaczek xD
4
@Rust_Cohle chyba jaja zgubiłeś xD a raczej wgl nie wyrosły
https://zapodaj.net/images/f03cb07ee8aa3.jpg
11
@Rust_Cohle otarłeś już łzy po wczoraj? xD
https://zapodaj.net/images/600a7f546deed.jpg
0
@Danny Gaucho golenie łba nie ukryje twojego prawdziwego ja, rudzielcu
27
@Rust_Cohle faktycznie liverpool wraca na stare tory.. te przed kloppem gdzie się nie liczyli w żadnych rozgrywkach xD
1
@Luciano99 tak naprawdę to mi zazdrościsz, bo z tych puszek od meneli nie starcza ci nawet na jedną cole
0
@Ziemny jak za darmo to biere
0
No i kolejny świeżak z maca porobiony, przyniósł cole, kazał czekać na resztę, a potem znowu przyniósł cole hehe, tyle wygrać
https://zapodaj.net/images/af6dec3dd44a6.jpg
0
@Encore daro zaryczał i kohel w strachu
8
@matirix20 windows zgasł, blue screen wyskoczył
https://x.com/SzTS1906/status/1583558263186296832
0
kolejna wielka walka marcina nejmena
0
@Kessie idźcie dalej pisać te swoje wysrywy że gavi>frenkie
5
@tristan87 gavi nahajpowany jak swego czasu najman na fame, a jest x typa lepszych, takie są fakty
0
Komentarz usunięty
0
@Armin96 ale to mówisz o oryginałach ze strony microsoftu? bo one to są niedostępne ;f patrzyłem jakieś na morelach ale w opisie piszą 3,5-4h ;f
2
@Striker najpierw był dikon96 bo był taki deacon w modzie na sukces, potem był transek(tran od trana z galactic football) ale w metinie śmieszkowali że transwestyta, więc zmieniłem na transu96.. a potem się skapnąłem że w sumie jeszcze gorzej, więc teraz mam.. inny, ale tu się nie da zmienić xD a pierwszego woja w metinie nazwałem Aragomot(od Aragorna kombinowałem, bo wszystko inne było pozajmowane, ale to jednak nie był dobry nick xDD)
0
Ile czasu trzymają akumulatory do padów od xboxa series x?
1
@Striker nie no ale z tym avatarem to przegiąłeś, oddawaj leona
6
@Jakchcesz a bucem był zawsze, więc proszę sobie nie żałować, jechać równo z nim
0
@Jakchcesz proszę się pastwić, sobie nie żałować, buc to jest i benchman zresztą też
0
@Kidd "całkowicie anty-piłka".. w sensie deska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rust_Cohle pogadamy jak sie do fut champions dostaniesz, czyli nigdy
0
@Rust_Cohle gołodupiec to ty jesteś, zresztą widać po składzie, prosi tacy jak ja mają full liste transferową zainwestowaną
0
@Rust_Cohle mów za siebie biedaku, krisztianu jest niegrywalny od fify 20
12
@Encore benchman is finished, za rok w fifce 82 rating i 70 tempa
0
@barcelonaLM and less goalscoring than everyone
0
@DaPidejpi co z tego jak ma 70 staminy gdzie na śpo najbardziej jest potrzebna stamina, po pierwszej połowie do wywalenia
38
niech mu dadzą pograć kilka meczów z rzędu na jednej pozycji a nie rzucają go raz na śp, raz na śo, raz na śpd.. mamy świetnego grajka, pora budować wokół niego, a nie wokół amigosów
0
a może ten Torre to nowy Puig? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika