0

budowlaniec już się wypstrykał

1

@Image jak na madryciaków przystało

1

ale urwał

2

budowlaniec dostanie na pyre

0

@LionelM95 poszedł na dno, jak to kotwica

0

@Rust_Cohle nie szukam, jednak co trytytka to trytytka

0

@Danny Gaucho wsioki mogą łamać gałęzie na opał, szukają rywali jak mental klubu

0

@LionelM95 kenów to na pole, a nie do oktagonu

3

słabe przedstawienie, facet potykał się o własne nogi

1

@Comfortable_ sweter na łeb, bomba w oko, fast attack

5

wziął i umar

6

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle myślisz że zdążyłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Rust_Cohle refleks chudego byka, nie miałeś szans

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Danny Gaucho do nogi i do stawu

0

@Encore czyli nic nowego xD

0

@Rust_Cohle zobaczycie wina wrzoska jak dodi pierwszą 50 w fplu, czyli wcale

0

@Deviler @Rust_Cohle przynajmniej już wiemy że wam kupony nie wejdą ;x

1

@Deviler a ty wiesz że to bokser? i walczą w boksie? ;x

6

@Encore nazywajmy rzeczy po imieniu

0

sexmasterka
xayoo
sarius
blonsky
tańcula(vs młody)
tańcula(vs stary)
stary muran(vs reporter)
franio
takefun

stawiajcie domy

1

@snupson ano jedziesz, na dno tabeli obok @MesQueUnClub96

3

@VegetaPolska a co za szaleniec ogląda db z dubbingiem

0

Wolę oglądać mecze z Interem i Bayernem niż z jakimś Dudelange, a jak chcemy coś wygrać to i tak musimy grać z najlepszymi. Brak wyjścia z grupy rok temu był smutną rzeczywistością, przy obecnym składzie w tym roku będzie kompromitacją, bez urazy dla Interu ;x

3

@Encore weno wyślij jeszcze raz, pies somsiada kolegi od strony stryjka babki jego pyta

0

@udarpawarotam iksDe, zupełnia inna Barca, zupełnie inny Bayern

1

@MarcinVeB10 królewna śnieżka

18

kuman odpadł w fazie grupowej, szawi odpadł w fazie losowania ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?