Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
budowlaniec już się wypstrykał
1
@Image jak na madryciaków przystało
1
ale urwał
2
budowlaniec dostanie na pyre
0
@LionelM95 poszedł na dno, jak to kotwica
0
@Rust_Cohle nie szukam, jednak co trytytka to trytytka
0
@Danny Gaucho wsioki mogą łamać gałęzie na opał, szukają rywali jak mental klubu
0
@LionelM95 kenów to na pole, a nie do oktagonu
3
słabe przedstawienie, facet potykał się o własne nogi
1
@Comfortable_ sweter na łeb, bomba w oko, fast attack
5
wziął i umar
6
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle myślisz że zdążyłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rust_Cohle refleks chudego byka, nie miałeś szans
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Danny Gaucho do nogi i do stawu
0
@Encore czyli nic nowego xD
0
@Rust_Cohle zobaczycie wina wrzoska jak dodi pierwszą 50 w fplu, czyli wcale
0
@Deviler @Rust_Cohle przynajmniej już wiemy że wam kupony nie wejdą ;x
1
@Deviler a ty wiesz że to bokser? i walczą w boksie? ;x
6
@Encore nazywajmy rzeczy po imieniu
0
sexmasterka
xayoo
sarius
blonsky
tańcula(vs młody)
tańcula(vs stary)
stary muran(vs reporter)
franio
takefun
stawiajcie domy
0
@Kessie na trzeciego? ;x
https://preview.redd.it/bzov5jlzv3b91.png?width=640&crop=smart&auto=webp&s=7a24322ca76c7cc78b9a87f60fe5fa123932b2ea
1
@snupson ano jedziesz, na dno tabeli obok @MesQueUnClub96
3
@VegetaPolska a co za szaleniec ogląda db z dubbingiem
0
Wolę oglądać mecze z Interem i Bayernem niż z jakimś Dudelange, a jak chcemy coś wygrać to i tak musimy grać z najlepszymi. Brak wyjścia z grupy rok temu był smutną rzeczywistością, przy obecnym składzie w tym roku będzie kompromitacją, bez urazy dla Interu ;x
3
@Encore weno wyślij jeszcze raz, pies somsiada kolegi od strony stryjka babki jego pyta
0
@udarpawarotam iksDe, zupełnia inna Barca, zupełnie inny Bayern
1
@MarcinVeB10 królewna śnieżka
18
kuman odpadł w fazie grupowej, szawi odpadł w fazie losowania ( ͡~ ͜ʖ ͡°)