0

no co tu dużo mówić, dalej ciągnie lewusa do niemca

0

a ten co ciągle jaja i jaja, uwzięli się na frenkiego

0

@qbuteq hejterzy in the mud

1

@Rothan1 nie wiem ile dokładnie bo mam w abonamencie, ale brałem ostatnio vivo y72 i jest ok

36

Gdzie strumyk płynie z wolna

0

a to dziady, łysy amigos z amiogosem kosiarką mecz sprzedali

0

frenkie znowu wyjaśnia hejterów

0

10 minut nie minęło, a garcia swoje

0

@AlphaNumeric z prawej

0

@Marcin91fcb został odstawiony bo za hajs z niego mogo kurde zarejestrować

0

@SinMistico to co reszta, zarabia pieniądze

0

@Sau_Ron to weźcie mi chipsy paprykowe

0

@parpe wreszcie

3

@Borry kogo napadamy

0

żul kurde

4

idealny następca matsa

0

@Sulimo ile razy go jeszcze odkopiesz dla zielonych xD
@KrzysiekM wuja znalazł, ode mnie podrąbał ;x

0

@agaFCB znaczy jego skrzynia biegów zarosła już? szkoda chłopa

1

@agaFCB jak człowiek dobrze radzi to nie, musi kupić nietrafiony prezent żeby się przekonać, a skrzynia biegów zawsze trafiona

5

@Criss18Barca a niech ich wydyma jakimś 2 letnim kontraktem i wraca

2

@juliacicha główna is finished

0

@AmigoBlancos ja to się dziwię że jeszcze perma za te żarty nie dostałeś, bo taki jeden już dostał ;x

3

@Dynak zagadaj do @Janiama, może jeszcze nie jest za późno

4

1

@Comentateiro nie ma za co

0

@Lionel_Messi10 dla dobra barcy postanowiłem zostać i frenkie też

2

a depaya chelsioki nie chcą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@FC1899Barca może dupą usiadła i teraz nogów w dupie nie ma

2

@Rust_Cohle a wczoraj to był baby liverpool hehe

1

@Luciano99 w takim razie jeden mecz to za mało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?