0

@Nazio87 pc masz?

1

@Nano22 o mandat pincet

12

@Emhyr own goal pewnie bo dawno nie strzelał

1

@clyde a tam kciuki, najwyżej komis w sierpniu

3

@FC1899Barca jak spokojne? Dużo szybciej niż w GoT się zaczęło

1

@4drian0 chyba już się nauczyli grać bez niego, skończcie z tymi farmazonami

1

@mateusz1989VeB ale to on odrzuca kluby xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@eckov i konsternacja

0

manu wraca do gry

7

martinez tam był potrzebny żeby bronić się przed swoimi

0

@Striker aha

0

ajajaj eriksen

0

mówiłem że united wraca do gry dzisiaj xD

87

szok, niedowierzanie, konsternacja

3

@jeyx77x york

0

@eydeem nie podobno tylko już był ;x

0

@Rust_Cohle przed tą kolejką byłem chyba 46

0

@MesQueUnClub96 ale ciebie każdy nawołuje do odejścia xD

0

@MesQueUnClub96 no przecież ci pisałem żebyś kończył bo z twojej pozycji już się nie da wyjść

0

@MesQueUnClub96 nie mam nikogo z manu, nie to co @Encore hehe

0

@Kidd jak dzisiaj united wraca do gry ziomek xD

3

@reloaded dochodzić to on sobie może w łóżku, na boisku ma strzelać i asystować, z tego jest rozliczany

0

@tbas ferraniarze jak nic

0

@maroon nie żyć

4

@Janas11224 gadka wam się zmienia gdy chodzi o nazario, umtitiego czy frenkiego, wtedy można obrażać ;x

0

@agaFCB zimniutko? Teraz dopiero jest normalnie

0

@Rewolucja123 dokładnie, ferraniarze zakichani

0

@Sulimo żebyś się pytał ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?