Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio87 pc masz?
1
@Nano22 o mandat pincet
12
@Emhyr own goal pewnie bo dawno nie strzelał
1
@clyde a tam kciuki, najwyżej komis w sierpniu
3
@FC1899Barca jak spokojne? Dużo szybciej niż w GoT się zaczęło
1
@4drian0 chyba już się nauczyli grać bez niego, skończcie z tymi farmazonami
1
@mateusz1989VeB ale to on odrzuca kluby xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@eckov i konsternacja
0
manu wraca do gry
7
martinez tam był potrzebny żeby bronić się przed swoimi
1
@Striker https://c.tenor.com/1Vis9EEJmngAAAAC/taxi-driver-you-talking-to-me.gif
0
@Striker aha
0
ajajaj eriksen
0
mówiłem że united wraca do gry dzisiaj xD
87
szok, niedowierzanie, konsternacja
3
@jeyx77x york
0
@eydeem nie podobno tylko już był ;x
0
@Rust_Cohle przed tą kolejką byłem chyba 46
0
@MesQueUnClub96 ale ciebie każdy nawołuje do odejścia xD
0
@MesQueUnClub96 no przecież ci pisałem żebyś kończył bo z twojej pozycji już się nie da wyjść
0
@MesQueUnClub96 nie mam nikogo z manu, nie to co @Encore hehe
0
@Kidd jak dzisiaj united wraca do gry ziomek xD
3
@reloaded dochodzić to on sobie może w łóżku, na boisku ma strzelać i asystować, z tego jest rozliczany
0
@tbas ferraniarze jak nic
0
@maroon nie żyć
4
@Janas11224 gadka wam się zmienia gdy chodzi o nazario, umtitiego czy frenkiego, wtedy można obrażać ;x
0
@agaFCB zimniutko? Teraz dopiero jest normalnie
0
@Rewolucja123 dokładnie, ferraniarze zakichani
0
@Sulimo żebyś się pytał ;x