Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
0
Messi mu nie pozwala.
0
czyli 4-4-2? tak średnio, bym powiedział
42
Messi nie je już pizzy, więc przygarnął sobie kolegę Suareza i jak się spotykają, to Messi zamawia mu pizzę, patrzy jak ten je i nie jest mu już tak smutno. Dlatego Suarez jest gruby i tak słabo gra.
To wszystko przez Messiego, zrobił z Luisa kalekę.
0
miejsce Cou jest w pomocy...
ja widze przod tak:
lewa/prawa strona - Malco(L)m/Dembuś
środek - cofnięty Mesiuchna
0
Cocu był dzik, świetny przegląd pola. Lubiłem oglądać jego grę.
0
Lahoz se pada podlaczy i juz po nas :/
2
ludzie, przecież Suarez był najgorszy na boisku xD
Dembele BEDE GO ZJADŁ xDD
1
Tak według wystawionych ocen, to redakcja, użytkownicy i ja oglądaliśmy chyba inny mecz... xD
0
ale on tak od jakiegoś czasu, dłuższego nawet
0
Icardi... marzenie
0
czyli typowa retoryka dużej części tutejszej społeczności...
coś a'la ODWALCIE SIE OD SUAREZA, ZAMKNAL GEBY HEJTEROM, PIEKNA ASYSTA, gdzie calkowicie pomijaja fakt, ze typ spada od dlugiego czasu z formą, wczoraj grał piach, ale JAK TO TAK KRYTYKOWAC, NA CO TO KOMU
0
W sumie może raz na 2 miesiące pojawi się jakiś ciekawy wpis.
1
czytam same komentarze o niesłusznej krytyce Dembusia - nie widzę komentarzy krytykujących go xD
LaRamblo, WTF?
1
1,3
chcial w koncu sprawdzic Robero w pomocy, zagral asekuracyjnie na dwoch CMFow, co sprawdziloby sie przy szybkim otwarciu wyniku, a Cou byl opcja na druga polowe i dalo to zamierzony skutek
2
to z duzym prawdopodobienstwem bedzie nasze przeklenstwo tego sezonu - Suarez bez formy lub z jej ogromnymi wachaniami...
ale coz kolo Leosia (ja bym widzial u nas Icardiego, ale to nierealne, bo dupczy byla zone kumpla Messiego)
4
Dembelele to jest kot i da nam duuuuzo radosci w tym sezonie (wiecej niz Gruby xD)
5
smutam razem z Toba :(
naprawde mocno sie angazowal, ale z takim Robero nic nie mogl poszalec,
ja bym go zostawil, a zdjal Rakiete/Roberto
elo250
0
tu lecą bany za wypowiedzi niezgodne z linią partii fcbarca.com ;)
1
widać, że dla graczy Juve jest tylko kolejnym skrzydłowym; skończyło się granie non-stop pod Pana Obrażalskiego :)
1
ale on powinien grać w linii pomocy, ale nie z Rakiticiem w parze
0
zjarani fest xD
0
jedno nie wyklucza drugiego ;)
0
a kiedyś z Romario ;)
0
oczywiście, ale to były pojedyncze mecze, a tu mieliśmy połowę zeszłego sezonu w takim stylu, jak i ten stylowo zaczynamy :)
9
Ale bym sobie obejrzał starą Barcelonkę...
Taką z Xavim i Iniestą...
0
a co? Suarez w paczce?
8
Rakieta i Robercio nie mogą grać razem w pomocy.
Do pary któryś z nich musi mieć ofensywnego pomocnika.
Takiego Kułtinio np.
1
lepszy cienki Dembele niż gruby Suarez xD
2
ludzie szalejom tam za piłkom
0
no Leoś gra jako pomocnik, to jest bardziej 4-4(1-2-1)-2
0
to nie jest 4-3-3
0
Andrzeju, wracaj.