1

0

Messi mu nie pozwala.

0

czyli 4-4-2? tak średnio, bym powiedział

42

Messi nie je już pizzy, więc przygarnął sobie kolegę Suareza i jak się spotykają, to Messi zamawia mu pizzę, patrzy jak ten je i nie jest mu już tak smutno. Dlatego Suarez jest gruby i tak słabo gra.
To wszystko przez Messiego, zrobił z Luisa kalekę.

0

miejsce Cou jest w pomocy...
ja widze przod tak:
lewa/prawa strona - Malco(L)m/Dembuś
środek - cofnięty Mesiuchna

0

Cocu był dzik, świetny przegląd pola. Lubiłem oglądać jego grę.

0

Lahoz se pada podlaczy i juz po nas :/

2

ludzie, przecież Suarez był najgorszy na boisku xD
Dembele BEDE GO ZJADŁ xDD

1

Tak według wystawionych ocen, to redakcja, użytkownicy i ja oglądaliśmy chyba inny mecz... xD

0

ale on tak od jakiegoś czasu, dłuższego nawet

0

Icardi... marzenie

0

czyli typowa retoryka dużej części tutejszej społeczności...
coś a'la ODWALCIE SIE OD SUAREZA, ZAMKNAL GEBY HEJTEROM, PIEKNA ASYSTA, gdzie calkowicie pomijaja fakt, ze typ spada od dlugiego czasu z formą, wczoraj grał piach, ale JAK TO TAK KRYTYKOWAC, NA CO TO KOMU

0

W sumie może raz na 2 miesiące pojawi się jakiś ciekawy wpis.

1

czytam same komentarze o niesłusznej krytyce Dembusia - nie widzę komentarzy krytykujących go xD
LaRamblo, WTF?

1

1,3
chcial w koncu sprawdzic Robero w pomocy, zagral asekuracyjnie na dwoch CMFow, co sprawdziloby sie przy szybkim otwarciu wyniku, a Cou byl opcja na druga polowe i dalo to zamierzony skutek
2
to z duzym prawdopodobienstwem bedzie nasze przeklenstwo tego sezonu - Suarez bez formy lub z jej ogromnymi wachaniami...
ale coz kolo Leosia (ja bym widzial u nas Icardiego, ale to nierealne, bo dupczy byla zone kumpla Messiego)
4
Dembelele to jest kot i da nam duuuuzo radosci w tym sezonie (wiecej niz Gruby xD)
5
smutam razem z Toba :(
naprawde mocno sie angazowal, ale z takim Robero nic nie mogl poszalec,
ja bym go zostawil, a zdjal Rakiete/Roberto

elo250

0

tu lecą bany za wypowiedzi niezgodne z linią partii fcbarca.com ;)

1

widać, że dla graczy Juve jest tylko kolejnym skrzydłowym; skończyło się granie non-stop pod Pana Obrażalskiego :)

1

ale on powinien grać w linii pomocy, ale nie z Rakiticiem w parze

0

zjarani fest xD

0

jedno nie wyklucza drugiego ;)

0

a kiedyś z Romario ;)

0

oczywiście, ale to były pojedyncze mecze, a tu mieliśmy połowę zeszłego sezonu w takim stylu, jak i ten stylowo zaczynamy :)

9

Ale bym sobie obejrzał starą Barcelonkę...
Taką z Xavim i Iniestą...

0

a co? Suarez w paczce?

8

Rakieta i Robercio nie mogą grać razem w pomocy.
Do pary któryś z nich musi mieć ofensywnego pomocnika.
Takiego Kułtinio np.

1

lepszy cienki Dembele niż gruby Suarez xD

2

ludzie szalejom tam za piłkom

0

no Leoś gra jako pomocnik, to jest bardziej 4-4(1-2-1)-2

0

to nie jest 4-3-3

0

Andrzeju, wracaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?