Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@sidi12843 masz Pan jego kompilacje z tego meczu na YT.
2
@FCB_dimiC No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą La Ramblę, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci.
5
Najlepsze: nie oglądałem.
1
@caspian44 no i dobrze. Po co się katować. Ja mamą tak od kilku lat, że z sezonu na sezon oglądam mniej spotkań Barcy. A kibicem jestem od stulecia klubu. Są lepsze i przyjemniejsze rzeczy do roboty ;)
1
Fermin przynajmniej do powrotu Pedriego powinien mieć pierwszy skład.
1
Świetny artykuł. Jeden z lepszych jakie czytałem tu od dłuższego czasu.
1
Pora odejść od Xaviego. On sam nie odejdzie.
1
Kluivert był magiczny. Uwielbiałem jego grę i zrozumienie z Rivaldo. Wiedząc, że ma wielu synów (xD) oczekiwałem, że któryś założy kiedyś koszulkę Barcy. Najpierw był Justin, śledziłem jego karierę od dawna. No ale niestety nie te progi, szkoda. Shane zawsze wydawał się mega wyluzowany jeśli chodzi o jego podejście do piłki - wyjdzie, to wyjdzie; jak nie to nie będzie płakał. W końcu napisał książkę kucharską w tak młodym wieku, więc zawsze może przybyć jako klubowy kucharz :D
0
Lapcio się nie krył i zrobił to z połykiem.
0
Niech go zabiorą w powrocie z "turne po stanach" przed świętami.
0
Dlaczego Cancelo nie gra juz w Manchesterze City?
Bo jak sie podpisal, to mysleli, ze anulowal kontrakt.
0
Dużo cały czas o Yamalu. A ja czuję, że w tej ciszy rodzi nam się mega grajek w postaci Fermina.
0
@LatajacyHolender No dokładnie. Napadzior miał być tu i teraz. I Lewy się odpłacił pięknie w pierwszym sezonie. Bez niego majstra by nie było.
0
@MateuszDoniec wiesz, jakby to był grajek tercery, to może i spoko. Ale porównujmy Lewego do Lewego. Wczoraj piłka mu po prostu przeszkadzała.
27
"W końcu nie miał problemów z przyjęciem piłki"
I tu skończyłem czytać.
0
@Sc00rwiel bo co mi zrobisz?
0
@CuleLbn czy ja powiedziałem, że zły?
3
@dawidbudzik kij go wie. Ja wolałem jak Brazylijce mieli przystanek np. w Holandii jak Romario czy R9.
0
@Patryk1998 ale ja to wiem mordo. Keita na zawsze w moim serduszku < 3
0
Myślę, że jak Pep miał swojego Keitę, to Xavi chce mieć swojego Romeu i dopóki jeden, to i drugi tu pozostanie...
0
@ini_barca bardzo dobre podejście. Jednocześnie emocje w Pucharach to coś, czego dawno nie mieliśmy. A w lidze to emocje jak na grzybach.
0
2.-3. miejsce w LaLiga i 1/2 LM. Bierzecie w ciemno?
0
@pt9 tak tak, i recepty mu na glinianej tabliczce wybijali xD
0
@tomek8756 Doniec? To ten kabareciarz z wąsem?
4
Kurde, przez ostatnie około 10 lat było tylko dwóch graczy Realu, których chciałbym u nas. Modrić i właśnie Marcelo. Niesamowity grajek, w prajmie lepszy, w mojej opinii, niż Alba. Świetne zejścia do środka, dobry strzał, stamina 99, ta brazylijska samba... Naprawdę kawał gracza to był.
1
Taki mix Kante i Verrattiego :D
1
@kinioo De speszjal fajf ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Fake69 pewnie tak i pewnie nas to zgubi xD