Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fake69 IMO Cancelo na lewej, Żul po prawej
0
Widzę Xaviego na okładce "Chwili Dla Ciebie" popijającego kapuczinę.
1
@Cvzx polecam sofascore
0
@karci0 Twoja profilowka mordo < 3
0
@Qaz123 Akurat Lewy bez piłki lata jak pojebany. Oglądasz ty czasem mecze?
0
@kanver_ póki co, to Xavi zaczarował ich wszystkich
1
"prawie nie generuje okazji bramkowych”
Tak, "dziewiątka" ma sobie sama asystować najlepiej xD
1
Mascherano Javier
10
Ech, gdyby wtedy Bejla gonił Arałucho, a nie Bartra...
0
No i fajno, niech mu się tam powodzi.
0
Podziwiam optymizm autora.
3
Co ja czytam dzisiaj xD Gundo się musiał tłumaczyć z nerwu jaki miał po oddanym Klasyku..? Nie no, mental nie powiem, sztos xD Tam do szatni przydałoby się wpuścić jakiegoś Vidala czy innego Gattuso, żeby wystrzelał ich po pyskach. Dramat...
1
Balde, jeździec bez głowy. To zupełnie nie jest poziom Barcy.
2
Tak nieco paradoksalnie, to ilość rasistów po każdym meczu Viniciusa zwiększa się.
0
@sopelinho Gundo przynajmniej czwarty.
0
@Arkon jak i Rafa
0
Komentarz usunięty
3
Może i przegraliśmy, ale przynajmniej Dzbanicjusz nie gra u nas ;)
10
xD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/1cac4673ab3454c8b61929b25c8398838a88b06e40d27ad26523af2d1b6c6cac,w800.jpg
1
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2011/08/7e5e90de7fa05685be0526d699bfdc92.gif
2
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2011/08/7e5e90de7fa05685be0526d699bfdc92.gif
0
@TR3YWAY mój stary
2
Barca, Xavi, La Bamba:
- Nie no, mordo, to jest nasz rok, wychodzimy z grupy LM. Może nawet na pełnej, z pierwszego miejsca.
Kontuzje kluczowych graczy:
- Potrzymajcie nam piwo.
0
Nie żebym coś tam, ale styknie jak będziecie go wrzucać do tych zbiorczych postów z wychowankami/wypożyczonymi. Info o nim co drugi/trzeci dzień to chyba jednak za dużo. Z tego chleba mąki nie będzie. Wiemy to My, wie to Xavi, zarząd Barcy, no i co najsmutniejsze - chyba pogodził się z tym sam zainteresowany. No ale niech mu murawa krótką będzie i niech robi karierę gdzieś tam tropem Bojana i jemu podobnych.
14
Dmuchać, chuchać i pod kocyk. Jest Gundo, jest paru innych. Może Pedro wróci. Jakby co, to i Roberto chętnie wstanie z ławki. Nie no, żartowałem.
0
@Campeon87 on go podpisał zanim odszedł. Top.
0
Tak @Tridente2015
0
@TR3YWAY I dobrze, to tajemna wiedza, nie dla pospólstwa.
8
Czyli co, Harry fichado 2024.
1
Plizzz, darujcie nam kontynuację tego cyrku tutaj.