0

@Fake69 IMO Cancelo na lewej, Żul po prawej

0

Widzę Xaviego na okładce "Chwili Dla Ciebie" popijającego kapuczinę.

1

@Cvzx polecam sofascore

0

@karci0 Twoja profilowka mordo < 3

0

@Qaz123 Akurat Lewy bez piłki lata jak pojebany. Oglądasz ty czasem mecze?

0

@kanver_ póki co, to Xavi zaczarował ich wszystkich

1

"prawie nie generuje okazji bramkowych”

Tak, "dziewiątka" ma sobie sama asystować najlepiej xD

1

Mascherano Javier

10

Ech, gdyby wtedy Bejla gonił Arałucho, a nie Bartra...

0

No i fajno, niech mu się tam powodzi.

0

Podziwiam optymizm autora.

3

Co ja czytam dzisiaj xD Gundo się musiał tłumaczyć z nerwu jaki miał po oddanym Klasyku..? Nie no, mental nie powiem, sztos xD Tam do szatni przydałoby się wpuścić jakiegoś Vidala czy innego Gattuso, żeby wystrzelał ich po pyskach. Dramat...

1

Balde, jeździec bez głowy. To zupełnie nie jest poziom Barcy.

2

Tak nieco paradoksalnie, to ilość rasistów po każdym meczu Viniciusa zwiększa się.

0

@sopelinho Gundo przynajmniej czwarty.

0

@Arkon jak i Rafa

0

Komentarz usunięty

3

Może i przegraliśmy, ale przynajmniej Dzbanicjusz nie gra u nas ;)

0

@TR3YWAY mój stary

2

Barca, Xavi, La Bamba:
- Nie no, mordo, to jest nasz rok, wychodzimy z grupy LM. Może nawet na pełnej, z pierwszego miejsca.

Kontuzje kluczowych graczy:
- Potrzymajcie nam piwo.

0

Nie żebym coś tam, ale styknie jak będziecie go wrzucać do tych zbiorczych postów z wychowankami/wypożyczonymi. Info o nim co drugi/trzeci dzień to chyba jednak za dużo. Z tego chleba mąki nie będzie. Wiemy to My, wie to Xavi, zarząd Barcy, no i co najsmutniejsze - chyba pogodził się z tym sam zainteresowany. No ale niech mu murawa krótką będzie i niech robi karierę gdzieś tam tropem Bojana i jemu podobnych.

14

Dmuchać, chuchać i pod kocyk. Jest Gundo, jest paru innych. Może Pedro wróci. Jakby co, to i Roberto chętnie wstanie z ławki. Nie no, żartowałem.

0

@Campeon87 on go podpisał zanim odszedł. Top.

0

0

@TR3YWAY I dobrze, to tajemna wiedza, nie dla pospólstwa.

8

Czyli co, Harry fichado 2024.

1

Plizzz, darujcie nam kontynuację tego cyrku tutaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?