Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Okładka ASa jaka teatralna xD
1
Ale byłby niespodziewany zwrot akcji xD
1
@sevs #pdk mało kto pamięta ;)
0
@Lukikiki załóż onlyfansa
1
Jak jeszcze jakiś czas pisaliśmy tu, że Barca stała się memem, to miałem poczucie, hmm, niezadowolenia. Ale teraz... xD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/b85dc401aeaa93b02fdb3f44910b22a6c93545841470fa12ea6f257397b48f64,w800.jpg?author=Tymczas0wy&auth=25fa283bfca3242c6a7df08f05eacaae
0
@D10SLEO bezpieczne jak Barca w rękach Xaviego
20
*Neymar Welcome To Barcelona Danza Kuduro $kills und Kontuzjones Remix*
0
@Bartinho1899 w końcu byłby święty spokój
9
Krok naprzód z Sergim Roberto jako kapitanem. Niech ta łajba już zatonie. Czas zacząć naprawdę od nowa, od stępki.
1
@LukaszUH osobiście zapakuję go na taczkę
25
Sprzedać wszystkich w pizdu.
12
XDDD
https://wykop.pl/cdn/c3201142/4a1c5a2dedfe6df9b76f2ae5d2db06ba774bb6191ecd75c8ffc926aea90f940e,w800.jpg
2
Balde to jest jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Sprzedać póki to coś warte i zapomnieć.
2
Japa tam pędraku
11
Nikt mi tak nie obrzydził Barcy jak Xavi w ostatnich miesiącach.
0
@Nazio_87 mi kojarzy się z siecią kofików Bulldog ;)
3
@DaPidejpi dziękuję bardzo Panie Tyson.
0
@michelos dziękuję za streszczenie. Balde to jest akurat pierwszy do odpulenia i im szybciej ktoś przejrzy na oczy, tym lepiej. Takiego jeźdźca bez głowy, to tu jeszcze nie było.
0
Który to miał bulldoga z Amsterdamu w avku?
0
@LukaszFan ciekawe od czego to zależy. U mnie jakość jest żyleta.
1
@Kasy prędzej ta jego raszpla
1
@BartqRKO jeden z najbardziej pokracznych wsadów od tablicy jakie widziałem. W dodatku prawie na pusto.
0
Komentarz usunięty
0
@sidi12843 masz Pan jego kompilacje z tego meczu na YT.
2
@FCB_dimiC No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą La Ramblę, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci.
5
Najlepsze: nie oglądałem.
1
@caspian44 no i dobrze. Po co się katować. Ja mamą tak od kilku lat, że z sezonu na sezon oglądam mniej spotkań Barcy. A kibicem jestem od stulecia klubu. Są lepsze i przyjemniejsze rzeczy do roboty ;)
1
Fermin przynajmniej do powrotu Pedriego powinien mieć pierwszy skład.
1
Świetny artykuł. Jeden z lepszych jakie czytałem tu od dłuższego czasu.
1
Pora odejść od Xaviego. On sam nie odejdzie.