1

Okładka ASa jaka teatralna xD

1

Ale byłby niespodziewany zwrot akcji xD

1

@sevs #pdk mało kto pamięta ;)

0

@Lukikiki załóż onlyfansa

1

Jak jeszcze jakiś czas pisaliśmy tu, że Barca stała się memem, to miałem poczucie, hmm, niezadowolenia. Ale teraz... xD

https://wykop.pl/cdn/c3201142/b85dc401aeaa93b02fdb3f44910b22a6c93545841470fa12ea6f257397b48f64,w800.jpg?author=Tymczas0wy&auth=25fa283bfca3242c6a7df08f05eacaae

0

@D10SLEO bezpieczne jak Barca w rękach Xaviego

20

*Neymar Welcome To Barcelona Danza Kuduro $kills und Kontuzjones Remix*

0

@Bartinho1899 w końcu byłby święty spokój

9

Krok naprzód z Sergim Roberto jako kapitanem. Niech ta łajba już zatonie. Czas zacząć naprawdę od nowa, od stępki.

1

@LukaszUH osobiście zapakuję go na taczkę

25

Sprzedać wszystkich w pizdu.

2

Balde to jest jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Sprzedać póki to coś warte i zapomnieć.

2

Japa tam pędraku

11

Nikt mi tak nie obrzydził Barcy jak Xavi w ostatnich miesiącach.

0

@Nazio_87 mi kojarzy się z siecią kofików Bulldog ;)

3

@DaPidejpi dziękuję bardzo Panie Tyson.

0

@michelos dziękuję za streszczenie. Balde to jest akurat pierwszy do odpulenia i im szybciej ktoś przejrzy na oczy, tym lepiej. Takiego jeźdźca bez głowy, to tu jeszcze nie było.

0

Który to miał bulldoga z Amsterdamu w avku?

0

@LukaszFan ciekawe od czego to zależy. U mnie jakość jest żyleta.

1

@Kasy prędzej ta jego raszpla

1

@BartqRKO jeden z najbardziej pokracznych wsadów od tablicy jakie widziałem. W dodatku prawie na pusto.

0

Komentarz usunięty

0

@sidi12843 masz Pan jego kompilacje z tego meczu na YT.

2

@FCB_dimiC No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git pozdrawiam całą La Ramblę, dobrych chłopaków i niech sie to trzyma. Dobry przekaz leci.

5

Najlepsze: nie oglądałem.

1

@caspian44 no i dobrze. Po co się katować. Ja mamą tak od kilku lat, że z sezonu na sezon oglądam mniej spotkań Barcy. A kibicem jestem od stulecia klubu. Są lepsze i przyjemniejsze rzeczy do roboty ;)

1

Fermin przynajmniej do powrotu Pedriego powinien mieć pierwszy skład.

1

Świetny artykuł. Jeden z lepszych jakie czytałem tu od dłuższego czasu.

1

Pora odejść od Xaviego. On sam nie odejdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?