2

Fajnie, że zdążyłem przeczytać jeszcze dzisiaj, żeby nie mieć wkurwu z rana. Co tam, i tak będę miał. Ech...

0

@PJ777 Cubarsi nie zagra tam na pewno gorzej.

11

Czasami można odnieść wrażenie, że Frenkie sam nie do końca wie jakim jest piłkarzem... Czy środkowym, czy ofensywnym pomocnikiem.
O ile umiejętności czysto piłkarskich nie można mu odmówić, to z taką naturalną decyzyjnością ma jakiś problem.

1

@Litman albo do tyłu xD

0

Nie dopijając porannej kawy i patrząc na zdjęcie Cubarsiego myślałem, że jego telefon ma dziurę, a w niej widać okienka z elementu konstrukcji stadionu xD

11

"to będzie wojna, jesteśmy gotowi stawić jej czoła”
Ech, szkoda, że Gavi nie może uczestniczyć w niej jako aktywny żołnierz :/

0

Wszystkiego najlepszego Tarzan, wiem że to czytasz.

0

@Magicc89PL przecież Yamal nie schodzi do środka pola w linię pomocy, tylko dopiero w okolicach pola karnego. Odpal sobie gdzieś heatmapy ich obu i zobaczysz, że nie wchodzili by sobie w paradę. Zresztą to nie grajki z okręgówki, żeby nie czuli gry na pozycjach.

Masz kogoś innego za Duńczyka?

A lewe skrzydło to już nie moja wina. Rafał tam jest obsadzeniem tymczasowym właśnie.

0

@slayer ale nasz skład i ustawienie byłyby idealny pod Silvę.
433, gdzie jako DMFa widzę Christensena, a przed nim po lewej Gundo jako box-to-box, a po prawej Silva jako ten ofensywny pomocnik w roli podobnej jaką pełnił u nas Messi. Linia obrony jak w ostatnich meczach, szpica Lewy/Roque, prawe skrzydło Yamal. No i tylko z lewą stroną miałbym problem, bo Rafa jest lewo(jedno) nożny, a Felix gra w kratkę. Może Roque da tam radę. Może Pedri. Ciężko w tym składzie znaleźć pewniaka na tą pozycję.

0

@slayer Tu każdy piszę, że nas nie stać. Ja jestem prostym kibicem: widzę dobrego grajka - chcę go. O jakość Barnardo można być spokojnym, a o finanse niech martwi się Laporta.

A wracając do pozycji Silvy, to takiego zawodnika w kadrze nie mamy. Wątpię, żeby jakikolwiek trener zrezygnował z ustawienia 433, a w takim ofensywny pomocnik wręcz musi istnieć.

0

@matirix20 Silva to prawy ofensywny pomocnik, a Yamal to skrzydłowy. Nie przeszkadzali by sobie.

0

@zaky274 a wór do jeziora

0

No i elegancko. Wie, że jeśli głównej roli nie będzie pełnił, to nie ma co się obrażać i z pokorą bierze karty jakie dało mu rozdanie. Szanuje takie postawy w opór.

0

@Kubsoleon De Jong to straszny hamulcowy w tym sezonie. Trzeba chyba jednak śmielej zagrać.

7

Christensen na DMFa, a przed nim Gundo + Fermin.

0

Fajnie byłoby zobaczyć chociaż jednego cracka typu Kvara/Bernardo w przyszłym sezonie.

1

Słyszeliście, że jakieś MacBooki tu rozdawali? Ja dostałem, a Wy?

3

To jest spóźnione Prima aprilis? XDDD

5

Nie pamiętam by ktokolwiek kiedykolwiek cisnął po np takim zawodniku jak Thiery Henry. Dlaczego? Bo to gość z RiGCZem. Kolor skóry ma tu mało do rzeczy, ale jak się odwala pasztet, to zbiera się baty na każdym polu. Nie popieram, ale rozumiem.

10

Przyjdzie razem z Mbappe.

1

@JarMario Daj se na luz, ten typ jest prawdopodobnie upośledzony i ma jakąś obsesję na punkcie Lewego ;) Przejrzyj jego komentarze. Połowa jest o "drewniaku".

0

@slayer Jedyne co powinieneś robić, to nie straszyć ludzi, o których nic nie wiesz, bo możesz się potem mocno zdziwić.

1

@budel17 a dobra, coś jak Le Mans widzę

0

@budel17 coś jak WRC?

0

@qbuteq a Kubica jeździ jeszcze?

0

Jak ten wpis dostanie 100 zielonych, to idę dziś do kościoła wymodlić nasze zwycięstwo w LM.

0

@slayer "Tam nie ma nic o Barcy co by NAS zainteresowało"

Was towarzyszu slayer może i nie. Ale nas tutaj już tak.

9

„Nikt nie rodzi się rasistą”

I tutaj wchodzi Vinicjusz, cały na (heh) biało.

0

@zaky274
Nie no, aż tak to nie xD

0

@zaky274 ja też. Miałem nadzieję, że będzie naszym nowym Keitą..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?