Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fajnie, że zdążyłem przeczytać jeszcze dzisiaj, żeby nie mieć wkurwu z rana. Co tam, i tak będę miał. Ech...
0
@PJ777 Cubarsi nie zagra tam na pewno gorzej.
11
Czasami można odnieść wrażenie, że Frenkie sam nie do końca wie jakim jest piłkarzem... Czy środkowym, czy ofensywnym pomocnikiem.
O ile umiejętności czysto piłkarskich nie można mu odmówić, to z taką naturalną decyzyjnością ma jakiś problem.
1
@Litman albo do tyłu xD
0
Nie dopijając porannej kawy i patrząc na zdjęcie Cubarsiego myślałem, że jego telefon ma dziurę, a w niej widać okienka z elementu konstrukcji stadionu xD
11
"to będzie wojna, jesteśmy gotowi stawić jej czoła”
Ech, szkoda, że Gavi nie może uczestniczyć w niej jako aktywny żołnierz :/
0
Wszystkiego najlepszego Tarzan, wiem że to czytasz.
0
@Magicc89PL przecież Yamal nie schodzi do środka pola w linię pomocy, tylko dopiero w okolicach pola karnego. Odpal sobie gdzieś heatmapy ich obu i zobaczysz, że nie wchodzili by sobie w paradę. Zresztą to nie grajki z okręgówki, żeby nie czuli gry na pozycjach.
Masz kogoś innego za Duńczyka?
A lewe skrzydło to już nie moja wina. Rafał tam jest obsadzeniem tymczasowym właśnie.
0
@slayer ale nasz skład i ustawienie byłyby idealny pod Silvę.
433, gdzie jako DMFa widzę Christensena, a przed nim po lewej Gundo jako box-to-box, a po prawej Silva jako ten ofensywny pomocnik w roli podobnej jaką pełnił u nas Messi. Linia obrony jak w ostatnich meczach, szpica Lewy/Roque, prawe skrzydło Yamal. No i tylko z lewą stroną miałbym problem, bo Rafa jest lewo(jedno) nożny, a Felix gra w kratkę. Może Roque da tam radę. Może Pedri. Ciężko w tym składzie znaleźć pewniaka na tą pozycję.
0
@slayer Tu każdy piszę, że nas nie stać. Ja jestem prostym kibicem: widzę dobrego grajka - chcę go. O jakość Barnardo można być spokojnym, a o finanse niech martwi się Laporta.
A wracając do pozycji Silvy, to takiego zawodnika w kadrze nie mamy. Wątpię, żeby jakikolwiek trener zrezygnował z ustawienia 433, a w takim ofensywny pomocnik wręcz musi istnieć.
0
@matirix20 Silva to prawy ofensywny pomocnik, a Yamal to skrzydłowy. Nie przeszkadzali by sobie.
0
@zaky274 a wór do jeziora
0
No i elegancko. Wie, że jeśli głównej roli nie będzie pełnił, to nie ma co się obrażać i z pokorą bierze karty jakie dało mu rozdanie. Szanuje takie postawy w opór.
0
@Kubsoleon De Jong to straszny hamulcowy w tym sezonie. Trzeba chyba jednak śmielej zagrać.
7
Christensen na DMFa, a przed nim Gundo + Fermin.
0
Fajnie byłoby zobaczyć chociaż jednego cracka typu Kvara/Bernardo w przyszłym sezonie.
1
Słyszeliście, że jakieś MacBooki tu rozdawali? Ja dostałem, a Wy?
3
To jest spóźnione Prima aprilis? XDDD
5
Nie pamiętam by ktokolwiek kiedykolwiek cisnął po np takim zawodniku jak Thiery Henry. Dlaczego? Bo to gość z RiGCZem. Kolor skóry ma tu mało do rzeczy, ale jak się odwala pasztet, to zbiera się baty na każdym polu. Nie popieram, ale rozumiem.
10
Przyjdzie razem z Mbappe.
1
@JarMario Daj se na luz, ten typ jest prawdopodobnie upośledzony i ma jakąś obsesję na punkcie Lewego ;) Przejrzyj jego komentarze. Połowa jest o "drewniaku".
0
@slayer Jedyne co powinieneś robić, to nie straszyć ludzi, o których nic nie wiesz, bo możesz się potem mocno zdziwić.
1
@budel17 a dobra, coś jak Le Mans widzę
0
@budel17 coś jak WRC?
0
@qbuteq a Kubica jeździ jeszcze?
0
Jak ten wpis dostanie 100 zielonych, to idę dziś do kościoła wymodlić nasze zwycięstwo w LM.
0
@slayer "Tam nie ma nic o Barcy co by NAS zainteresowało"
Was towarzyszu slayer może i nie. Ale nas tutaj już tak.
9
„Nikt nie rodzi się rasistą”
I tutaj wchodzi Vinicjusz, cały na (heh) biało.
0
@zaky274
Nie no, aż tak to nie xD
0
@zaky274 ja też. Miałem nadzieję, że będzie naszym nowym Keitą..