Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kvothe07 polecam tak naprawdę każde miasto w Belgii. Tam wszystko jest malownicze. Gent koniecznie odwiedź jak znajdziesz czas. Zajebisty zamek tam mają. Co do Antwerpii, to polecam spacer od ratusza do rzeki i potem wzdłuż samej rzeki.
1
@hayek czyli bił Romana w hełm?
2
@Majkel34 no nie wiem. Ustawka, jakby nie była szlachetna i w dobrym celu, to dalej ustawka.
0
@barcelonaLM Ależ to będzie chodzić. Jak TGV po roku na Podlasiu.
1
@norbi77 czyli Kaczor walił konia dla Giertycha?
0
Z okazji meczu z Antwerpią chciałem coś tu napisać o tym pięknym mieście (byłżech tam), ale widzę, że to oni przyjeżdżają na Camp... na żydowskie Wzgórze, więc tak tylko wspomnę, że Antwerpia to światowa stolica diamentów, a na głównej ulicy roi się on panów w pekaesach i to bynajmniej nie z powodu mody.
0
@marol0v dokładnie, nie znam nikogo kto korzysta w W-appa jako pierwszej apki, za to ci po ~50 roku życia tylko z niego xD
1
@Majkel34 ale wiesz, że to jest wyreżyserowane na potrzeby jakiegoś programu?
5
@Tom0VeB Dzięki mordo. W tej chwili to dużo dla mnie znaczy < 3
3
@KamQiX heh, no wiem, na kompie tak robię ;)
Jakoś coś mnie wzięło na pisanie na naplecie i ofc tutaj się wywaliło xD
2
@Ukasz nie denerwuj potężnej Antwerpii
0
@GeneralXavi o co się pożarli?
37
Ja jebię xD Napisałem długi tekst z jakimiś przemyśleniami (wiem, nikogo), paluch coś tam się obsunął i kliknąłem przeladowanie strony xD
0
Komentarz powinien. Zawierać bla bla. Znaków.
0
@HypeR O, dziękuję bardzo za odpowiedź.
0
@Barcasub No coś tam pokopał.
0
@K4tsuuu Ty mnie pytasz?
3
@AxelF Same here. Mimo dzbanów wypominajacych mu Bejla, to był u nas wówczas jednym z lepszych grajków.
5
@sokot "Czasami morda w kubeł jest jak najbardziej po prostu wskazana"
To szukaj wiadra!
0
Presja to powinna być na Danzelu. Mało co za nim przemawia, nawet tutaj eksperci są już znużeni tym co widzą.. no ale to ulubieniec Prezia, więc dostanie umowę na 12 lat i będziemy oglądać to nędzne 442, a przebieg meczu będzie zależny od formy przeciwnika, a nie decyzji trenera.
Możliwe, że obronimy ligę wpadkami Realu, ale na euroarenie wyczuwam kolejny eurowpierdol - czyt. brak wyjścia z grupy (xD) lub max 1/8.
0
Yyy... Podpowiesz?
2
Chłop już przepadł. Do nas nie wróci, chyba że w roli wypychanego na dalsze wypożyczenia. Biorąc pod uwagę, że o wypożyczone auta i piłkarzy dba się tak średnio, to duże też prawdopodobieństwo, że załatwią go kontuzje. Szkoda chłopa.
5
Xavi żegna Albę w bardzo ładnych słowach. Filmik z szatni. No nie powiem, wzruszonko trochu :')
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/16cbuwn/fc_barcelona_a_new_era_s2_the_moment_jordi_albas/?utm_source=share&utm_medium=android_app&utm_name=androidcss&utm_term=1&utm_content=1
1
@Compadre bez kitu, beka z kapitana xD
6
Ostatni raz w tym sezonie oglądam mecz Barcy na trzeźwo.
1
@kinioo mogą se nawzajem gałę co najwyżej opier*olić
5
A tu cyk - Joao do kwadratu i po makale xD
1
@Kessie czekaj, już święta??
4
@Emhyr Ale co ma zagranica do tego? To jest dla Ciebie usprawiedliwienie dla oglądania wątpliwej jakości (delikatnie mówiąc) rozrywki? A to nie tak, że powinniśmy importować do nas rzeczy wartościowe, a nie gnioty dla podludzi?
7
Jak wam nie wstyd żebrać tu o linki do tego patusiarskiego gówna?