agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Carlos przegrywa drugiego seta. No żenada w jego wykonaniu
0
Uff Carlos walcząc z własnymi demonami wygrywa pierwszego seta.
0
Boże Carlitos to chyba nawet jednego meczu nie wygra w Cincinnati. Fatalnej gry ciąg dalszy
0
@Isso89 Nie
0
@Commando No ,takie co się rozpędzają do zawrotnej prędkości 90 km /h
5
Na Fox lecą teraz Szybcy i Wsciekli 5 Danza Kuduro. Mogłabym to w nieskończoność oglądać
0
@mekston Wiem wiem . Być może będzie szansa na wyrównanie bilansu. Chyba, że przez ten krótki czas od tego meczu forma nic się nie poprawiła.
1
@FcPortoFan1999 I zakończony podwójnym błędem
0
@MesQueUnClub96 Bo co?
1
@mekston Los chce dać mu szansę szybko się zrewanżować
0
Fritz z Lehecką grają już ponad 15 min tie-breaka . Walą podwójne błędy serwisowe i jakoś nie potrafią skończyć.
0
@FcPortoFan1999 Oby nie. Już w w Cincinnati ma po drodze Djoko więc wątpię że będzie mu dane zagrać w finale
1
@FcPortoFan1999 Taki ciapowaty trochę aczkolwiek Sinner jak dla mnie to nic specjalnego nie pokazuje
1
@FcPortoFan1999 Gdyby zagrał przeciwko komuś kto choćby w minimalnym stopniu nie bał się grać to wynik mogłyby być inny. De Minaur tylko przebijal piłki ma środek kortu. Ile razy aż prosiło się o solidne przywalenie piłki po lini a ten nic. Beznadziejne spotkanie to było
1
Ja to sobie daruję oglądanie piłki nożnej, szkoda nerwów na to gówno
2
@Szmulek Przed chwilą 2 sytuacje bramkowe mimo to zrobił
0
@takisobiektos Właśnie odrobił stratę przełamania ale musi trochę odważniej grać. Aczkolwiek Sinner jak dla mnie niczym nadzwyczajnym się nie wyróżnia
0
De Minaur właśnie dał się przełamać w pierwszym secie w finale w Toronto. Wszystko dzisiaj nie tak idzie
0
Nowy sezon gra gówniana jak zawsze.
0
Araujo to nie koszykówka czy ręczna xD
2
Jaka żenada xD Co w ogóle teraz odwalili Lewy z Raphinią
6
Prawie łysy, dobra próba
2
Lewy to więcej leży na boisku niż pomaga w grze
0
@pioz123 Od jutra
1
To teraz pewnie Pedri będzie wystawiany na skrzydle mimo ,że to nie jego miejsce a później zdziwienie bo słabo tam gra.
0
@mekston A niech sobie wygra bo szybko takiej szansy nie będzie. W Cincinnati po drodze wpadnie na Djokovicia więc bez szans raczej.
1
@TR3YWAY A dlaczego miałby sobie nie poradzić?
1
A on nie ma kontuzji?
0
@michal26 Iga nie ma z kim przewalić taką przewagę.
0
Monfils co gra teraz beast mode. Wyrównał stan meczu na 1-1 . Jak najbardziej ma szansę wywalić rudego z turnieju