0

Carlos przegrywa drugiego seta. No żenada w jego wykonaniu

0

Uff Carlos walcząc z własnymi demonami wygrywa pierwszego seta.

0

Boże Carlitos to chyba nawet jednego meczu nie wygra w Cincinnati. Fatalnej gry ciąg dalszy

0

@Isso89 Nie

0

@Commando No ,takie co się rozpędzają do zawrotnej prędkości 90 km /h

5

Na Fox lecą teraz Szybcy i Wsciekli 5 Danza Kuduro. Mogłabym to w nieskończoność oglądać

0

@mekston Wiem wiem . Być może będzie szansa na wyrównanie bilansu. Chyba, że przez ten krótki czas od tego meczu forma nic się nie poprawiła.

1

@FcPortoFan1999 I zakończony podwójnym błędem

0

1

@mekston Los chce dać mu szansę szybko się zrewanżować

0

Fritz z Lehecką grają już ponad 15 min tie-breaka . Walą podwójne błędy serwisowe i jakoś nie potrafią skończyć.

0

@FcPortoFan1999 Oby nie. Już w w Cincinnati ma po drodze Djoko więc wątpię że będzie mu dane zagrać w finale

1

@FcPortoFan1999 Taki ciapowaty trochę aczkolwiek Sinner jak dla mnie to nic specjalnego nie pokazuje

1

@FcPortoFan1999 Gdyby zagrał przeciwko komuś kto choćby w minimalnym stopniu nie bał się grać to wynik mogłyby być inny. De Minaur tylko przebijal piłki ma środek kortu. Ile razy aż prosiło się o solidne przywalenie piłki po lini a ten nic. Beznadziejne spotkanie to było

1

Ja to sobie daruję oglądanie piłki nożnej, szkoda nerwów na to gówno

2

@Szmulek Przed chwilą 2 sytuacje bramkowe mimo to zrobił

0

@takisobiektos Właśnie odrobił stratę przełamania ale musi trochę odważniej grać. Aczkolwiek Sinner jak dla mnie niczym nadzwyczajnym się nie wyróżnia

0

De Minaur właśnie dał się przełamać w pierwszym secie w finale w Toronto. Wszystko dzisiaj nie tak idzie

0

Nowy sezon gra gówniana jak zawsze.

0

Araujo to nie koszykówka czy ręczna xD

2

Jaka żenada xD Co w ogóle teraz odwalili Lewy z Raphinią

6

Prawie łysy, dobra próba

2

Lewy to więcej leży na boisku niż pomaga w grze

0

@pioz123 Od jutra

1

To teraz pewnie Pedri będzie wystawiany na skrzydle mimo ,że to nie jego miejsce a później zdziwienie bo słabo tam gra.

0

@mekston A niech sobie wygra bo szybko takiej szansy nie będzie. W Cincinnati po drodze wpadnie na Djokovicia więc bez szans raczej.

1

@TR3YWAY A dlaczego miałby sobie nie poradzić?

1

A on nie ma kontuzji?

0

@michal26 Iga nie ma z kim przewalić taką przewagę.

0

Monfils co gra teraz beast mode. Wyrównał stan meczu na 1-1 . Jak najbardziej ma szansę wywalić rudego z turnieju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?