agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Ja wiem ,że może nie wystarczyć ale on nie musi tego wygrać w tym roku.
1
@MesQueUnClub96 Nawet jakby doszedł do finału i go przegrał to dla niego na ten moment to mega osiągniecie
0
Carlitos lekko poddymil w tym gemie
0
Brawo Carlitos, zaczyna grać jak jak to on potrafi.
3
No Carlitos z taką grą jak w drugim secie śmiało możesz to wygrać.
0
@Medium Oczywiście
1
@mekston No chwilowy problem się przydarzył w najgorszym momencie
0
@Encore Już w pierwszym secie powinien go przełamać . Ale trudno ważne, że się nie poddaje
0
@tomek8756 Ja? Skądże
1
Ale ten komentator jest zryty. Cały czas jakieś sapy do Hiszpana ma
0
Dawaj młody, można go dzisiaj ograć.
1
Ale zagranie ulala
0
Szkoda tego seta bo miał Alcaraz swoje szanse żeby go przełamać a sam głupio przegrał serwis. No nic niech walczy a może coś ugra
0
Nie w tym momencie Carlitos:/
3
Dawać juz ten mecz na Polsacie Sport buraki . Cały czas pierniczą w tym studiu to samo zamiast dać mecz od początku.
0
Dimitrov weź se buty zmień
3
Dimitrov przełamuje. Ale oby nic mu nie było po wywrotce
1
Dimitrov graj tak dalej a będzie git
0
@MesQueUnClub96 A kto tam ma grać jeszcze przed nimi?
0
@partymaker Pytam bo nie oglądam. Przez nich mecz Alcaraza na bank będzie mocno opóźniony i raczej nie zdążą go skończyć dziś
0
Oni grają na korcie centralnym?
0
@Barca_Big_Moment Ale brednie. Dorósł do wygrywania. W wieku 20 lat ledwo ma już 11 tytułów w tym szlema. To ,ze raz się zestresował stawką meczu o tym nie świadczy. Już wygrywał w meczach z Djoko i Nadalem. A trawy wciąż się uczy, nie jest łatwo tak szybko załapać jak ma grać . Dwa tygodnie temu sam mówił że jeszcze ma problemy z poruszaniem po trawie, nie od razu Kraków zbudowano. Jakby tych zawodników po kolei miał na mączce co na trawie to by ich zmiótł z planszy.
2
Idź już spać Dodi i niech Ci się przyśni remontada Hubiego
0
Kto wg was zagra w finale z Djokoviciem( bo wiadomo, że on na pewno zagra) ?
1
@MesQueUnClub96 A mówiłam żebyś sobie kupił maść na te dolegliwości..
22
Hubert bardziej przegrał te tie-breaki niż Djoko je wygrał.
3
Co za czereśniak....
0
Nie no xD
1
No jak nie teraz to już nigdy
2
Ułaa budzi się bestia w Hubim