0

@MesQueUnClub96 Ja wiem ,że może nie wystarczyć ale on nie musi tego wygrać w tym roku.

1

@MesQueUnClub96 Nawet jakby doszedł do finału i go przegrał to dla niego na ten moment to mega osiągniecie

0

Carlitos lekko poddymil w tym gemie

0

Brawo Carlitos, zaczyna grać jak jak to on potrafi.

3

No Carlitos z taką grą jak w drugim secie śmiało możesz to wygrać.

0

@Medium Oczywiście

1

@mekston No chwilowy problem się przydarzył w najgorszym momencie

0

@Encore Już w pierwszym secie powinien go przełamać . Ale trudno ważne, że się nie poddaje

0

@tomek8756 Ja? Skądże

1

Ale ten komentator jest zryty. Cały czas jakieś sapy do Hiszpana ma

0

Dawaj młody, można go dzisiaj ograć.

1

Ale zagranie ulala

0

Szkoda tego seta bo miał Alcaraz swoje szanse żeby go przełamać a sam głupio przegrał serwis. No nic niech walczy a może coś ugra

0

Nie w tym momencie Carlitos:/

3

Dawać juz ten mecz na Polsacie Sport buraki . Cały czas pierniczą w tym studiu to samo zamiast dać mecz od początku.

0

Dimitrov weź se buty zmień

3

Dimitrov przełamuje. Ale oby nic mu nie było po wywrotce

1

Dimitrov graj tak dalej a będzie git

0

@MesQueUnClub96 A kto tam ma grać jeszcze przed nimi?

0

@partymaker Pytam bo nie oglądam. Przez nich mecz Alcaraza na bank będzie mocno opóźniony i raczej nie zdążą go skończyć dziś

0

Oni grają na korcie centralnym?

0

@Barca_Big_Moment Ale brednie. Dorósł do wygrywania. W wieku 20 lat ledwo ma już 11 tytułów w tym szlema. To ,ze raz się zestresował stawką meczu o tym nie świadczy. Już wygrywał w meczach z Djoko i Nadalem. A trawy wciąż się uczy, nie jest łatwo tak szybko załapać jak ma grać . Dwa tygodnie temu sam mówił że jeszcze ma problemy z poruszaniem po trawie, nie od razu Kraków zbudowano. Jakby tych zawodników po kolei miał na mączce co na trawie to by ich zmiótł z planszy.

2

Idź już spać Dodi i niech Ci się przyśni remontada Hubiego

0

Kto wg was zagra w finale z Djokoviciem( bo wiadomo, że on na pewno zagra) ?

1

@MesQueUnClub96 A mówiłam żebyś sobie kupił maść na te dolegliwości..

22

Hubert bardziej przegrał te tie-breaki niż Djoko je wygrał.

3

Co za czereśniak....

0

Nie no xD

1

No jak nie teraz to już nigdy

2

Ułaa budzi się bestia w Hubim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?