1

@takisobiektos Jakby zamiast Alcaraza był Nole to zachwytów nie byłoby końca. Ale jak gra Carlitos to zawsze przeciwnik najgorszy ,Alcaraz nigdy nie gra dobrze...

0

Gem honorowy jest xD

5

@MesQueUnClub96 Nie no ty to jestes ekspert na którego nie zasługujemy...

0

@FcPortoFan1999 Co z tego jak w 3 rundzie robi wyjazd do domu

0

@MesQueUnClub96 I tak będzie pewnie wszystko wygrywać więc na co tam patrzeć

1

@Bocheno1 I teraz mamy pewność, że to ty :D Miłego wypoczynku:)

1

@Bocheno1 Spoczko, dama pik :)

0

@ArterkHD Dopiero odebrałam samochód od brata po wymianie części zawieszenia a przodu a już go coś potrzepało i nagle stracił moc przy dodawaniu gazu. Kolejne wydatki których już mam dość. Także chill ;)

3

@Bocheno1 Udowdnij, że to twoje nogi ^^

1

@Kidd Chyba nie można oznaczać zbanowanych, lepiej to usuń bo ciebie też zamkną.

1

@RoberDzik Ja mam przewagę w kibicowaniu bo jako kobieta mogę wzdychać do Panów sportowców i jest to coś normalnego :D

4

@WiernyKatalonii Mam gruczolakowłókniaka ale to jest łagodne. Trzeba tylko regularnie to badać czy się nic nie powiększa. Ale jest ok . Dzięki za pamięć;)

0

@maciar Może ode mnie do was pójdzie bo to jakieś 150 km tylko

0

Ale ulewa, nareszcie. Od razu lepiej się oddycha. A jak tam u was?

1

@FcPortoFan1999 Kto jak nie on jest zdolny do takich sensacji:)

1

@FcPortoFan1999 Ale by było pięknie jakby doszedł do finału i ograł Djokovicia. Mało realny scenariusz ale pomarzyć mogę.

1

@adi7adi8 Wiem ,ja żartowałam z tym porównaniem:) Ale ogólnie on to widać, że chce się uczyć gry na trawie i ogarnia piorunem o co chodzi a Iga jakby zero wniosków i nauki .
@FcPortoFan1999 ale Alcaraz już zaczyna łapać jak ma grać na trawie.

1

@FcPortoFan1999 Carlitos też w pierwszym meczu się męczył i przegrał pierwszego seta, potem żarty się skończyły i zaczął grać. Iga może chce iść jego śladami xD

3

@barcelonaLM Ale nie ma to jak mączka gliniana (chyba tak prawidłowo się nazywa). Czekam na te mecze z utęsknieniem.

1

@Fantastyczny Chłopiec Niestety dzisiaj to się nie uda. Ale może kiedyś wpadnę zagrać jak będziecie potrzebować gracza :D

6

@BordowyPtak Zaangażuj nie tylko prawą rękę ale i lewą i cyk masz trójkąt. Pozdrawiam

1

@Fantastyczny Chłopiec Kurde nie zdążę dojechać na 18 a zagrałabym chętnie. Zawsze w szkole byłam wybierana jako jedna z pierwszych osób do gier zespołowych więc nadałabym się:)

0

@michaleu Juz raz sie rozeszli, za jakieś max 2 lata będzie ich kolejne rozstanie. Warci siebie.

3

@Albatros Martwa dziewiątka może

0

@takisobiektos No spoko , w Madrycie młody przewiózł Nole .

2

@FcPortoFan1999 To jeszcze aż 12 lat ,niech hejterzy przygotują masę chusteczek

3

Alcaraz jest niesamowity. Ma przed sobą wielką karierę jeśli tylko zdrowie dopisze.

3

@barcelonaLM Aż w szoku jestem ,że tak dobrze mu idzie w tym turnieju na trawie. Jest w gazie i atak na powrót na pierwsze miejsce w rankingu może się udać.

1

Carlitos widać, że męczy się na trawie ale dał radę i wygrał mecz pierwszej rundy w Londynie. Może z czasem się choć trochę polubi z kortami na trawie.

10

@BorzyKrzys Jakieś 5 lat temu byłam w Mielnie w Bajce z koleżanką z pracy i z jej chłopakiem i ich kumplem. Ten ich kumpel się za bardzo napił i trochę nawywijal na sam koniec imprezy nad ranem i wszyslismy z klubu. Oni poszli gadać z policją bo go znali a ja mówię do nich ,że poczekam na ławce kolo samochodu. I jakiś koleś kilka razy tak pomału przejeżdżał samochodem i się gapił, no i raz się zatrzymał i zaczął mi proponować, że mnie moze gdzieś podwieźć. Od razu było widać, że typo podejrzany bo ile razy można przejeżdżać dookoła. Powiedziałam mu ,że nie chcę i ,że 200 m dalej stoi policja i na szczęście odjechał. Ciekawe czy gdzieś dalej nie znalazł jakiejś idiotki ktora się zgodziła na "podwózkę " . Ja nie wyobrażam sobie zaufać tak kompletnie obcej osobie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?