0

@BorzyKrzys Jak mieszkasz gdzieś na Pomorzu to może :D

0

@Kidd Dla ciebie gniot a dla mnie nie . Ilu ludzi tyle opinii.

3

Chyba w piątek premiera Szybkich i Wściekłych 10 w Polsce, wybieracie się? Ja jako fanka całej serii muszę to zobaczyć nawet gdyby było już na maksa kosmiczne :D

2

@qbuteq Może lepiej żeby Munsien wygralo ligę bo jak będą w drugim koszyku to znowu pewnie na nich w LM trafimy :D

7

@norbi77 No jak dla ciebie to była prowokacja to niczym się nie różnisz od tych buraków co wbiegli na boisko.

5

@norbi77 Gdzie tam była prowokacja? Ty się zastanów co piszesz

19

@norbi77 No tak powinni płakać zamiast się cieszyć xD

7

Pedri zanotował dziś swoją 7 asystę w 75 ligowym meczu. Przed meczem z Espanyolem Hiszpan był zawodnikiem z największą liczbą stworzonych okazji (39) w pięciu największych ligach europejskich, ale nie miał na swoim koncie żadnej asysty w obecnym sezonie.
Mam nadzieję, że dziś pech do asyst spadł z Pedriego :D

1

@Gracek10 Na filmiku ze zdarzenia było widać jak wolał ich żeby biegli do szatni. Kapitan

1

Busi by ich tam w amoku dojechał po kolei. W takich sytuacjach w człowieka włażą nadludzkie siły :D

0

@kampe Busi co naładowany :D

0

Wpuścić tam psy policyjne jak sami się boją ich ruszyć

2

Ale szmaty nie ludzie

7

Mamy to ! :D
Chociaż szkoda tych dwóch bramek ale chuj xD

0

Bombele co ty robisz

0

Ansu biega wolniej niż ja stoję

0

Gavi zejdź już

1

Ale Pedri pięknie gra ,przyjemnie się ogląda takich zawodników

10

Babka szalik na oczy i nic nie widzi xD

2

@KrychaFCB Roisin Murphy-overpowered jak coś:)

3

Może niech wreszcie ściągnie Gaviego bo chlop tylko przeszkadza na boisku

0

Zaraz namalują kreskę, że będzie spalony

2

Pedri asysta brawo :D

1

@Koperek01 Niedaleko mnie jest laska co ma 8 dzieci a ma jakieś 40 lat niecałe nawet xD Chłop jej nie pracuje, ona też nie a na chlańsko i papieroski kaska jest.

27

@supraomnes1 Jeśli nie potrafisz już nie wypić codziennie dwóch piw to nim się obejrzysz a to może się przeobrazić w trzy razy tyle. I nie ma co śmieszkować z tego tematu bo alkoholizm to coś strasznego. Ktoś kto nie miał styczności z osobą uzależnioną nie zrozumie podejścia osoby która zna temat. Pamiętaj, że do zostania alkoholikiem jest cieniutka granica

0

@Encore Przeca wiem xD

13

Hiszpania to by wystawiła Enrique Iglesiasa i by wygrali a nie jakąś obłąkaną co się modli na scenie

1

Na telefonie na playliście już mam piosenki Szwecji, Cypru i Norwegii i te mnie najbardziej urzekły. Na słuchawkach na full głośności elegancko się słucha.

1

@Faro Zgadza się

9

Ale ma piękny głos. Zasłużenie wygrała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?