1

@barcelonaLM Super, dzięki

0

@barcelonaLM Wiesz może czy będzie gdzieś transmisja z tego turnieju? Swoją drogą dobrze, że przed Wimbledonem poćwiczy sobie na trawie.

0

Ale bida ,Ruud pewnie nawet jednego seta nie wygra.

0

@FcPortoFan1999 Ale Alcaraz grał już przeciwko nim i wygrywał ,co prawda nie na turniejach takiej rangi ale też potrafił ich poganiać po korcie. Ma ledwo 20 lat i porównywanie ich z takimi weteranami bez sensu póki co.

0

@adi7adi8 Chwile grają normalnie a potem walą babole jeden za drugim. Wciąż mnie nie porywa ten mecz

0

Poziom tego finału póki co słaby

1

@michal26 Ja kobiecy tenis oglądam bardzo rzadko i nawet wielu tenisistek nie kojarzę i szczerze nie mam pojęcia jak ona gra na trawie ale życzę jej jak najlepiej. Mnie możesz oznaczać jeśli chodzi o męski tenis ,to bardziej ogarniam :)

0

@MesQueUnClub96 Z księżyca

0

Anitta z tego co zauważyłam gdzie się nie pojawi to tylko kręci tyłkiem a śpiewania bardzo mało i słabo. Nie na tym powinno to polegać

0

@PatrychoO Nikt Ci chyba nie każe mu kibicować prawda? :)

1

@Kessie Nie kłam. Wróciłam tylko na chwilę, zaraz dam wam spokój

1

Czasem największym przeciwnikiem jest kontuzja niestety. Ale szacunek ,że dograł mecz do końca.

0

@TheNekro94 Grać tak mając ledwo 20 lat to jest fenomen

0

Carlitos to jest fenomen tenisa. Nawet gdyby miał dziś przegrać mecz ma papiery żeby osiągnięć wiele w tym sporcie. Przyjemnie się ogląda takiego zawodnika. Coś wspaniałego.

84

Wesprzyjcie mnie duchowo bo mam dzisiaj badanie USG piersi bo wyczułam guzka w lewej piersi. Wcześniej się nie przejmowałam tym i byłam pewna ,że to nic poważnego ale jak przyszedł dzień badania to jakoś tak zaczynam się lekko stresować i bać wyników.

3

Śmiać mi się chce z tych co pisali ostatnio, że Bernardo jest słaby i po co on nam xD

0

I o to chodziło, bierzesz to Pepcio

0

Uff kochana poprzeczka

2

Ostatnio ponoć Bernardo był flopem dzisiaj już topem. Sytuacja jest dynamiczna

2

Pfff ale to wszystko dlatego, że Real odpuszcza. Jakby chcieli to by wygrali jak na krajowym podwórku ^^

2

Ale co Alemany poddymił to jego xD

1

@Rust_Cohle Jakim otwarciu?
@Luciano99 działaj bo masz ograniczony czas

0

W czwartek odbędzie się uroczysta kolacja piłkarzy, sztabu szkoleniowego i pracowników pierwszej drużyny wraz z ich partnerkami z okazji zdobycia mistrzostwa Hiszpanii.

[Javi Miguel]

0

Ktoś wie gdzie można oglądać program El Hormiguero? Bo na YouTube są tylko fragmenty wrzucane a chciałabym cały odcinek zobaczyć.

1

@tomek8756 Chciałam tylko powiedzieć, że jest najpiękniejszy. Dziękuję za uwagę, dobranoc;)

0

@Emhyr Ona jest serio zawodową tenisistką czy tylko wyszła parę razy na kort o cyknęła kilka fotek i tyle ? xD Nigdy nie widziałam jak gra, słyszałam o niej , ale to bardziej o tym ,że jest wiecznie kontuzjowana.

4

@BoreekxD Bo reklamuje banany z regionu z którego pochodzi. Platano de Canarias czy jakoś tak.

4

@tomek8756 Czuję zapach tego szczeniaczka przez telefon. No cudo :)

2

@Kgorecki2500 Znaczy powiedział prawdę wg mnie ale mógł to chociaż w łagodniejszy sposób przedstawić.

0

@DonMatteo901 Ktoś tu ostatnio szukał orkiestry na wesele. Już jest ekipa muzyczna z Barcelony xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?