agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM Super, dzięki
0
@barcelonaLM Wiesz może czy będzie gdzieś transmisja z tego turnieju? Swoją drogą dobrze, że przed Wimbledonem poćwiczy sobie na trawie.
0
Ale bida ,Ruud pewnie nawet jednego seta nie wygra.
0
@FcPortoFan1999 Ale Alcaraz grał już przeciwko nim i wygrywał ,co prawda nie na turniejach takiej rangi ale też potrafił ich poganiać po korcie. Ma ledwo 20 lat i porównywanie ich z takimi weteranami bez sensu póki co.
0
@adi7adi8 Chwile grają normalnie a potem walą babole jeden za drugim. Wciąż mnie nie porywa ten mecz
0
Poziom tego finału póki co słaby
1
@michal26 Ja kobiecy tenis oglądam bardzo rzadko i nawet wielu tenisistek nie kojarzę i szczerze nie mam pojęcia jak ona gra na trawie ale życzę jej jak najlepiej. Mnie możesz oznaczać jeśli chodzi o męski tenis ,to bardziej ogarniam :)
0
@MesQueUnClub96 Z księżyca
0
Anitta z tego co zauważyłam gdzie się nie pojawi to tylko kręci tyłkiem a śpiewania bardzo mało i słabo. Nie na tym powinno to polegać
0
@PatrychoO Nikt Ci chyba nie każe mu kibicować prawda? :)
1
@Kessie Nie kłam. Wróciłam tylko na chwilę, zaraz dam wam spokój
1
Czasem największym przeciwnikiem jest kontuzja niestety. Ale szacunek ,że dograł mecz do końca.
0
@TheNekro94 Grać tak mając ledwo 20 lat to jest fenomen
0
Carlitos to jest fenomen tenisa. Nawet gdyby miał dziś przegrać mecz ma papiery żeby osiągnięć wiele w tym sporcie. Przyjemnie się ogląda takiego zawodnika. Coś wspaniałego.
84
Wesprzyjcie mnie duchowo bo mam dzisiaj badanie USG piersi bo wyczułam guzka w lewej piersi. Wcześniej się nie przejmowałam tym i byłam pewna ,że to nic poważnego ale jak przyszedł dzień badania to jakoś tak zaczynam się lekko stresować i bać wyników.
3
Śmiać mi się chce z tych co pisali ostatnio, że Bernardo jest słaby i po co on nam xD
0
I o to chodziło, bierzesz to Pepcio
0
Uff kochana poprzeczka
2
Ostatnio ponoć Bernardo był flopem dzisiaj już topem. Sytuacja jest dynamiczna
2
Pfff ale to wszystko dlatego, że Real odpuszcza. Jakby chcieli to by wygrali jak na krajowym podwórku ^^
2
Ale co Alemany poddymił to jego xD
1
@Rust_Cohle Jakim otwarciu?
@Luciano99 działaj bo masz ograniczony czas
0
W czwartek odbędzie się uroczysta kolacja piłkarzy, sztabu szkoleniowego i pracowników pierwszej drużyny wraz z ich partnerkami z okazji zdobycia mistrzostwa Hiszpanii.
[Javi Miguel]
0
Ktoś wie gdzie można oglądać program El Hormiguero? Bo na YouTube są tylko fragmenty wrzucane a chciałabym cały odcinek zobaczyć.
1
@tomek8756 Chciałam tylko powiedzieć, że jest najpiękniejszy. Dziękuję za uwagę, dobranoc;)
0
@Emhyr Ona jest serio zawodową tenisistką czy tylko wyszła parę razy na kort o cyknęła kilka fotek i tyle ? xD Nigdy nie widziałam jak gra, słyszałam o niej , ale to bardziej o tym ,że jest wiecznie kontuzjowana.
4
@BoreekxD Bo reklamuje banany z regionu z którego pochodzi. Platano de Canarias czy jakoś tak.
4
@tomek8756 Czuję zapach tego szczeniaczka przez telefon. No cudo :)
2
@Kgorecki2500 Znaczy powiedział prawdę wg mnie ale mógł to chociaż w łagodniejszy sposób przedstawić.
0
@DonMatteo901 Ktoś tu ostatnio szukał orkiestry na wesele. Już jest ekipa muzyczna z Barcelony xD