0

On serio poza serwisem nic nie ogarnia

0

Siurkacz zdąży to przewalic jeszcze dziś

0

Wszystko na aut wywala ,co za gość xD

1

Niech dadzą Djoko już ten puchar i kończą turniej,po co się mają chłopaki męczyć niepotrzebnie .

0

Sędziowie zapomnieli oczy zakroplić bo nie widzą kiedy aut a kiedy dobra

0

Nie no jeśli jest ktoś na tym turnieju kto mógłby chociażby ugrać seta z Djokoviciem to raczej ktoś z drugiej części drabinki . On ma autostradę do finału.

1

Hubert już sraka. Co z tego ,że dobrze serwuje jak przyjdzie zagrać coś więcej i nie potrafi

1

Oj Dziurkacz co ty robisz xd

2

As, as ,dwie wymiany ,as,as ,as, trzy wymiany,as,as as jedna wymiana.. I tak ten wimbledon wygląda. Nuda

0

Hubert no mercy ^^

1

Bencic będzie sobie pluć w brodę. Pewnie przewali mecz który już miała o kroczek od wygrania.

1

@Pawlak1992 Polsat Sport

2

O i takie akcje powinny być częściej

0

@kamilos1214 Mój pies bardzo nie lubi małych dzieci i w ogóle obcych ludzi. Jak mojemu bratu urodził się syn to mój pies jakby rozumiał, że to rodzina . Zupełnie inne zachowanie .

1

@takisobiektos Tam jest prawdziwy tenis i trzeba mieć wiele umiejętność poza serwisem. Nie jest tak wolno jak piszesz

1

@4drian0 Na Polsacie Sport na pewno

0

@Colon No właśnie gdzieś czytałam, że trochę ta trawa jest inna ,że delikatnie wolniejsza. Ale i tak tu ciężko jest pokazać swoje umiejętności z gry . Dobrze, że mało jest gry na trawie bo to z tenisem takim typowym ma mało wspólnego .
@Medium i do tego w ponurej Anglii

4

Wimbledon to najnudniejszy turniej. Gra na same serwisy praktycznie. W tym meczu to już zwłaszcza. Bardzo mało fajnych akcji z gry .

0

@michal26 Super dzięki

1

@michal26 Ok ,będę wieczorem sprawdzać jutrzejszy dzień;)

0

@michal26 A o której mniej więcej można się spodziewać rozpiski na jutro?

0

@Rust_Cohle Ale to ,że ciebie twoje żarty śmieszą nie znaczy ,że mnie będą. Zresztą nie pierwszy raz masz jakieś sapy do mnie. Jak uważasz, że to fajne to w błędzie jesteś.

1

@Rust_Cohle Ale ty jesteś żałosnym człowiekiem.

1

@Rust_Cohle Aha . Ty chyba nigdy nie zmądrzejesz

0

@michaleu I co w związku z tym ,że lubi Real?

1

Brawo Alcaraz ,wielki zawodnik. Cóż ciężki mecz ale może był mu taki trochę zimny prysznic potrzebny.

1

Carlitos przełamuje na 6-5 i serwuje po wygraną. Lecisz młody!

0

Dawaj Carlitos, wraca do walki o tego seta

6

Komentarz usunięty

2

@MesQueUnClub96 twoje jęki na tej stronie irytują i nic z tym nie możemy zrobić...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?