3

To już niech pożegnają się z każdym krajem z osobna albo ogółem a nie włażą Ukrainie w cztery litery aż do przesady

1

Wywaliło ją aż z butów xD

8

Finlandia aż tyle za ten gniot xD

0

Izrael na 3 chyba tylko za to ,że dupą kręciła. Piosenka średnia

3

Loreen musiała nieźle zabulić za głosy ^^

0

@MesQueUnClub96 Ty się znasz jak świnia na gwiazdach

2

Do której głosowanie?

0

Ta to poszła się umyć na scenie czy jak

2

@Kgorecki2500 Cypr i Norwegia. Francja dla mnie takie niekoniecznie.

0

Chyba trzeba wysłać smska na Pana z Cypru :)

2

Ale niewyraźne śpiewa albo mi się wydaje.

4

Jak takie coś się dostało na Eurowizje to może i ja pojadę kiedyś zaśpiewać, gorzej nie będzie xD

0

Teraz Choroszcz wersja z Chorwacji

0

Wytańczyła sobie wysokie miejsce

0

@katalonczyk987 Kozackie

0

Ej no nawet mi się spodobała piosenka xD

1

Ki diabeł to jest xD

0

@barcelonaLM Znaczy to moje top 3 a jak ktoś ma inne to co mi do tego ;)

1

@Kgorecki2500 Właśnie w zeszłym roku nie oglądałam

3

Wydaje mi się, że Norwegia to wygra

0

Cypr, Szwecja, Norwegia top 3 na ten moment.

1

@Bocheno1 To przekaż koledze żeby się cofnął bo nie lubię kwiatów

1

Ukraina bardzo fajna piosenka

1

A cóż to za szaman

0

Nawet buja ta nutka

0

@tristan87 Ehh ,chyba muszę się doszkolić.

0

@tristan87 Za daleko do Afryki

0

Nie wiedziałam ,że Australia jest w Europie ^^ Dziękuję Ci szkoło za edukację xd

0

@VamoSBarca88 Haha pomijając poroniony refren to całkiem przyjemna nutka xD

2

Solo solo cha cha cha i tylko do kompletu brakuje hau hau

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?