agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pedri nie podawaj już Lewemu xD
0
Messi musi wrócić żeby ktoś wreszcie dał Pedriemu asysty
0
Pedri najeb mu po meczu za te akcje zmarnowane
5
Aj Lewy . No i jak ten biedny Pedri ma mieć asysty:/
1
Dawać Bombele na boisko
1
Szybko poszło
1
Piękny Duńczyk ;)
1
Raphinia na dopingu xD
3
@urbipl Niemożliwe żeby Polska była ciekawsza jako kraj na wakacje niż Hiszpania czy Włochy. Chyba ktoś pijany to pisał.
0
@Anonymus0608 Z Busim w środku z automatu jesteśmy osłabieni w środku bo czy to Pedri czy Frenkie muszą robić swoje i i jeszcze do łatać dziury za zamulonego kolegę . Podwójną robotę mają. Busi już dawno nie jest top
3
Powariowali w końcówce meczu w Rzymie xD
3
Włączyłam akurat na Eleven i cyk bramka dla Romy :)
3
@TR3YWAY Chcemy zacząć w końcu coś wygrywać w Europie jednocześnie przedłużamy umowę z Roberto xD
0
@gumaz 6 lat
1
@Rust_Cohle Taki to pożyje
6
@Rust_Cohle Ktoś Ci nawet zrobił zdjęcie. Pewnie twój synek @MesQueUnClub96
https://zapodaj.net/7d7f731c21099.jpg.html
0
@Diuba Przypominam, że De Jong dopiero wrócił o kontuzji. Nie wymagaj cudów od chłopaka póki co.
2
@Comentateiro U mnie jeden stały bywalec kupuje 0,2 l pigwy i zawsze mówi: poproszę marmoladę :D
1
Bellingham to go nosem wciąga. Robią z Gaviego wielką gwiazdę a to zwykły przeciętniak.
0
@Rust_Cohle No raczej
@Striker Nie chce mi się tyle pisać
1
Ale babka zawaliła takie proste pytanie w milionera, to już nawet ja wiedziałam o co chodzi xD
12
Niech do 50-tki jeszcze gra. A no i żeby nie zapomnieć kolejny raz przedłużyć Roberto. Wtedy będzie można śmiało ośmieszać się dalej w pucharach europejskich.
0
@JohnA Można się było przyzwyczaić :D
0
@Janas11224 Oj to prawda, niby czasem ta radość psa ( przynajmniej mojego) jest przesadna ale jak tego zabraknie to będzie bardzo bolesne.
0
@JohnA Fajnie się wstaje tak szybko . W poprzedniej pracy było jeszcze lepiej pod względem godzin bo miałam często zmiany od 4 do 12 . To było piękne;)
0
@Gall Nie nadążysz za takimi. Pamiętaj jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz,nic pomiędzy;)
5
@Nhyz Tylko go nie wyzywajcie od razu jak ledwo wróci po kontuzji i będzie widoczny brak rytmu meczowego i formy.
0
@Rust_Cohle Masz rację, nie ma co go prosić.
7
@Luciano99 Będziesz jeszcze chciał dołączyć, zobaczysz xD
4
@abram3k Nie no ale Iniesta nawet bez nogi w swoim prime bije innych na głowę.