agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ten Pan to chyba Finlandię wypił xD
1
@HighestInTheRoom Ją każdy zjada, ona jest tragiczna
1
Finlandia jaki bit :D
0
@HighestInTheRoom Nie wiem ,nie widziałam eliminacji. Nie znam typa nawet.
1
Ale ładnie śpiewa, aż przyjemnie się słucha
1
@Bartula Najwyraźniej ma problem ,że ktoś ogląda coś innego niż on i niech sobie swoje propozycje zachowa dla siebie
1
@Lionel_Messi10 No zjebała temat ta Pani
6
@ikar34 Nie mów nam jak mamy żyć
0
I tu miałabym problem z głosem bo i Szwecja i Cypr robią wrażenie.
1
Loreen pokaż im jak się robi zwycięski występ
1
Fajnie ,że zasiewała w swoim języku hiszpańskim ale jest pełno piosenek w tym języku do których nie da się aż wysiedzieć spokojnie i chciałoby się pobujać a ta jakieś egzorcyzmy odstawiła. Szkoda, miałam nadzieję na jakieś fajne latino
3
Piosenka Cypru piękna. Jest w tym potencjał.
0
@KrychaFCB Zdecydowanie lepszy niż bejba
1
@barcanawieki Wytnij słowo niemieckie i się zgadza
1
@Kessie Nie wiem czy jestem wzruszona czy w szoku. Chyba coś pomiędzy
0
@Kessie I tak szybko się poddałeś czyli to nie było true love...
6
@Kessie No o tobie tego nie można powiedzieć ale cóż.. może się jeszcze wyrobisz xD
5
@Kessie Tego na trzeźwo nie da się przemyśleć..
0
@Luciano99 Co żeś już tam na mnie napisał ? Bo nie zdążyłam zobaczyć
0
Słowenia pozamiatała. Elegancko było
4
Nie no ta z Estonii klasa. Pięknie zaśpiewała
0
@damianfcb105 Awans tylko pierwszy w grupie? Chcesz żeby Barca już nigdy z niej nie wyszła ^^
17
Ja bym pokazała mu czerwone na granie w Barcelonie. Wciąż się zastanawiam co ten przeciętniak tyle czasu robi w tym klubie i jeszcze jest kapitanem xd
3
@Nhyz Ma ktoś chusteczkę?
Tęskno za naszym magikiem.
2
@ZiX Magik . To co on grał to czysta poezja :)
0
@Adas82 Ahh te problemy XXI wieku...
1
Ale żałosna symulka xD Jednak Var czasem działa
3
Czerstwy ten mecz . Niewiele ciekawych akcji. A po City to się spodziewałam czegoś więcej ale w sumie to nic nowego ,że nagle na mecz z Realem zapominają jak się gra w piłkę.
0
@ViscaBarca123 Miło byłoby oglądać Las Palmas w La Lidze. Oby im się udało.
6
To był piękny cza gdy Guardiola był trenerem. Na myśl o tym niejednokrotnie łezka się zakręca w oku :)