5

Ten Pan to chyba Finlandię wypił xD

1

@HighestInTheRoom Ją każdy zjada, ona jest tragiczna

1

Finlandia jaki bit :D

0

@HighestInTheRoom Nie wiem ,nie widziałam eliminacji. Nie znam typa nawet.

1

Ale ładnie śpiewa, aż przyjemnie się słucha

1

@Bartula Najwyraźniej ma problem ,że ktoś ogląda coś innego niż on i niech sobie swoje propozycje zachowa dla siebie

1

@Lionel_Messi10 No zjebała temat ta Pani

6

@ikar34 Nie mów nam jak mamy żyć

0

I tu miałabym problem z głosem bo i Szwecja i Cypr robią wrażenie.

1

Loreen pokaż im jak się robi zwycięski występ

1

Fajnie ,że zasiewała w swoim języku hiszpańskim ale jest pełno piosenek w tym języku do których nie da się aż wysiedzieć spokojnie i chciałoby się pobujać a ta jakieś egzorcyzmy odstawiła. Szkoda, miałam nadzieję na jakieś fajne latino

3

Piosenka Cypru piękna. Jest w tym potencjał.

0

@KrychaFCB Zdecydowanie lepszy niż bejba

1

@barcanawieki Wytnij słowo niemieckie i się zgadza

1

@Kessie Nie wiem czy jestem wzruszona czy w szoku. Chyba coś pomiędzy

0

@Kessie I tak szybko się poddałeś czyli to nie było true love...

6

@Kessie No o tobie tego nie można powiedzieć ale cóż.. może się jeszcze wyrobisz xD

5

@Kessie Tego na trzeźwo nie da się przemyśleć..

0

@Luciano99 Co żeś już tam na mnie napisał ? Bo nie zdążyłam zobaczyć

0

Słowenia pozamiatała. Elegancko było

4

Nie no ta z Estonii klasa. Pięknie zaśpiewała

0

@damianfcb105 Awans tylko pierwszy w grupie? Chcesz żeby Barca już nigdy z niej nie wyszła ^^

17

Ja bym pokazała mu czerwone na granie w Barcelonie. Wciąż się zastanawiam co ten przeciętniak tyle czasu robi w tym klubie i jeszcze jest kapitanem xd

3

@Nhyz Ma ktoś chusteczkę?
Tęskno za naszym magikiem.

2

@ZiX Magik . To co on grał to czysta poezja :)

0

@Adas82 Ahh te problemy XXI wieku...

1

Ale żałosna symulka xD Jednak Var czasem działa

3

Czerstwy ten mecz . Niewiele ciekawych akcji. A po City to się spodziewałam czegoś więcej ale w sumie to nic nowego ,że nagle na mecz z Realem zapominają jak się gra w piłkę.

0

@ViscaBarca123 Miło byłoby oglądać Las Palmas w La Lidze. Oby im się udało.

6

To był piękny cza gdy Guardiola był trenerem. Na myśl o tym niejednokrotnie łezka się zakręca w oku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?