1

@MrPGG Otóż to ,trzeba pogonić nowych amigosów

2

@betonito Ja dorzuciłabym jeszcze na sprzedaż Ter Stegena i Frenkiego..Jak rewolucja to na bogato ^

1

@Survier Nie ,ja akurat się nim nie jaram od początku.

5

@Survier Gavi nawet nie zajechany nie ma podjazdu do Franka

8

W ten sposób Leo wymknął się na podróż do Arabii ^^
https://www.tiktok.com/@idkun/video/7229323649013124378

3

Brawo ! Warto było jednak oglądać dalej

7

Współczuję każdemu kto musi grać przeciwko temu typowi. . To musi być bardzo ciężkie wytrzymać psychicznie z kimś takim co ma tak zryty beret.

5

Hahha co go pogłaskał po głowie :D

1

@NeKenI Dzięki. A teraz na kim mogę to wypróbować?

1

@Emhyr Nie ,kurierzy którzy mi przywożą paczki jak dzwonią to pytają czy jestem w domu czy w pracy i nawet jak mnie nie ma w tych miejscach to i tak wiedzą, że w mojej pracy ktoś ją odbierze :D Takie uroki życia na wsi ,że się jest z kurierami na ty :P

0

@PatrychoO Powiększa się koszulkowa rodzinka :D

0

@Survier Jedyny i niepowtarzalny Sergi Roberto..

0

@Kondziubarca Kogoś lepszego za Gaviego i wygrywamy to.

0

@supraomnes1 Jeśli dla ciebie jest problemem to ,że ta kobieta jest fanką Ronaldo a nie Messiego to chyba tobie coś z wiekiem powinno się zmienić a nie jej. Co to za problem szukany na siłę.

9

@Kondziubarca Wczoraj w tym momencie akurat mi delikatnie link się zawiesił i ja myślałam ,że Pedri sam nie trafił w piłkę a to tak było,że mu Ansu zabrał xD

0

Piękny klub z San Sebastian :D

0

@Worny Roberto gdyby nie kontuzje i tak by grał dużo. Jak ty wierzysz, że on ich w pełni odstawi to powodzenia.

1

Ogólnie w tej całej dzisiejszej sytuacji to dużym błędem było zatrudnienie Xaviego gdy w klubie sa jego przyjaciele z którymi grał. To było do przewidzenia, że ich nie odstawi a jeszcze jak ma wrócić Leo to tym bardziej amigosi się stąd nie ruszą. I rozumiem ,że trener ma sobie wybrać kogo mają mu ściągnąć ale no jednak moim zdaniem zarząd też powinien mieć dużo do powiedzenia i jeśli nie ma porozumienia to nie ma sensu ciągnąć współpracy.

1

@Kondziubarca Miesiąc później:
Laporta:" Mateu słuchaj głupia sprawa..."

4

No przecież Barcelona za 2 lata ma nie istnieć podobno więc czarny scenariusz zaczyna się realizować. Zarząd spierdziela pierwszy. W miejscu Camp Nou będą rosły bratki. Jesteśmy zgubieni ^^

0

P$D to stan umysłu xD Na pewno tym sprawią ,że radością zostanie u nich^^

0

@Rioletto Nie zapomnij o Frenkiem, świetnie zagrał.

0

@Medium Myślisz, że jesteś zabawny i fajny? Współczuję. Nawet nie odpisuj. Szkoda mi czasu na takie osoby jak ty.

1

@Medium No widzisz wolę jednak moją ścieżkę zawodową niż twoją życiową ścieżkę pt. "Zainteresowania- Wyobrażanie sobie życia u boku Dashy Taran" .

3

@Rust_Cohle Mam już jedną koszulkę ale sobie zażartowałam z tym wysłaniem . Ale najwyraźniej macie jakiś problem. Jeśli dla was wydanie na koszulkę około pół tysiąca to pikuś to spoko. Dla mnie nie i tyle mam wam do powiedzenia.
@Medium Jak ty nawet żartu nie potrafisz wyłapać to twój problem.

0

@Medium ponad 400 zł to nie jest parędziesiąt złotych. Zresztą pracuję więcej niż inni jak cię to tak bardzo interesuje.

0

@karci0 Weź tam zapierdziel komuś koszulkę z 8 i wyślij mi :D

4

Gdyby nie ciućmoki z przodu śmiało mógłby mieć dwucyfrową liczbę asyst. Ale trudno. To zawodnik który jest już jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji mimo braku liczb a jak te przyjadą to będzie kosmos. To zawodnik który wykracza poza suche statystyki. To trzeba po prostu oglądać ;)

0

@Nazio87 Praca bo zbieram na podróż z nadgodzin.

1

@AlexDark00 Ja dałam troszkę inny atak ale reszta dokładnie tak samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?