agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Ja jakbym miała zbierać to tylko jednego zawodnika ale rozumiem, że inni wolą różne zbierać. Kolekcja sztos i niech się powiększa:D
1
@PatrychoO Ulalala super kolekcja ;) Ostatnio na facebooku na grupie gdzie można sprzedać i kupić koszulki Barcelony jakiś chłopak pokazał kolekcje koszulek gdzie ma podobną ilość do twojej ale samego Pedriego. No myślałam, że nie zbiorę szczęki z podłogi :D Podziwiam, że ludzie maja aż tyle koszulek.
0
@PatrychoO poproszę, chętnie zobaczę;)
22
Oby nie było więcej interesów z Atletico . Niech spadają.
1
@Emhyr Można być największym kozakiem na treningach ale jak nie potrafi się pokazać tego podczas meczu to w buty można sobie wsadzić te skillsy .
2
@Sau_Ron Trudno. Ktoś musi mieć odwagę ujawnić tzw factos .
4
Zabawne jest to gdy pojawiają się informacje z różnych gównianych i mniej gównianych źródeł, że Leo wróci do Barcelony to większość już przekonana, że tak jest. W sytuacji gdy pojawiają się negatywne informacje to porąbani fanboye Leo( nie mylić z normalnymi kibicami) krzyczą, że przecież to fejki, nie ma co wierzyć , to źródło zawsze kłamie itd. No ogarnijcie się trochę ;)
1
| Ansu Fati nie jest częścią planów Xaviego na następny sezon, a Barcelona chce go sprzedać i pozyskać środki z jego transferu.
Na razie zawodnik nie chce odejść.
[Sport]
0
@Gaz Szkoda ,że musiał zmienić klub ale jak będzie się dalej rozwijać to może kiedyś wróci do Barcelony.
0
A ktoś w ogóle orientuje się co tam się dzieje z Michałem Żukiem? On wrócił z rodzicami do Polski?
1
@Emhyr Nie ma w Barcelonie obecnie zawodnika który ma lepsze prostopadłe zagrania. Musi wrócić Leo bo on chociaż potrafił te piłki od niego wykorzystać.
0
Do pracy rodacy!
0
@Rust_Cohle A to jego wina ,że Lewy mu wczoraj dwie akcje zjebał? Pedri już nie mógł mu lewej wystawić.
1
@Jakchcesz I te prostopadłe podania, klasa. Szkoda tylko, że jak on podaje to reszta klapki na oczy i nagle strzelać nie potrafią. Powinien im wszystkim za to nakopać:)
0
@Jasieex W pracy ;D
6
Na tvn fajny film z Jasonem Stathamem "Adrenalina " ;)
2
@Wiktoria13 Drugim Messim miał być Bojan ,Ansu jest trzecim ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Worny Ale wrodzony talent i ciężka praca się nie wykluczają. Tacy Musiala, Wirtz i sporo innych młodych można wymienić to co nie wrodzone talenty? Urodzili się też stosunkowo niedawno.
4
Xavi: "Tak, Yamal jest podobnym piłkarzem do Ansu i Messiego, ponieważ ma wrodzony talent, co się rzadko zdarza"
Co on pierniczy. Jest wielu piłkarzy z wrodzonym talentem a z tym porównaniem to dużą rozbieżność dał.
4
@goldmetaxa Nawet do Messiego xD Nikt tak się nie napala jak La Rambla . No może jeszcze fani reprezentacji Polski jak jeden mecz wyjdzie.
5
Szkoda mi trochę Pedriego, chłopak pracuje tam na boisku jak mróweczka, piękne prostopadłe piłki daje i wciąż nikt nie dał mu asysty. Później przyjdzie jakiś czereśniak i będzie go cisnąć bo nie robi liczb.
1
Fajnie się młody pokazał ale nie ma co się napalać od razu. Różnie to z nim może być jeszcze.
0
Montoya swój chłop. Chciał pomóc młodemu w debiucie
22
Nie trafił, sprzedać ^^
0
Wreszcie Gavi out
0
Ansu chyba poczuł zagrożenie bo młody wchodzi, że coś mu wyszło wreszcie
0
Balde co ty robisz xD
7
Raphinia dzisiaj naprawdę bardzo dobrze grał to oczywiście musial go Xavi wywalić a Gavi który nie robi nic ciekawego na boisku gra dalej. Nie rozumiem czym on się kieruje w zmianach
2
Aha a cienki Gavi dalej na boisku xD żałosne