agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jednak da się grać ładnie i wygrywać;)
2
Już nie zdążą odrobić także niech się gonią
0
Czy Araujo tam utykał?
5
Brawo dzieciaki!
1
Araujo to też dobry ziom ,gra sobie z gościem schowanym do kieszeni i wcale nie widać żeby było mu z tym jakoś ciężej biegać. Klasa
3
Ale Carvajal to cienki kiep
3
Teraz tylko nie stanąć i bronić wyniku a zapierdalać po kolejne bramki
1
Ile dają prostopadle podania takie jak dzisiaj. Super to wychodzi
0
Ale co tam Frenkie podał brawo
1
Póki co są zalążki fajnej gry
3
@YuriRibeiro LM chyba w bierki
1
Jak przewalimy ten mecz to się chyba załamię. Jako fanka Barcelony potrzebuję zobaczyć jak wreszcie nasi piłkarze coś wygrywają ,nawet już ten superpuchar. To bylby dla piłkarzy i dla nas jakiś zastrzyk energii.
0
@regatta52 Strzelił bramkę Aubą
@Pogba To dopisz jeszcze Frenkiego i Gaviego bo nie zauważyłam żeby oni nawalali strzałami z daleka
4
@Kgorecki2500 A ja zaraz jadę na urodziny bratanka,najem się pewnie samych pyszności i wrócę do domu xD
7
@RomanHoffer Roman ty już nie pijesz
0
@Muszynianka O właśnie tak . Zdecydowanie jeden z lepszych ;)
8
I na co jest VAR . Nie rozumiem tej decyzji o karnym i czerwonej kartce. Kiedy wreszcie sędziowie zaczną być rozliczani z takich decyzji.
2
Nie no za co zawodnik Bilbao dostał czerwoną xD
2
@Dembouz1899 Mi zapadł w pamięci ten gdy na Mariana rzuciła klątwę stara baba a on ją później odszukał i dał zapiekankę. Nie pamiętam tytułu
4
Oyarzabal wreszcie wraca po kontuzji. Oby już zdrowie dopisywało bo solidny grajek.
0
@Worny A mi właśnie siadła piosenka Shakiry, fajnie buja.
1
@Lionel_Messi10 Pewnie tak będzie niestety
0
@Barcanajlepszyteam Shakira to pozamiatała. Miley natomiast przerobiła piosenkę Bruno Marsa którą Liam zadedykował jej na weselu i nagrała teledysk w domu w którym ją zdradzał. Ale tekstem aż tak mu nie pojechała.
@anxted to prawda ,po mistrzowsku to zrobiła;)
6
@Kgorecki2500 Oczywiście, najlepiej jak grzeje w nogi. Choć czasem się rozpycha ,że prawie spadam z łóżka:D
1
W ogóle Miley Cyrus też rozprawiła się za pośrednictwem piosenki z byłym mężem Liamem i to w dniu jego urodzin czyli wczoraj. Chociaż ona bardziej w białych rękawiczkach jeśli chodzi o tekst niż Shakira.
3
@Lola120 No dokładnie. Chociaż szkoda w tym wszystkim dzieciaków bo to już są duże chłopaki i dużo rozumieją i może nie do końca ta piosenka była potrzebna ale to już jej sprawa. Ale zdrajców nie ma co bronić.
31
@Panenka
-Bądź Pique
-zdradzaj zamiast najpierw zakończyć obecny związek
-kurtyna
1
@Lionel_Messi10 Trafiło mu się grać w czasach Iniesty i Xaviego stąd tak trochę w ich cieniu był ale uważam, że bez niego tych sukcesów w reprezentacji byłoby mniej.
1
@Lionel_Messi10 Też ich lubię. A przede wszystkim jest tam fantastyczny i ponadczasowy David Silva
1
Kubo brameczka ;)