1

Jednak da się grać ładnie i wygrywać;)

2

Już nie zdążą odrobić także niech się gonią

0

Czy Araujo tam utykał?

5

Brawo dzieciaki!

1

Araujo to też dobry ziom ,gra sobie z gościem schowanym do kieszeni i wcale nie widać żeby było mu z tym jakoś ciężej biegać. Klasa

3

Ale Carvajal to cienki kiep

3

Teraz tylko nie stanąć i bronić wyniku a zapierdalać po kolejne bramki

1

Ile dają prostopadle podania takie jak dzisiaj. Super to wychodzi

0

Ale co tam Frenkie podał brawo

1

Póki co są zalążki fajnej gry

3

@YuriRibeiro LM chyba w bierki

1

Jak przewalimy ten mecz to się chyba załamię. Jako fanka Barcelony potrzebuję zobaczyć jak wreszcie nasi piłkarze coś wygrywają ,nawet już ten superpuchar. To bylby dla piłkarzy i dla nas jakiś zastrzyk energii.

0

@regatta52 Strzelił bramkę Aubą
@Pogba To dopisz jeszcze Frenkiego i Gaviego bo nie zauważyłam żeby oni nawalali strzałami z daleka

4

@Kgorecki2500 A ja zaraz jadę na urodziny bratanka,najem się pewnie samych pyszności i wrócę do domu xD

7

@RomanHoffer Roman ty już nie pijesz

0

@Muszynianka O właśnie tak . Zdecydowanie jeden z lepszych ;)

8

I na co jest VAR . Nie rozumiem tej decyzji o karnym i czerwonej kartce. Kiedy wreszcie sędziowie zaczną być rozliczani z takich decyzji.

2

Nie no za co zawodnik Bilbao dostał czerwoną xD

2

@Dembouz1899 Mi zapadł w pamięci ten gdy na Mariana rzuciła klątwę stara baba a on ją później odszukał i dał zapiekankę. Nie pamiętam tytułu

4

Oyarzabal wreszcie wraca po kontuzji. Oby już zdrowie dopisywało bo solidny grajek.

0

@Worny A mi właśnie siadła piosenka Shakiry, fajnie buja.

1

@Lionel_Messi10 Pewnie tak będzie niestety

0

@Barcanajlepszyteam Shakira to pozamiatała. Miley natomiast przerobiła piosenkę Bruno Marsa którą Liam zadedykował jej na weselu i nagrała teledysk w domu w którym ją zdradzał. Ale tekstem aż tak mu nie pojechała.
@anxted to prawda ,po mistrzowsku to zrobiła;)

6

@Kgorecki2500 Oczywiście, najlepiej jak grzeje w nogi. Choć czasem się rozpycha ,że prawie spadam z łóżka:D

1

W ogóle Miley Cyrus też rozprawiła się za pośrednictwem piosenki z byłym mężem Liamem i to w dniu jego urodzin czyli wczoraj. Chociaż ona bardziej w białych rękawiczkach jeśli chodzi o tekst niż Shakira.

3

@Lola120 No dokładnie. Chociaż szkoda w tym wszystkim dzieciaków bo to już są duże chłopaki i dużo rozumieją i może nie do końca ta piosenka była potrzebna ale to już jej sprawa. Ale zdrajców nie ma co bronić.

31

@Panenka
-Bądź Pique
-zdradzaj zamiast najpierw zakończyć obecny związek
-kurtyna

1

@Lionel_Messi10 Trafiło mu się grać w czasach Iniesty i Xaviego stąd tak trochę w ich cieniu był ale uważam, że bez niego tych sukcesów w reprezentacji byłoby mniej.

1

@Lionel_Messi10 Też ich lubię. A przede wszystkim jest tam fantastyczny i ponadczasowy David Silva

1

Kubo brameczka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?