2

Dał kartkę Carlo, bo wie, że nie osłabi Realu xD

0

Serio, trzeba było tego zyeba zmienić, bo teraz obsrany i kartek nie daje.

0

@Cvzx On powinien zaczynać mecz z żółtą na koncie.

0

„Mocna” ekipa dzisiaj w 1 z 10, nie ma co… :D

0

A we Francji znowu popis kiboli.

1

@Guapo nie nadążają usuwać swoich komentarzy :D

0

„Spieprzyliście nam święta”.

1

Nie ma wstydu. I nie piszę tu o piłkarzach Realu.

0

Kasai mógł teraz zanurkować w polu karnym, ale nie ma genu Realu.

1

W pracy mam dwóch kibiców, Legii i Chelsea. Ciekawe, który jutro nie przyjdzie. :D

0

Niemcy w natarciu!

0

Powtórzę się, przy 3 w plecy zaczną grać. :D

1

Spokojnie, zaczną grać przy 3 w plecy.

0

@Adran360 Kontakt na 2:5 :D

5

Lamine Robbenal

4

Skoro sędzia powinien być jak powietrze, to ten chyba jest z Krakowa.

0

Autobus z Sewilli.

3

@svensonFCB Nie wiem, obejrzę skróty w Ósmej Lidze Mistrzów :D

1

@Kgorecki2500 wezwanie do woja

0

@regatta52 mi C++ też

0

@Gall bo nie sędziuje sędzia pedau :D


0

Bramkarz Malty dzisiaj:


3

Jak nam władują gola, to sobie kupię takiego Maltańczyka.

0

Co to za homelessy pod kocami.

0

Świderski nie uczy się na błędach. ;D

https://zapodaj.net/images/3eef01914e760.jpg

1

Ktoś słucha takiej muzyki? ;>




0

Urugwaj - Argentyna będzie oglądany?

1

@D10SLEO Oddaj buta frajerze, bo dzwonię na policję!

To z filmiku na yt, żebyś się nie obraził. ;D

2

Ja pier, prawie nam gola wyebali :D

0

Piątkowi nawet dzień meczu ustawili, więc musi trafić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?