cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dał kartkę Carlo, bo wie, że nie osłabi Realu xD
0
Serio, trzeba było tego zyeba zmienić, bo teraz obsrany i kartek nie daje.
0
@Cvzx On powinien zaczynać mecz z żółtą na koncie.
0
„Mocna” ekipa dzisiaj w 1 z 10, nie ma co… :D
0
A we Francji znowu popis kiboli.
1
@Guapo nie nadążają usuwać swoich komentarzy :D
0
„Spieprzyliście nam święta”.
1
Nie ma wstydu. I nie piszę tu o piłkarzach Realu.
0
Kasai mógł teraz zanurkować w polu karnym, ale nie ma genu Realu.
1
W pracy mam dwóch kibiców, Legii i Chelsea. Ciekawe, który jutro nie przyjdzie. :D
0
Niemcy w natarciu!
0
Powtórzę się, przy 3 w plecy zaczną grać. :D
1
Spokojnie, zaczną grać przy 3 w plecy.
0
@Adran360 Kontakt na 2:5 :D
5
Lamine Robbenal
4
Skoro sędzia powinien być jak powietrze, to ten chyba jest z Krakowa.
0
Autobus z Sewilli.
3
@svensonFCB Nie wiem, obejrzę skróty w Ósmej Lidze Mistrzów :D
1
@Kgorecki2500 wezwanie do woja
0
@regatta52 mi C++ też
0
@Gall bo nie sędziuje sędzia pedau :D
0
Bramkarz Malty dzisiaj:
3
Jak nam władują gola, to sobie kupię takiego Maltańczyka.
0
Co to za homelessy pod kocami.
0
Świderski nie uczy się na błędach. ;D
https://zapodaj.net/images/3eef01914e760.jpg
1
Ktoś słucha takiej muzyki? ;>
0
Urugwaj - Argentyna będzie oglądany?
1
@D10SLEO Oddaj buta frajerze, bo dzwonię na policję!
To z filmiku na yt, żebyś się nie obraził. ;D
2
Ja pier, prawie nam gola wyebali :D
0
Piątkowi nawet dzień meczu ustawili, więc musi trafić.