clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 ale on mieszka w bloku i chodzi między ludźmi, daj mu spokój.
4
@tbas no zdziwię się, bo wypada bardzo słabo XD
30
Trzaskowski chciał sobie podbić procenty na debacie a tutaj psikus :D
1
@ProMILs on zgrywa takiego chłopaka z bloków, swojskiego, do poklepania po plecach. Takie samo żenua jak Rambo Nawrocki
9
Ciekawe co teraz Trzaskowski odpowie, czemu zlekceważył innych:D
4
@tbas bo lewica to lewica a to co weszło w koalicję to jakiś lewicopodobny twór xD
9
Trzaskiem tak serial poruszył, że aż nie pamięta tytułu XD
0
@mkord ale dlaczego spotkanie dwóch kandydatów tylko? Gdzie reszta? Spotkać to się mogą na kawie a nie w telewizji xD
1
@Karzel no bo oni najgłośniej krzyczeli DEMOKRACJA a teraz ich kandydat te demokrację łamał, chyba, że to się nie liczy :D
3
Ciekawe czy wyborcy Trzaska po tej dzisiejszej żenadzie z organizowaniem sobie debaty dla wybranych, nadal będą na Niego głosować. XD
1
@macio_944 mój brat miał kolonoskopię i pobrany wycinek z polipów, czekamy na wyniki histopatologiczne. Też jest stresik...
1
@Safrani ja już przeczytałam, zaskakujące zakończenie @NeroTFP1
2
@wojopancer pamiętam jak długopisem cofało się kasety...
5
@Ojciec5tkidzieci wysokie wyroki są dla normalnych, elity są nietykalne. Jesteś prawnikiem, synem/córką biznesmena, policjanta, polityka to możesz więcej
0
@karolszymek żadna sieciowa nie jest dobra niestety. Zahir na początku trzymał jeszcze poziom, teraz to katastrofa xd
2
@Archie dziś tylko pizzerinka i soczek wyciskany.
0
@gumaz siedzialam z mamą i starszym bratem przed telewizorem i oglądaliśmy wiadomości. Od razu po informacji dzwoniliśmy do taty który był za granicą ale nie szło się dodzwonić.
2
@Kgorecki2500 życie straciło 96 zł, a życie milionów Polaków nigdy już nie było takie samo bo tak zostaliśmy podzieleni
22
@Borry to forsowanie ZP dla męczennika z takimi liczbami było żałosne.
9
Kocham go xD
5
@Kgorecki2500 godzina sprawdzania i psychiatryk
2
@escarabajo zmienię płeć i zapuszczę pejsy. Ez:D
11
@takisobiektos no to już sobie pojechałam do USA.
4
@ACMaldini3 po co im 9, jak mają trzech lewoskrzydłowych
4
Czujecie to? To strach wszystkich najbliższych przeciwników Barcy. Strach przed maszyną Flicka. W końcu Barca wraca po tylu latach tam gdzie jej miejsce - na szczyty footballu. VAMOS!!!
2
@Kgorecki2500 też dziś widziałam piękna wiewiórke ale szybko uciekła na drzewo i nie zdążyłam zrobić foty. Rozczulają mnie te zwierzątka i uwielbiam je obserwować :D
3
@Starrk odpuście te politykę chociaż dziś...
17
Flick każdemu naszemu piłkarzowi wyhodował po prostu jaja. Nie ma spuszczania głowy i odpuszczania bo prowadzimy wysoko czy przegrywamy. Ci mężczyźni mam wrażenie, że są gotowi umrzeć na tym boisku za ten klub. Kocham Niemca i naszych chłopców.
0
Słaby poziom tej Ligi Mistrzów w tym roku jak takie zespoły jak Real Madryt i Borussia są w ćwierćfinale. ^^
0
FATI? Xd dobrze widze?