2

@michal26 ale on mieszka w bloku i chodzi między ludźmi, daj mu spokój.

4

@tbas no zdziwię się, bo wypada bardzo słabo XD

30

Trzaskowski chciał sobie podbić procenty na debacie a tutaj psikus :D

1

@ProMILs on zgrywa takiego chłopaka z bloków, swojskiego, do poklepania po plecach. Takie samo żenua jak Rambo Nawrocki

9

Ciekawe co teraz Trzaskowski odpowie, czemu zlekceważył innych:D

4

@tbas bo lewica to lewica a to co weszło w koalicję to jakiś lewicopodobny twór xD

9

Trzaskiem tak serial poruszył, że aż nie pamięta tytułu XD

0

@mkord ale dlaczego spotkanie dwóch kandydatów tylko? Gdzie reszta? Spotkać to się mogą na kawie a nie w telewizji xD

1

@Karzel no bo oni najgłośniej krzyczeli DEMOKRACJA a teraz ich kandydat te demokrację łamał, chyba, że to się nie liczy :D

3

Ciekawe czy wyborcy Trzaska po tej dzisiejszej żenadzie z organizowaniem sobie debaty dla wybranych, nadal będą na Niego głosować. XD

1

@macio_944 mój brat miał kolonoskopię i pobrany wycinek z polipów, czekamy na wyniki histopatologiczne. Też jest stresik...

1

@Safrani ja już przeczytałam, zaskakujące zakończenie @NeroTFP1

2

@wojopancer pamiętam jak długopisem cofało się kasety...

5

@Ojciec5tkidzieci wysokie wyroki są dla normalnych, elity są nietykalne. Jesteś prawnikiem, synem/córką biznesmena, policjanta, polityka to możesz więcej

0

@karolszymek żadna sieciowa nie jest dobra niestety. Zahir na początku trzymał jeszcze poziom, teraz to katastrofa xd

2

@Archie dziś tylko pizzerinka i soczek wyciskany.

0

@gumaz siedzialam z mamą i starszym bratem przed telewizorem i oglądaliśmy wiadomości. Od razu po informacji dzwoniliśmy do taty który był za granicą ale nie szło się dodzwonić.

2

@Kgorecki2500 życie straciło 96 zł, a życie milionów Polaków nigdy już nie było takie samo bo tak zostaliśmy podzieleni

22

@Borry to forsowanie ZP dla męczennika z takimi liczbami było żałosne.

9



Kocham go xD

5

@Kgorecki2500 godzina sprawdzania i psychiatryk

2

@escarabajo zmienię płeć i zapuszczę pejsy. Ez:D

11

@takisobiektos no to już sobie pojechałam do USA.

4

@ACMaldini3 po co im 9, jak mają trzech lewoskrzydłowych

4

Czujecie to? To strach wszystkich najbliższych przeciwników Barcy. Strach przed maszyną Flicka. W końcu Barca wraca po tylu latach tam gdzie jej miejsce - na szczyty footballu. VAMOS!!!

2

@Kgorecki2500 też dziś widziałam piękna wiewiórke ale szybko uciekła na drzewo i nie zdążyłam zrobić foty. Rozczulają mnie te zwierzątka i uwielbiam je obserwować :D

3

@Starrk odpuście te politykę chociaż dziś...

17

Flick każdemu naszemu piłkarzowi wyhodował po prostu jaja. Nie ma spuszczania głowy i odpuszczania bo prowadzimy wysoko czy przegrywamy. Ci mężczyźni mam wrażenie, że są gotowi umrzeć na tym boisku za ten klub. Kocham Niemca i naszych chłopców.

0

Słaby poziom tej Ligi Mistrzów w tym roku jak takie zespoły jak Real Madryt i Borussia są w ćwierćfinale. ^^

0

FATI? Xd dobrze widze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?