clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bulczynski koszulce?
4
Yamal pokazuje zmianę, zawał
1
@Terapuls jak w każdym bezbarwnym meczu będzie miał bramę i asystę to biorę w ciemno
2
Brawo Robert, TAK TO SIE ROBIIIIII
4
Nie no Fermin... Z tych sytuacji powinna być chociaż 1 bramka. :/
0
@fmX ufff, czyli nie tylko ja :D myślałam, że spadła piłka na bramkę
18
Przysięgam, że byłam pewna, że poszło nad bramką XD miałam laga mózgu jakiegoś
0
@Deathwing112 nie ale mnie to bawi jak jeden komentarz jest mega krytyczny a jeden niżej już gramy dobrze :D
7
Jak czytam komentarze na La Rambli to jest jakiś rollercoaster XD od fatalnego meczu do dobrego. Jakbym nie oglądała i chciała się dowiedzieć jak gramy to po LR nic bym się nie dowiedziała
3
Kudłaty już powinien iść do szatni
1
Jak Raphinha spalił to nie wytrzymam XD
2
@Lucyffffer1922 no jak może bardziej cieszyć przegrana Realu niż wygrana Barcy? Panie, co pan
0
24h temu przebrzydłe madrycioki jeszcze nie były świadome co ich czeka. Obyśmy za 2h mieli swoje małe święto, VAMOSSS
8
Wraca szef Inigo, +10 do spokoju wewnętrznego
0
@Kazragore nie chodzi o to że się boję ale po prostu tak bojowo jestem nastawiona xD
3
@michal26 mam dziś wolne i z wszystkiego poszłam na spacer 15 km. XD nogi trochę bolą ale nadal mnie nosi
9
Jestem tak nabuzowana przed tym meczem jakbym ja tam miała grać. :D
1
@Safrani o kurcze, to dziwne bo to karmy hipoalergiczne jednak
0
@KidusFCB https://empireshop.pl/karmy-hipoalergiczne-dla-psow/empire-hipoalergiczna-karma-dla-szczeniakow-i-juniorow-owczarka-12kg?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwktO_BhBrEiwAV70jXqtOcDJOwW4w0TtI-ZE14v28-NR9LzqgChpJTnK4CHDlN8hNwdwSuRoCMCwQAvD_BwE
Rozbili nawet dla szczeniąt owczarka i dużych psów
1
@Mixtape ja akurat nie mam owczarka ale małego kundelka ale te karmy są mega dobre. Bez zbóż przede wszystkim no i jest mnóstwo rodzajów :D
1
@KidusFCB ja mojemu kupuje karmę empire ale to koszt około 40 zł/kg
4
Oby tylko Nasi nie dali jutro d...
3
@Criss18Barca strzały nie do obrony więc nie byłoby żadnego płaczu.
4
Oby każdy piłkarz Arsenalu miał dziś zimną poduszkę przed spankiem
5
@Jakchcesz wtedy populacja kibiców Realu spadnie o 80%.
23
Rozumiałam jak Ronaldo był idolem dzieciaków ale jakby dzieciak mi powiedział, że chce koszulkę Viniego to okno życia od razu. Porażka rodzicielska.
7
Co tu takie humorki jakby Real dostał na łeb 3:0?
0
@esem91 ich nigdy nie można skreślać niestety...
1
@Stinger_ otóż to, dopóki nie będzie gwizdka też nie uwierzę. Za dużo widziałam już w wykonaniu białych
3
A najlepsze jest to, że te 3:0 to najniższy wymiar kary dla tych patałachów bo gdyby nie Kurła mogłoby być i 5:0