0

@bulczynski koszulce?

4

Yamal pokazuje zmianę, zawał

1

@Terapuls jak w każdym bezbarwnym meczu będzie miał bramę i asystę to biorę w ciemno

2

Brawo Robert, TAK TO SIE ROBIIIIII

4

Nie no Fermin... Z tych sytuacji powinna być chociaż 1 bramka. :/

0

@fmX ufff, czyli nie tylko ja :D myślałam, że spadła piłka na bramkę

18

Przysięgam, że byłam pewna, że poszło nad bramką XD miałam laga mózgu jakiegoś

0

@Deathwing112 nie ale mnie to bawi jak jeden komentarz jest mega krytyczny a jeden niżej już gramy dobrze :D

7

Jak czytam komentarze na La Rambli to jest jakiś rollercoaster XD od fatalnego meczu do dobrego. Jakbym nie oglądała i chciała się dowiedzieć jak gramy to po LR nic bym się nie dowiedziała

3

Kudłaty już powinien iść do szatni

1

Jak Raphinha spalił to nie wytrzymam XD

2

@Lucyffffer1922 no jak może bardziej cieszyć przegrana Realu niż wygrana Barcy? Panie, co pan

0

24h temu przebrzydłe madrycioki jeszcze nie były świadome co ich czeka. Obyśmy za 2h mieli swoje małe święto, VAMOSSS

8

Wraca szef Inigo, +10 do spokoju wewnętrznego

0

@Kazragore nie chodzi o to że się boję ale po prostu tak bojowo jestem nastawiona xD

3

@michal26 mam dziś wolne i z wszystkiego poszłam na spacer 15 km. XD nogi trochę bolą ale nadal mnie nosi

9

Jestem tak nabuzowana przed tym meczem jakbym ja tam miała grać. :D

1

@Safrani o kurcze, to dziwne bo to karmy hipoalergiczne jednak

1

@Mixtape ja akurat nie mam owczarka ale małego kundelka ale te karmy są mega dobre. Bez zbóż przede wszystkim no i jest mnóstwo rodzajów :D

1

@KidusFCB ja mojemu kupuje karmę empire ale to koszt około 40 zł/kg

4

Oby tylko Nasi nie dali jutro d...

3

@Criss18Barca strzały nie do obrony więc nie byłoby żadnego płaczu.

4

Oby każdy piłkarz Arsenalu miał dziś zimną poduszkę przed spankiem

5

@Jakchcesz wtedy populacja kibiców Realu spadnie o 80%.

23

Rozumiałam jak Ronaldo był idolem dzieciaków ale jakby dzieciak mi powiedział, że chce koszulkę Viniego to okno życia od razu. Porażka rodzicielska.

7

Co tu takie humorki jakby Real dostał na łeb 3:0?

0

@esem91 ich nigdy nie można skreślać niestety...

1

@Stinger_ otóż to, dopóki nie będzie gwizdka też nie uwierzę. Za dużo widziałam już w wykonaniu białych

3

A najlepsze jest to, że te 3:0 to najniższy wymiar kary dla tych patałachów bo gdyby nie Kurła mogłoby być i 5:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?