6

Stanowski mistrz hahahaha

21

Zrozumcie, że Mentzen nie chce przekonać młodych którzy to oglądają tylko seniorów, a do nich trzeba mówić ciągle to samo. Tłuc im do głowy, wprost, wiele razy. On nie chce przekonać Was, tylko Waszych rodziców/dziadków

1

@Kgorecki2500 panie gdzie jest funfel Maciak?

26

Pewnie duża część oglądających nie wyłapie tej ironii xD

4

Jakubiak kłaniam się nisko za te wypowiedź

6

ZDJECIE POKAŻĘ

ale zasmiane :D

6

@Antimadridista_WR dużo ludzi nie potrafi słuchać w skupieniu 2 minuty to wyłapią chociaż to xD

1

@Kgorecki2500 ja kupiłam Baldura za 350 zł i ta gra jest warta swojej ceny. Dzieło sztuki

22

@Safrani 100% więcej. Może milion od razu, albo w ogóle przyłożymy nóż do gardła i albo płodzisz dziecko albo do piachu, ZUS też na tym zyska. Co za pomysł xD

1

@bartekvisca po prostu opinia, czy zaraz głupota? Oceniam swój poziom frajdy z tych dwóch gierek :)

1

@Zoker w ogóle dla mnie Days Gone > TLOU :D

4

@bartulek98 polecam Hellblade

1

@gumaz tak, wtedy jeszcze czerwo dla przeciwnika

0

@sergio5 patrząc na te rywalkę... Nie dziwię się, że nasza zapytała w sumie

6

Prawda jest taka, że za ten faul powinien być karny dla Madrytu.

4

@Eklerek przypomina mi wątek w Ranczo jak Paweł Kozioł nie dawał rady i go odkleiło. :D

1

@NeroTFP1 mam nadzieję, że we wtorek będzie u mnie i od razu czytam :)

0

@mr Barca mam nadzieję, że to nic groźnego jednak, a nie coś przez co wypada się na kilka tyg

0

@daniel32778 Perez jeszcze jego numeru nie zdobył

2

@draxidox ale to jest żałosne, oni myślą, że nikt tego nie zweryfikuje?

27

Patrząc na to jak ciężko Nam się grało z Leganes aż jestem w szoku, że są na końcu tabeli a nie jakieś ogórki którym nastrzelaliśmy jak Valencia czy Real Madryt... :D

5

Bez kontuzji, +3 punkty, szef Inigo i Wojtas, przepchane kolanem co spowodowało ból dupy madrycioków. Piękne zwieńczenie dnia, VAMOS! :D

1

Brawo panowie, wytrzymaliście to, +3

10

Kocham Inigo, co to jest za szef.

0

Fermin... Serio? Jak można tego nie trafić...

1

Błagam panowie przepchnięcie ten mecz

0

Ale ciężary dziś...

8

Telewizja Polska Spółka Akcyjna, zwana dalej „Telewizją Polską”, ma obowiązek przeprowadzenia debat pomiędzy przedstawicielami tych komitetów wyborczych w wyborach do Sejmu lub w wyborach do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej, które zarejestrowały swoje listy kandydatów we wszystkich okręgach wyborczych, a w przypadku wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej - pomiędzy kandydatami. Czas debat nie jest wliczany do czasu antenowego, o którym mowa w art. 117 i art. 119.
§ 2. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji określi w drodze rozporządzenia, po zasięgnięciu opinii Zarządu Telewizji Polskiej, szczegółowe zasady i tryb przeprowadzenia debat, o których mowa w § 1, w tym czas trwania debat i program ogólnokrajowy, w którym debaty będą przeprowadzane, sposób przygotowania i emisji debat, oraz sposób upowszechnienia informacji o terminie emisji debat - tak, aby zapewnić poszanowanie zasady równości w prezentowaniu stanowisk i opinii uczestników debaty.

120 art. Kodeksu Wyborczego, a jeszcze ta funkcjonariuszka z TVP wczoraj miała czelność coś sapać i komentować.

14

@RoberDzik nie wiadomo skąd zebrał 99.999 podpisów, bo ten 1 to wiadomo. @Kgorecki2500

1

@maroon ano :D jakby jeszcze uzależnienie od alkoholu było powodem tego co się działo w Dojrzewaniu to można przyjąć taką analogię, ale tak? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?