clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Stanowski mistrz hahahaha
21
Zrozumcie, że Mentzen nie chce przekonać młodych którzy to oglądają tylko seniorów, a do nich trzeba mówić ciągle to samo. Tłuc im do głowy, wprost, wiele razy. On nie chce przekonać Was, tylko Waszych rodziców/dziadków
1
@Kgorecki2500 panie gdzie jest funfel Maciak?
26
Pewnie duża część oglądających nie wyłapie tej ironii xD
4
Jakubiak kłaniam się nisko za te wypowiedź
6
ZDJECIE POKAŻĘ
ale zasmiane :D
6
@Antimadridista_WR dużo ludzi nie potrafi słuchać w skupieniu 2 minuty to wyłapią chociaż to xD
1
@Kgorecki2500 ja kupiłam Baldura za 350 zł i ta gra jest warta swojej ceny. Dzieło sztuki
22
@Safrani 100% więcej. Może milion od razu, albo w ogóle przyłożymy nóż do gardła i albo płodzisz dziecko albo do piachu, ZUS też na tym zyska. Co za pomysł xD
1
@bartekvisca po prostu opinia, czy zaraz głupota? Oceniam swój poziom frajdy z tych dwóch gierek :)
1
@Zoker w ogóle dla mnie Days Gone > TLOU :D
4
@bartulek98 polecam Hellblade
1
@gumaz tak, wtedy jeszcze czerwo dla przeciwnika
0
@sergio5 patrząc na te rywalkę... Nie dziwię się, że nasza zapytała w sumie
6
Prawda jest taka, że za ten faul powinien być karny dla Madrytu.
4
@Eklerek przypomina mi wątek w Ranczo jak Paweł Kozioł nie dawał rady i go odkleiło. :D
1
@NeroTFP1 mam nadzieję, że we wtorek będzie u mnie i od razu czytam :)
0
@mr Barca mam nadzieję, że to nic groźnego jednak, a nie coś przez co wypada się na kilka tyg
0
@daniel32778 Perez jeszcze jego numeru nie zdobył
2
@draxidox ale to jest żałosne, oni myślą, że nikt tego nie zweryfikuje?
27
Patrząc na to jak ciężko Nam się grało z Leganes aż jestem w szoku, że są na końcu tabeli a nie jakieś ogórki którym nastrzelaliśmy jak Valencia czy Real Madryt... :D
5
Bez kontuzji, +3 punkty, szef Inigo i Wojtas, przepchane kolanem co spowodowało ból dupy madrycioków. Piękne zwieńczenie dnia, VAMOS! :D
1
Brawo panowie, wytrzymaliście to, +3
10
Kocham Inigo, co to jest za szef.
0
Fermin... Serio? Jak można tego nie trafić...
1
Błagam panowie przepchnięcie ten mecz
0
Ale ciężary dziś...
8
Telewizja Polska Spółka Akcyjna, zwana dalej „Telewizją Polską”, ma obowiązek przeprowadzenia debat pomiędzy przedstawicielami tych komitetów wyborczych w wyborach do Sejmu lub w wyborach do Parlamentu Europejskiego w Rzeczypospolitej Polskiej, które zarejestrowały swoje listy kandydatów we wszystkich okręgach wyborczych, a w przypadku wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej - pomiędzy kandydatami. Czas debat nie jest wliczany do czasu antenowego, o którym mowa w art. 117 i art. 119.
§ 2. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji określi w drodze rozporządzenia, po zasięgnięciu opinii Zarządu Telewizji Polskiej, szczegółowe zasady i tryb przeprowadzenia debat, o których mowa w § 1, w tym czas trwania debat i program ogólnokrajowy, w którym debaty będą przeprowadzane, sposób przygotowania i emisji debat, oraz sposób upowszechnienia informacji o terminie emisji debat - tak, aby zapewnić poszanowanie zasady równości w prezentowaniu stanowisk i opinii uczestników debaty.
120 art. Kodeksu Wyborczego, a jeszcze ta funkcjonariuszka z TVP wczoraj miała czelność coś sapać i komentować.
14
@RoberDzik nie wiadomo skąd zebrał 99.999 podpisów, bo ten 1 to wiadomo. @Kgorecki2500
1
@maroon ano :D jakby jeszcze uzależnienie od alkoholu było powodem tego co się działo w Dojrzewaniu to można przyjąć taką analogię, ale tak? :D