clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Camavinga podsumował ten gówniany klub :*
17
Dobra, nie ma się co cieszyć. W końcu Mbappe najlepszy piłkarz świata do nich dołączy po sezonie i wszystkich zmiotą z planszy, prawda?
Prawda? ( ͡o ͜ʖ ͡o)
3
Galacticos 2.0
:DDD jaka kupa
10
Ale ten Real to jest gówno w ładnym papierku z wielkimi piłkarzami
3
@NeroTFP1 niech Ci się wiedzie, panie pisarzu.
https://zapodaj.net/plik-ouUBVYteF8
Czekam z niecierpliwością!
1
@BabkaKiepska nie, nie lubię
3
To co Arsenal dziś klasycznie marnuje setki a Real dostaje karnego, a bramkarz wylewu?
1
@PiotrekAkReal z Realu? Żaden
5
@Safrani dopłata do rowerów elektrycznych... Szkoda, że nie istnieją rowery bardziej ekologiczne, np napędzane siła mięśni :)
1
@KobeFR najlepiej to w Decathlonie, te rowery mają spoko podzespoły jak w swojej cenie, do tego masz darmowy przegląd po pół roku.
4
@barcelonaLM jak to? Izrael? Te wieczne ofiary losu na przestrzeni historii? Niemożliwe, oni nie chcą
1
@Arkon serial animowany ale drugi sezon Solo Leveling
0
@FcPortoFan1999 mi się ostatnio śniła wojna i że uciekałam przed rakietami.
0
@gumaz a jak. Już mówiłam przyjaciołom, że jak wygram w EuroJackpot to nadal będziemy chodzić na pizzę i kebaby a nie jakieś cuda za ciężki hajs i szampany za miliony. Ja jestem prosta dziewczyna z Poznania. :D
8
@NeroTFP1 mordeczko, sprawa jest. Idź na drzemkę i podaj mi liczby z Lotto
24
Mieliście kiedyś jakieś paranormalne doświadczenia albo prorocze sny? Ja dziś rano gadam z mamą a ona mówi, że śniła się jej przyjaciółka, że przyszła do Nas w odwiedziny na kawę jak zawsze. Nie widziały się z miesiąc więc mama dzwoni do ,,cioci", nie odbiera. Drugi, trzeci raz. Przed chwilą telefon, że ciocia zmarła w śnie, bo miała tętniaka aorty. :/ wygląda na to, że przyszła się pożegnać z mamą w śnie. Ja za dzieciaka po śmierci ukochanego dziadka też miałam parę dziwnych sytuacji, że widziałam przez szybę drzwi, że ktoś chodzi po korytarzu i myślałam, że to np ktoś z rodziny idzie do toalety, a rano okazywało się, że nikt nie wstawał. Widzenie cieni itd, no ale dziecięca wyobraźnia - wiadomo. Do mnie przyjaciółka przyszła w dniu pogrzebu, normalnie z Nią rozmawiałam w śnie i mówiłam: Agata, przecież Ty nie żyjesz. A ona tylko się uśmiechała i mnie przytulała. Niektóre sytuacje to powodują aż gęsią skórę...
0
@Kengo jeszcze przypomnijmy plaszkacza od Valverde na parkingu ^^
1
https://www.gry-online.pl/newsroom/nowa-gra-tworcow-elden-ring-i-dark-souls-moze-wyjsc-nie-tylko-na/z02d0fd
@Jakchcesz jest nadzieja bratku xD
0
@A4ron nie no, tego się tutaj nie spodziewałam XD
1
@Bykunn dokładnie, 3:0 to niech sobie grają pietkami ale jest 1:1 a na siłę próbują by te akcje były ciasteczkami. Wystarczy wepchnąć te piłkę do bramki i tyle...
0
@Katalonik97 i co tam?
0
@kuz tym bardziej, że dużo osób pisało, że nie ma szans na stratę punktów przez Real z Valencią a tu odskakujemy na 1 punkt mimo wszystko
27
Ale podobał mi się Fermin jak wszedł, dużo zamieszania narobił na boisku i był bardzo aktywny.
0
@SinMistico aż się przypomina klasyczna już wypowiedź: po co oni z tym Madrytem wygrywali...
:D lepiej +1 niż 0, pozdrawiam
1
@Who_you_mam dostaną, tego się trzymajmy :)
7
Dobra 4 punkty, zaraz dostaną na łeb przebrzydłe madrycioki i będzie -7. Jedziemy tam
5
Nie wyobrażam sobie grania Araujo w najważniejszych meczach w tym sezonie. Chodząca tykająca bomba, już raz Nas wykolegował z LM... Inigo szefie, wróć
1
4 minuty doliczone a grane było 1
0
4 minuty hahahahaha xd co za żenada
1
Madrycioki bierze sprawy w swoje ręce xD