1

@Deviler ba, mój ideał mężczyzny. Z buźki oczywiście. :D bo tak to lubię takich 190 cm+ 100kg co najmniej, z owłosioną klatą, takich byczków. :D

1

@Rust_Cohle Asensio jest TOP3. Najpiękniejszy mężczyzna na świecie :D

4

@Herato nie.

Znaki.

4

@John_Doe wystarczy, że jesteś patologią nawet u Nas to żyjesz jak pączek w maśle.

4

@Pawlak1992 Giba miał 37 jak jeszcze grał :D

0

@Ghotti nie do końca bo przed PS4 miałam Xbox 360. Beng beng.

1

@Ghotti nie chciałabym. :D chociaż taką opaleniznę jak on, owszem ^^

1

@dawidor9 no ok, ale po co?

XD

1

@IronSanHybrid Pedri nadal gra, a Neymar hoduje bebech na wakacjach :D

0

@JohnnyBarca no napisałam, że w lidze.

0

@TR3VOR ze zbieraniem materiałów + chodzeniem do pracy przez tydzień czasu.

13

Neymar przez 4 lata pobytu w PSG w lidze rozegrał zaledwie 70 meczów. Dokładnie tyle, ile Pedri w tym sezonie. :D

11

Kluby angielskie ogłosiły, że piłkarze nadal będą klękać przed meczami. XD czy ten cyrk się kiedyś skończy?

4

@tristan87 Endriu na tym profilowym to chyba 20 kg młodszy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Tak mi żal Bartka Kurka :(((

0

Nie wiem co jest gorsze - to, że przegraliśmy czy te bezbekowe komentarze tych ,,śmieszków" XD

2

@Uukasz_93 @michal26 no i Zatorski.

1

Nie ma co płakać, Kurek i Wilfredo jedyni którzy nie zawiedli na tym IO. Reszta nadaje się do rozrzucania gnoju.

4

Wilfredo chyba nie tę reprezentację wybrał. XX

1

Francja już się bawi. No trudno.

1

@eydeem chyba 3 w tym meczu. :D

4

@Uukasz_93 nie jest

2

Nowakowski podsumował swój występ. On i inni statyści pokroju Śliwki.

0

Atak atakkkk nie dziwię się emocjom komentatorów. Śliwka jest beznadziejny.

1

Jak wygramy ten mecz to powinni postawić pomnik Wilfredo. On Nas trzyma przy życiu.

13

Nasz blok to chyba skacze tylko po to, by go mogli Francuzi obijać. XD

19

Nie ma bloku, mamy dwóch atakujących a reszta statyści a i tak jesteśmy w grze. Niesamowite.

5

Mam wrażenie, że u Nas prócz Wilfredo i Bartka nikt nie umie zaatakować.

1

Gdzie my byśmy byli gdyby nie Leon w tym secie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?