1

@AntekGriezmann no to chyba zdecyduje się na Vansy. Nigdy nie miałam :D bo albo Converse, bądź też DC. Dzięki, Grizi.

0

@Jarema2000 kup sobie jakieś za stówkę, max 150 w Decathlonie, na początek będą git, a jak się nie zniechęcisz to dopiero zainwestuj.

2

@Edoss no właśnie nie patrzyłam ;D
@AntekGriezmann sprawdzę, dzięki. A jakość jak?

1

Poleci ktoś fajne tenisówki? Bądź też trampki? Kupiłam niedawno Converse courtlandt ale po Jarocinie nadają się do kosza. Takie bardziej unisex, a nie typowo męskie. Zastanawiam się nad zwykłymi trampkami Converse ale nie wiem jak z jakością. 10 lat temu jak miałam ostatnią parę szału nie było. :(

1

@Ghotti raczej Ty > ja > wszyscy gracze FIFA > koksik

1

@Ghotti no okej :D poużywam sobie na @koksik2700 xDD

1

@Rust_Cohle było czysto w piłkę, sędzia ch*j.

0

@Ghotti nie wspomnę. Wiadomo, że żartuje. Byłeś lepszy i tyle :D może uda mi się wygrać następnym razem. :)

0

@Ghotti no pewnie, modulator najlepszy xddd

1

@Ghotti a w ogóle te 3:0 to mogłeś powiedzieć już, że do mojej czerwonej kartki było 1:0, potem z karnego, a na końcu w przewadze strzeliłeś. Ten mecz wcale nie był taki jak wynika ze screena!!! ;((

6

@Ghotti haha, czekam na rewanż niedługo. :) W ogóle słyszałeś cokolwiek co mówiłam? XD bo ja miałam głośnik w padzie i tylko jakieś mruczenie
@Rust_Cohle Lula to nie jest moje nazwisko :D xD

0

@puyol_presidend5 jako ciekawostkę można dodać, że to ,,wiedźminowa" Ciri z 3 części. Oczywiście dubbing :D

0

@Szpenser ja koniec końców w siatkówkę też grałam ale staw skokowy na tyle rozwalony, że musiałam zrezygnować.

2

@patry295 do teraz w sumie to wspominam jak Ziółkowski rzucał cegłami, a my czekałyśmy by biegać po bieżni. Chyba przegrałam życie xD

58

Pomyśleć, że kiedyś trener Ziółkowskiego chciał mnie na AZS'ie w Poznaniu zabrać na treningi w pchaniu kulą bo miałam super warunki w gimnazjum. Wzrost i długie ręce, a ja się kurła śmiałam, że gdzie tam młotem, kulą czy oszczepem będę rzucać. XD a może bym piątkę teraz zbijała z Fajdkiem i Nowickim. No trudno, idę włączyć PS5 jako przegrywka życiowa.

5

Wojtek i Paweł zupełnie inne charaktery, ogień i woda. :D

0

@Kacper1432 :D nooo, tak mi się wydawało i miałam rację.

4

Kilka miesięcy trenuje 800 metrów i zdobywa brązowy medal olimpijski. Patryk Dobek jest niesamowity :D

0

Norweg chyba przerzucił Fajdka...

4

Paweł odpalił!!!!!

6

Dobek przepięknie!!!

2

Babiarz też chyba dziabnięty :D co chwila się myli.

0

Fajdek albo odpali i zdobędzie złoto albo nie będzie na podium.

1

Rzucisz 81 m, masz medal. Tak myślę będzie.

3

Nowicki cholernie mocny.

0

@Herato jakaś biegaczka w sztafecie zdobyła 4x400 złoto, jednakże w sportach indywidualnych nikt.

4

Kobiety na IO > mężczyźni

Feministka mi się załączyła :D

6

Na tym ostatnim skręcie nasze poszły jak dzik w żołędzie. :D

0

@Colon nieee, to Iga Świątek. :D

0

@Colon kebab... Potem sobie myślę ,,o nie, przejadłam się, czuję się fatalnie, nie ruszam kebsa w najbliższym czasie", potem mija półtora tygodnia i znów mam ochotę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?