clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AntekGriezmann no to chyba zdecyduje się na Vansy. Nigdy nie miałam :D bo albo Converse, bądź też DC. Dzięki, Grizi.
0
@Jarema2000 kup sobie jakieś za stówkę, max 150 w Decathlonie, na początek będą git, a jak się nie zniechęcisz to dopiero zainwestuj.
2
@Edoss no właśnie nie patrzyłam ;D
@AntekGriezmann sprawdzę, dzięki. A jakość jak?
1
Poleci ktoś fajne tenisówki? Bądź też trampki? Kupiłam niedawno Converse courtlandt ale po Jarocinie nadają się do kosza. Takie bardziej unisex, a nie typowo męskie. Zastanawiam się nad zwykłymi trampkami Converse ale nie wiem jak z jakością. 10 lat temu jak miałam ostatnią parę szału nie było. :(
1
@Ghotti raczej Ty > ja > wszyscy gracze FIFA > koksik
1
@Ghotti no okej :D poużywam sobie na @koksik2700 xDD
1
@Rust_Cohle było czysto w piłkę, sędzia ch*j.
0
@Ghotti nie wspomnę. Wiadomo, że żartuje. Byłeś lepszy i tyle :D może uda mi się wygrać następnym razem. :)
0
@Ghotti no pewnie, modulator najlepszy xddd
1
@Ghotti a w ogóle te 3:0 to mogłeś powiedzieć już, że do mojej czerwonej kartki było 1:0, potem z karnego, a na końcu w przewadze strzeliłeś. Ten mecz wcale nie był taki jak wynika ze screena!!! ;((
6
@Ghotti haha, czekam na rewanż niedługo. :) W ogóle słyszałeś cokolwiek co mówiłam? XD bo ja miałam głośnik w padzie i tylko jakieś mruczenie
@Rust_Cohle Lula to nie jest moje nazwisko :D xD
0
@puyol_presidend5 jako ciekawostkę można dodać, że to ,,wiedźminowa" Ciri z 3 części. Oczywiście dubbing :D
0
@Szpenser ja koniec końców w siatkówkę też grałam ale staw skokowy na tyle rozwalony, że musiałam zrezygnować.
2
@patry295 do teraz w sumie to wspominam jak Ziółkowski rzucał cegłami, a my czekałyśmy by biegać po bieżni. Chyba przegrałam życie xD
58
Pomyśleć, że kiedyś trener Ziółkowskiego chciał mnie na AZS'ie w Poznaniu zabrać na treningi w pchaniu kulą bo miałam super warunki w gimnazjum. Wzrost i długie ręce, a ja się kurła śmiałam, że gdzie tam młotem, kulą czy oszczepem będę rzucać. XD a może bym piątkę teraz zbijała z Fajdkiem i Nowickim. No trudno, idę włączyć PS5 jako przegrywka życiowa.
5
Wojtek i Paweł zupełnie inne charaktery, ogień i woda. :D
0
@Kacper1432 :D nooo, tak mi się wydawało i miałam rację.
4
Kilka miesięcy trenuje 800 metrów i zdobywa brązowy medal olimpijski. Patryk Dobek jest niesamowity :D
0
Norweg chyba przerzucił Fajdka...
4
Paweł odpalił!!!!!
6
Dobek przepięknie!!!
2
Babiarz też chyba dziabnięty :D co chwila się myli.
0
Fajdek albo odpali i zdobędzie złoto albo nie będzie na podium.
1
Rzucisz 81 m, masz medal. Tak myślę będzie.
3
Nowicki cholernie mocny.
0
@Herato jakaś biegaczka w sztafecie zdobyła 4x400 złoto, jednakże w sportach indywidualnych nikt.
4
Kobiety na IO > mężczyźni
Feministka mi się załączyła :D
6
Na tym ostatnim skręcie nasze poszły jak dzik w żołędzie. :D
0
@Colon nieee, to Iga Świątek. :D
0
@Colon kebab... Potem sobie myślę ,,o nie, przejadłam się, czuję się fatalnie, nie ruszam kebsa w najbliższym czasie", potem mija półtora tygodnia i znów mam ochotę :D