2

@david89 łatwiej napisać kiedy nie padła.

2

@patry295 rzut oszczepem pań o 13:50.

0

Najgorszy scenariusz dla Nas to odejście Messiego do PSG i transfer Mbappe do Realu. Niesamowicie się osłabimy jednocześnie przyczyniając się poniekąd do potężnego wzmocnienia największego rywala. No ale Barca wzmacnianie rywali ligowych ma we krwi...

2

@marcin000019 @AntekGriezmann wstydu nie masz.

0

@kuz nic mi nie mów... Czuję się strasznie.

9

Czyli to nie sen... Dużo siły sobie i Wam życzę. :(

0

@Bykunn w sensie przeglądanie zdjęć w mediach społecznościowych, czytanie co tam u nich słychać, co nowego dodali. Serio, nigdy?

5

Tak sobie myślę, bo spać nie mogę... Kibicuje drużynie w której nie ma ani jednego piłkarza, którego naprawdę uwielbiam i można powiedzieć, że śledzę go poza boiskiem. Iniesta, Xavi, Puyol, Suarez, Dani Alves, teraz Leo... Niektórych naszych piłkarzy po prostu lubię, większość jest mi obojętna a kilku nie znoszę. Co za patowa sytuacja...

85

@LuisSalvano już raz dałeś. Luis, daj spokój.

43

Zbieram się powoli do spania, chociaż mam wrażenie, że i tak nie zasnę. Myśli mi się tak kotłują w głowie... Niemniej, życzę sobie i Wam by jutro rano obudzić się i żeby wszystko obróciło się o 180 stopni. Śpijcie dobrze. :(

11

Ja to czuję się zwyczajnie oszukana. Laporta oszukał wszystkich. Mógł powiedzieć, że sprawy z Leo są bardzo skomplikowane. Człowiek jakoś by się przygotował, a tak w zaparte do samego końca a potem gong w łeb z zaskoczenia...

6

Jakby Messi wiedział jak La Bamba trzymała kciuki na Copa America za Niego, to by nigdzie nie poszedł.

3

Zadzwoniłam aż do mamy, jej westchnienie do telefonu złamało mi serce. :( Fanka od 2011 roku, wszystkie mecze ogląda, masakra...

1

Poryczałam się, dziękuję za uwagę.

2

Jeśli Messi pójdzie do PSG to przestanę wierzyć w football. Szejkowie już dostatecznie obrzydzają piłkę nożną, do tego piłkarze bez jaj, wieczne wałki w UEFA i FIFA, jakieś głupie decyzje. Odejście Leo do Paryża przechyli szalę goryczy.

1

A tak się uśmiechał na wakajkach do kibiców Barcy.

112

Cała nadzieja w małych Messich, że zrobią staremu armageddon na chacie, że nie chcą wyjeżdżać.

0

@Ghotti to jest szantaż xD

2

Czekam na konferencję Laporty.

0

@Ghotti nic nie wiem na ten temat.

:D

1

@marcin000019 no ale zrozum, że Dembele nikt nie weźmie za czapkę śliwek. XD

0

Jak Messi odejdzie, to Laporta trochę się skompromituje xD

0

Dziś czytałam, że chcą hucznie ogłosić przedłużenie umowy, teraz jednak nie zostaje. XD co za cyrki.

10

@koksik2700 ale ma grubą strzelbę. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@Ojciec5tkidzieci Latium brzmi jak lek na hemoroidy...

2

@koksik2700 :*********

0

@BorzyKrzys 41 :p

1

@Rust_Cohle XD no wiem hahaha

0

@Rust_Cohle zbyt męskie. No ja Vansy potrzebuje tylko tak z doskoku, bo normalnie chodzę w innych butach :D ogólnie samych sneakersów mam 12 par, więc te byłby jedyne takie trampkowate bo takie też muszę mieć ^^ te co wysłałeś za bardzo męskie

7

@AntekGriezmann na szczęście Barca nie wygrała to nie odpadnie w 1/4.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?