clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bieniek as serwisowy, pięknie!!!
2
Wilfredo jest piękny. :D
0
Ile razy Francuzi dotknęli siatkę? 4 raz? Niewiarygodne :D
1
@Odcinkowy Justyna 5 medali olimpijskich, w tym dwa złote. No i jednak bieganie narciarskie jest bardziej prestiżowe niż skoki narciarskie. No ale wśród panów Kamil to na pewno TOP. :D
3
Super, że mogę żyć w czasach Anity Włodarczyk czy wcześniej Justyny Kowalczyk. Wspaniałe polskie sportsmenki.
0
@Sulimo przecież trafił.
0
Francuzi co Nam odebrali to sami dali przy dotykaniu bloku xD
1
Sorry włączyłam i zaczęli tracić punkty xD
0
@Colon przy 5 secie jak grałam, to już byłam bardzo zmęczona. No ale ja grałam na ataku więc bardzo dużo ruchu, wyskoków do ataku czy bloku :D
0
@Cvzx bo są tylko ludźmi? Ważne, że się szanują i tyle. Kochać się nie muszą :D
4
@Nano22 ona by wzięła Leo razem z tymi złotymi piłkami pod pachę i rzuciła 80 metrów :D
6
Anita jest niesamowita...
0
@escarabajo Joanna i Malwina się bardzo lubią, nie lubią za to Anity. :D
3
3 złote medale na 3 kolejnych IO... Kosmos :o
0
Haratyk odpada, niestety. :(
17
Oby Malwina utrzymała to 2 miejsce. Wtedy na świecie będzie najlepsza, bo Anita to wiadomo z innego świata :D
0
Lisek zrzuca 2 próbę :/
3
Malwina piękny rzut :D
3
82,98 m to rekord świata Anity. Przecież to jest zupełnie inna liga niż te dziewczyny co rzucają po 73. :D
3
@Lola120 rekord świata raczej będzie ciężko bo tam jest ile? 82 metry? Kosmos po prostu :D
0
Anita rzuci powyżej 80. Zobaczycie. Ona to jeśli chodzi o IO jest zawsze niesamowita, nawet po kontuzji.
0
Zaraz się zacznie nerwówka :D
0
Zaczyna się skok o tyczce.
1
@mrboom maksymalna waga skaczącego 220 kg, jeszcze się mieszczę. Muszę skoczyć teraz bo nie wiem co będzie za rok. ^^
0
@ranger3120 @patry295 @Xxxbarca4ever i jak wrażenia? :D
0
Skakał ktoś z Was na bungee? W Poznaniu postawili właśnie taki punkt i można sobie skoczyć za 150 zł i się zastanawiam. :D
3
@pt9 jak można napisać ,,psy jeszcze rozumiem"... Brak słów.
10
https://wiadomosci.wp.pl/weszla-do-rzeki-i-uratowala-koty-wyrzucone-w-worku-6667914391382912a?src01=6a4c8&src02=isgf&utm_campaign=fbwiadomosci&utm_content=wiadomosci&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_term=post
Jakim trzeba być odpadem ludzkim, by wrzucić małe kotki w reklamówce do wody. Szacun dla pani która przechodziła, zdjęła kieckę i wskoczyła do wody. Strażacy w sumie też nie wiem na co czekali. Pani z dziećmi przywraca wiarę w ludzkość, a te stare babsko, które skrzywdziło kotki już złapane.
1
@Ghotti ja gram na czuja, nie kumam tych wszystkich niuansów. Nie zadawaj mi takich pytań. xD
@Transu96 no Puyol, Casemiro, mam jeszcze 89 kartę Marquinhosa. :D
0
@Ghotti tego nie zrozumiesz. XD