2

Bieniek as serwisowy, pięknie!!!

2

Wilfredo jest piękny. :D

0

Ile razy Francuzi dotknęli siatkę? 4 raz? Niewiarygodne :D

1

@Odcinkowy Justyna 5 medali olimpijskich, w tym dwa złote. No i jednak bieganie narciarskie jest bardziej prestiżowe niż skoki narciarskie. No ale wśród panów Kamil to na pewno TOP. :D

3

Super, że mogę żyć w czasach Anity Włodarczyk czy wcześniej Justyny Kowalczyk. Wspaniałe polskie sportsmenki.

0

@Sulimo przecież trafił.

0

Francuzi co Nam odebrali to sami dali przy dotykaniu bloku xD

1

Sorry włączyłam i zaczęli tracić punkty xD

0

@Colon przy 5 secie jak grałam, to już byłam bardzo zmęczona. No ale ja grałam na ataku więc bardzo dużo ruchu, wyskoków do ataku czy bloku :D

0

@Cvzx bo są tylko ludźmi? Ważne, że się szanują i tyle. Kochać się nie muszą :D

4

@Nano22 ona by wzięła Leo razem z tymi złotymi piłkami pod pachę i rzuciła 80 metrów :D

6

Anita jest niesamowita...

0

@escarabajo Joanna i Malwina się bardzo lubią, nie lubią za to Anity. :D

3

3 złote medale na 3 kolejnych IO... Kosmos :o

0

Haratyk odpada, niestety. :(

17

Oby Malwina utrzymała to 2 miejsce. Wtedy na świecie będzie najlepsza, bo Anita to wiadomo z innego świata :D

0

Lisek zrzuca 2 próbę :/

3

Malwina piękny rzut :D

3

82,98 m to rekord świata Anity. Przecież to jest zupełnie inna liga niż te dziewczyny co rzucają po 73. :D

3

@Lola120 rekord świata raczej będzie ciężko bo tam jest ile? 82 metry? Kosmos po prostu :D

0

Anita rzuci powyżej 80. Zobaczycie. Ona to jeśli chodzi o IO jest zawsze niesamowita, nawet po kontuzji.

0

Zaraz się zacznie nerwówka :D

0

Zaczyna się skok o tyczce.

1

@mrboom maksymalna waga skaczącego 220 kg, jeszcze się mieszczę. Muszę skoczyć teraz bo nie wiem co będzie za rok. ^^

0

@ranger3120 @patry295 @Xxxbarca4ever i jak wrażenia? :D

0

Skakał ktoś z Was na bungee? W Poznaniu postawili właśnie taki punkt i można sobie skoczyć za 150 zł i się zastanawiam. :D

3

@pt9 jak można napisać ,,psy jeszcze rozumiem"... Brak słów.

10

https://wiadomosci.wp.pl/weszla-do-rzeki-i-uratowala-koty-wyrzucone-w-worku-6667914391382912a?src01=6a4c8&src02=isgf&utm_campaign=fbwiadomosci&utm_content=wiadomosci&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_term=post

Jakim trzeba być odpadem ludzkim, by wrzucić małe kotki w reklamówce do wody. Szacun dla pani która przechodziła, zdjęła kieckę i wskoczyła do wody. Strażacy w sumie też nie wiem na co czekali. Pani z dziećmi przywraca wiarę w ludzkość, a te stare babsko, które skrzywdziło kotki już złapane.

1

@Ghotti ja gram na czuja, nie kumam tych wszystkich niuansów. Nie zadawaj mi takich pytań. xD
@Transu96 no Puyol, Casemiro, mam jeszcze 89 kartę Marquinhosa. :D

0

@Ghotti tego nie zrozumiesz. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?