0

@Encore nieee :P

1

Drugi Boss w Returnal pokonany. XD ale mi napsuł krwi skubany. 12h, dwóch bossów padło ^^

1

Zastanawiałam się jaki fryz będzie miała Fraser-Pryce. Nie zawiodła. XD

0

Jamajki poszły jak dzik w żołędzie.

13

Patrząc na nasze dziewczyny, nie powiem, że po cichu liczę na medal w sztafecie kobiet 4x400 metrów. ^^

1

No i teraz powinni Nam policzyć 7x złoto. I gdzie są hejterzy? :D XD

3

Oglądam w robocie z przypadkowymi ludźmi i się cieszymy jak przyjaciele :D brawoooooooo

1

Jeeeeereeeeeeeeest

1

Trzymamy kciuki!

0

Jak Amerykanie wygrają to będzie niezły wałek.

0

@Lola120 jestem wielką fanką Justyny Święty po prostu uważam, że zwycięskiej sztafety się nie zmienia. Niemniej super, że Święty czuje się na siłach i może zdobędzie coś więcej :D

0

@Lola120 Justyna Święty po kontuzji to chyba nie jest dobry pomysł. Zwycięzców się nie zmienia :|

2

@tomek8756 na Jarocinie też ludzie skandowali to hasło, też mi nowość.

3

Pedri schodzi. :D

6

@kamiVeB trochę? Nie zdziwię się jak przewalimy ten medal tymi zmianami...

2

@NaFazieHitman no może xd ale nie wyżywam się na nikim :(

1

@NaFazieHitman niestety mam i przed okresem jestem płaczliwa ale to włączę sobie smutne piosenki, popłaczę i jest git. Fochów nie stroję :D

0

@koksik2700 w robocie jestem, wieczorkiem się zgadamy ^^

0

@koksik2700 hahahaha :D kiedy rewanż?

0

@koksik2700 no właśnie się zawsze zastanawiam skąd to się wzięło. :D

1

@koksik2700 a tak serio, laseczki serio tak często się obrażają? Bo ja w sumie nie obrażam się wcale, a to faceci z którymi miałam do czynienia byli obrażalscy. XD

2

@koksik2700 ja nie jestem osobą wierzącą ale jeśli komuś wiara w czymś pomaga, to mi to w ogóle nie przeszkadza. Dopóki ktoś mnie nie ocenia przez pryzmat niewierząca-gorsza, to niech sobie robi co chce. Nie chcę tylko by jakakolwiek wiara wpływała na moje życie w taki sposób w jaki sobie tego nie życzę.

1

@MarFan taki jest sport, nie zawsze można wygrywać. Przyjdzie lekkoatletyka, rzut młotem czy pchnięcie kulą i medale się pojawią.

9

Jak mnie bawi to ,,pojechali na Igrzyska za NASZE pieniądze". XD kurła to, że ktoś poświęca życie, wolny czas i czas z rodziną na uprawianie jakiegoś sportu, może niekoniecznie mu dobrze pójdzie bo przygotowany był na 1000% rok temu, a ktoś sprzed komputera się zesra, że on ma darmowe wakacje za JEGO pieniądze. Szkoda, że tak się nie sracie do patologii, która za Wasze pieniądze żyje nic nie robiąc. Rozumiem rozgoryczenie słabszymi wynikami naszych reprezentantów ale wypominanie im pieniędzy (gdzie wielokrotnie musieli niektórzy dokładać ze swoich) jest moim zdaniem obrzydliwe.

0

Wszyscy zdziwieni przywróceniem Amerykanów chyba nie pamiętają jak ostatnio Amerykanie ZGUBILI pałeczkę, a potem biegli sami, bez nikogo na torze i zrobili najlepszy czas. XD

0

@Bocheno1 ja na PS5 nie to FIFA 21. O rok za późno zapytałeś ;(

1

@MarFan Kruk i Klangor na razie moje ulubione. W głębi lasu też spoko, ale czytałam książkę Cobena i mam lekkie uprzedzenia względem zmian w fabule :D

2

Polecam z całego serca serial ,,Klangor" polskiej produkcji Canalu+. Bardzo wciągający, mroczny i trzymający w napięciu. Walnęłam dziś 8 odcinków, a taki maraton miałam tylko przy Grze o Tron. :D

14

@tomek8756 Clyne, prawie jak Clyde. Wnioski wyciągnijcie sami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Hosh tak? To poczytaj w internecie komentarze mamusiek jak wykorzystały go za granicą i jeszcze się tym chwalą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?