0

3

@PatrychoO mina rodem z pamiętnego meczu z Liverpoolem.

4

Lewandowski jest debeściak
A jego drużyna?
Jego drużyna też jest debeściak

1

Dawać tych Makaroniarzy i Żabojadów po wyjściu z grupy kurła.

4

Jakby ktoś mi powiedział, że przegramy ze Słowacją ale urwiemy punkty Hiszpanii to bym mu się kazała w głowę popukać. Football jest jednak piękny :D

1

Boli Was wielka Polska?

0

Obrona Częstochowy xD

0

Czy oni naprawdę nie mogą się utrzymać przy piłce, podać... Wybijają na pałe. :/

5

Alba znów szuka Messiego.

0

@FCBKasza czekamy na nudeski

0

Jezus Maria xD co tam się dziejeee

0

Będzie karny. Ja pierdole co Ci obrońcy robią.

1

@FCBKasza robię ss

1

@Uukasz_93 przynajmniej jest regularny.

0

Polska Nawałki już by była na prowadzeniu.

3

Na razie dobrze to wygląda, czyli zaraz stracimy bramkę.

0

@VenoM do Soulsów to trzeba na spokojnie. Nie zniechęcaj się, że dużo razy zginiesz. Staraj się blokować jak najwięcej i odskakiwać. No to jest najgorsze, jak się zmienia grę i przyciski są inaczej xD

0

@koksik2700 czy ja wiem. Myślę, że i tak warto. Ja kilka dni się pobawiłam za 60 zł (kupiłam używkę) i jestem bardzo zadowolona. Główny wątek tak na 10h.
@VenoM Demon's Souls, Sekiro, Bloodborne, wszystkie Dark Soulsy. Akurat Demon's Souls jest najprostsze xD

1

No i Mafia Edycja Ostateczna zakończona. Bawiłam się super, niektóre mechanizmy wiadomo przestarzałe ale muzyka, klimat i Tommy... Czas na Far Cry 5.

1

8 rano, zimna woda gazowana i las. Kocham takie ranki :D

49

Jakby Nasi tyle biegali to karetek w Sevilli by zabrakło by ich na OIOM zawieźć...

2

Hahahaha co to było w tym polu karnym :D

7

@IbrahimAfellay mi Polska. Tak się zbłaźnić to trzeba umieć. :D

0

@Faun łysa pałka akurat na meczach gdzie była presja dobrze sędziował. W ogóle ostatnio nie popełniał błędów.

4

@damianex10 no to jest czy nie, panie

2

Rozumiem, że Sterling dodał wiele od siebie ale... Nadepnął go, powinien to sprawdzić i podyktować 11. Nie ma znaczenia, że to było przy linii... Widocznie nie znam najnowszych przepisów :D

3

Krzyczy do kamery, krew mu z nosa kapie. Co tam się dzieje :D

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Herato a to Robert zdobył Złotą Piłkę?

1

@eydeem Kinepolis spoko, duży parking ale trochę poza miastem jednak, raz się tam wybrałam i szłam przez te wszystkie parkingi Franowa z buta. XD odkąd byłam w Heliosie to tylko Helios. Niesamowity komfort oglądania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?