clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1992 @FCBKasza
3
@PatrychoO mina rodem z pamiętnego meczu z Liverpoolem.
4
Lewandowski jest debeściak
A jego drużyna?
Jego drużyna też jest debeściak
1
Dawać tych Makaroniarzy i Żabojadów po wyjściu z grupy kurła.
4
Jakby ktoś mi powiedział, że przegramy ze Słowacją ale urwiemy punkty Hiszpanii to bym mu się kazała w głowę popukać. Football jest jednak piękny :D
1
Boli Was wielka Polska?
0
Obrona Częstochowy xD
0
Czy oni naprawdę nie mogą się utrzymać przy piłce, podać... Wybijają na pałe. :/
5
Alba znów szuka Messiego.
0
@FCBKasza czekamy na nudeski
0
Jezus Maria xD co tam się dziejeee
0
Będzie karny. Ja pierdole co Ci obrońcy robią.
1
@FCBKasza robię ss
1
@Uukasz_93 przynajmniej jest regularny.
0
Polska Nawałki już by była na prowadzeniu.
3
Na razie dobrze to wygląda, czyli zaraz stracimy bramkę.
0
@VenoM do Soulsów to trzeba na spokojnie. Nie zniechęcaj się, że dużo razy zginiesz. Staraj się blokować jak najwięcej i odskakiwać. No to jest najgorsze, jak się zmienia grę i przyciski są inaczej xD
0
@koksik2700 czy ja wiem. Myślę, że i tak warto. Ja kilka dni się pobawiłam za 60 zł (kupiłam używkę) i jestem bardzo zadowolona. Główny wątek tak na 10h.
@VenoM Demon's Souls, Sekiro, Bloodborne, wszystkie Dark Soulsy. Akurat Demon's Souls jest najprostsze xD
1
No i Mafia Edycja Ostateczna zakończona. Bawiłam się super, niektóre mechanizmy wiadomo przestarzałe ale muzyka, klimat i Tommy... Czas na Far Cry 5.
1
8 rano, zimna woda gazowana i las. Kocham takie ranki :D
49
Jakby Nasi tyle biegali to karetek w Sevilli by zabrakło by ich na OIOM zawieźć...
2
Hahahaha co to było w tym polu karnym :D
7
@IbrahimAfellay mi Polska. Tak się zbłaźnić to trzeba umieć. :D
0
@Faun łysa pałka akurat na meczach gdzie była presja dobrze sędziował. W ogóle ostatnio nie popełniał błędów.
4
@damianex10 no to jest czy nie, panie
2
Rozumiem, że Sterling dodał wiele od siebie ale... Nadepnął go, powinien to sprawdzić i podyktować 11. Nie ma znaczenia, że to było przy linii... Widocznie nie znam najnowszych przepisów :D
3
Krzyczy do kamery, krew mu z nosa kapie. Co tam się dzieje :D
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Herato a to Robert zdobył Złotą Piłkę?
1
@eydeem Kinepolis spoko, duży parking ale trochę poza miastem jednak, raz się tam wybrałam i szłam przez te wszystkie parkingi Franowa z buta. XD odkąd byłam w Heliosie to tylko Helios. Niesamowity komfort oglądania.