clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 ja bym dorzuciła jeszcze From Software ^^
2
@macio_944 oj tak, GTA VI byłoby brane na premierę :D
0
@Wiktoria13 no co z Ciebie za kibic? Wstyd byłoby mi takie coś napisać, dlatego mniemam, że 13 to Twój wiek.
1
@Kgorecki2500 poprawiłam, by było bardziej zrozumiałe :)
1
@Wiktoria13 13 to chyba Twój wiek? :D
23
David Cox, zawodnik Albion Rovers (Scottish league two )podczas wczorajszego meczu z Stenhousemuir FC, usłyszał od kapitana drużyny przeciwnej słowa „powinieneś to zrobić prawidłowo za pierwszym razem”. Po usłyszeniu tych słów, David zszedł w przerwie meczu i zakomunikował w Social mediach, ze kończy karierę. W 2019 roku, zawodnik próbował popełnić samobójstwo.
Źródło: po prostu o footballu FB
Śmieć to mało powiedziane.
29
Ale by sobie człowiek obejrzał taki mecz bez S.Roberto na wahadle.
2
@macio_944 mam dokładnie tak samo. Obudziłam się w nocy na siku i przypomniał mi się mecz, to miałam takie nerwy, że do 5 nie spałam xD
12
@Coutinho007 szkoda gadać. Leczenie syfa pudrem a tak naprawdę cały czas u Nas mental leży.
35
Jak oni przy bramce wyrównującej Granady ,,tracą głowę" jak to określił Frankie, to jak my chcemy rywalizować z najlepszymi? XD znów powtórka z Romą, Liverpoolem i Bayernem w przyszłości?
0
@Bartek22 a może po prostu nie chce się mieszać w tego typu dyskusje? ;)
0
@Quavosk jakby zasługiwała, to by miała +10 punktów nad innymi. Też mieli głupie przegrane mecze czy remisy. Już tak ich nie gloryfikujmy. XD
5
W tym sezonie Mistrzostwo Hiszpanii powinno zostać odwołane. Nie ma mistrza i koniec. Wszystkie kluby to skończone dziady, nikt nie zasługuje na to trofeum.
0
@wroclawianin89 no Ty uważaj, bo jesteś na cenzurowanym za Cycolinę :p
0
@Fawrf :( ostatnio mówiłam, że biorę porażkę z Villareal na klatę, a dziś tak nie napisałam bo się nie spodziewałam. XD
7
Ostatnio mówiłam, że wszystkie mecze które oglądam w pracy Barca remisuje albo przegrywa. Ostatnio wymęczyli 2:1. Nie chcę nic mówić ale mecz z Atletico też oglądam w pracy...
45
Nie wiem jak Wy uważacie, ale ostatnio każdy strzał w bramkę to gol. Dobre interwencje można policzyć na palcach jednej ręki ostatnio.
6
Idealnym podsumowaniem meczu był ten paralityk Roberto. Po co on był na tym boisku przez ten mecz?
0
@Wilczeq Real musi się potknąć i my musimy wygrać z ATM
1
A śmialiśmy się z Atletico. Karma szybko wróciła :(
1
Dobra, ja już nie mam siły...
0
@RedKorsak XD przeznaczenie
32
Weźcie mi tego Roberto bo patrzeć na Niego nie mogę.
4
Piłkarze Barcy mają po prostu dobre serca i podłączają ATM i RM pod tlen
7
Ronald jeszcze Ty xD
0
Bez komentarza. Pech jak pech..
2
Byśmy ściągnęli Daniego Alvesa, to by gorzej od Roberto nie grał xD
0
Busiemu coś w głowie przeskoczyło. Ewidentnie :D
5
Busi MVP. Co on wyprawia
1
Ostatnie mecze to najlepszy Busi od kilku lat.