1

@macio_944 ja bym dorzuciła jeszcze From Software ^^

2

@macio_944 oj tak, GTA VI byłoby brane na premierę :D

0

@Wiktoria13 no co z Ciebie za kibic? Wstyd byłoby mi takie coś napisać, dlatego mniemam, że 13 to Twój wiek.

1

@Kgorecki2500 poprawiłam, by było bardziej zrozumiałe :)

1

@Wiktoria13 13 to chyba Twój wiek? :D

23

David Cox, zawodnik Albion Rovers (Scottish league two )podczas wczorajszego meczu z Stenhousemuir FC, usłyszał od kapitana drużyny przeciwnej słowa „powinieneś to zrobić prawidłowo za pierwszym razem”. Po usłyszeniu tych słów, David zszedł w przerwie meczu i zakomunikował w Social mediach, ze kończy karierę. W 2019 roku, zawodnik próbował popełnić samobójstwo.

Źródło: po prostu o footballu FB

Śmieć to mało powiedziane.

29

Ale by sobie człowiek obejrzał taki mecz bez S.Roberto na wahadle.

2

@macio_944 mam dokładnie tak samo. Obudziłam się w nocy na siku i przypomniał mi się mecz, to miałam takie nerwy, że do 5 nie spałam xD

12

@Coutinho007 szkoda gadać. Leczenie syfa pudrem a tak naprawdę cały czas u Nas mental leży.

35

Jak oni przy bramce wyrównującej Granady ,,tracą głowę" jak to określił Frankie, to jak my chcemy rywalizować z najlepszymi? XD znów powtórka z Romą, Liverpoolem i Bayernem w przyszłości?

0

@Bartek22 a może po prostu nie chce się mieszać w tego typu dyskusje? ;)

0

@Quavosk jakby zasługiwała, to by miała +10 punktów nad innymi. Też mieli głupie przegrane mecze czy remisy. Już tak ich nie gloryfikujmy. XD

5

W tym sezonie Mistrzostwo Hiszpanii powinno zostać odwołane. Nie ma mistrza i koniec. Wszystkie kluby to skończone dziady, nikt nie zasługuje na to trofeum.

0

@wroclawianin89 no Ty uważaj, bo jesteś na cenzurowanym za Cycolinę :p

0

@Fawrf :( ostatnio mówiłam, że biorę porażkę z Villareal na klatę, a dziś tak nie napisałam bo się nie spodziewałam. XD

7

Ostatnio mówiłam, że wszystkie mecze które oglądam w pracy Barca remisuje albo przegrywa. Ostatnio wymęczyli 2:1. Nie chcę nic mówić ale mecz z Atletico też oglądam w pracy...

45

Nie wiem jak Wy uważacie, ale ostatnio każdy strzał w bramkę to gol. Dobre interwencje można policzyć na palcach jednej ręki ostatnio.

6

Idealnym podsumowaniem meczu był ten paralityk Roberto. Po co on był na tym boisku przez ten mecz?

0

@Wilczeq Real musi się potknąć i my musimy wygrać z ATM

1

A śmialiśmy się z Atletico. Karma szybko wróciła :(

1

Dobra, ja już nie mam siły...

0

@RedKorsak XD przeznaczenie

32

Weźcie mi tego Roberto bo patrzeć na Niego nie mogę.

4

Piłkarze Barcy mają po prostu dobre serca i podłączają ATM i RM pod tlen

7

Ronald jeszcze Ty xD

0

Bez komentarza. Pech jak pech..

2

Byśmy ściągnęli Daniego Alvesa, to by gorzej od Roberto nie grał xD

0

Busiemu coś w głowie przeskoczyło. Ewidentnie :D

5

Busi MVP. Co on wyprawia

1

Ostatnie mecze to najlepszy Busi od kilku lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?